anti valentines day

12.02.2010, wild_rose
labrīt,dāmas! Man šodien arī uznācis murgojamais, jo es tik lasu un tik klausos par to Vaļas dienu! :-D Es saprotu,ka reti kurai tā diena riebjās tikpat ļoti kā man, bet nu.. :-D Es te lasu-nu vienas vienīgas problēmas!Viena nevar izdomāt,ko dāvināt, cita,ko džekam uz apenēm uzdrukāt, vēl kāda nezin,ko lai sacep sirsniņformā utt.. Un nabaga vientuļās meitenes! :-D Viņām jau pat bailes tajā diena ārā vai uz kinci aiziet,jo izskatīšoties neforši! :-DEs atceros,kā pagājušogad ar draudzeni aizgājām uz kino, tā sagadījās,ka tas 14. februāris abām bija pieejams!Aizejam un tur visi uz mums skatās kā uz lezbietēm- šovinistēm!Nu sviests kkāds! Vārdu sakot,vienas vienīgas klapatas! Tapēc meitenes uzdirsiet tai V-dienai un negruzieties, un nejūtaties traucētas aiziet kko padarīt ar draudzenēm vai vienas pašas!Normālie cilvēki jūs sapratīs! Es jau gaidu pārmetumus!Uz priekšu! :-D :-P
 
Komentāri [11]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Eh,ja Viņš būs te-jauki,gan jau kaut ko padarīsim,ja nebūs,iešu iepirkties un nopirkšu ko garšīgu :D bet vispār,es gribētu strādāt arī mazdrusciņ-man tik ļoti patīk nauda! :D mmm
12.02.2010 16:43 | saite | Atbildēt
 
 
+0
tā, kā rīt iedzeram viena uz otras veselību un atceramies par šo tekstu :D:D
12.02.2010 16:27 | saite | Atbildēt
 
 
+0
vo vo! :-D :-D
Kā man tas riebjās!Tad stenu un vadu,cik slikti, bet,kad jālej iekšā, tad kkā piemirstās :-D
12.02.2010 15:43 | saite | Atbildēt
 
 
+0
katte, galvenais, ka apzinamies, ka būs sūdīgi, bet no sņabja dzeršanas jau tas neattur :D:D
12.02.2010 15:06 | saite | Atbildēt
 
 
+0
hellish, nu man precīzi ir tas pats!6dien ballēšos, tad 7dien būs mēmi sūdīgi, būs jālāpās! :-D
12.02.2010 14:41 | saite | Atbildēt
 
 
+0
man arī Vaļeras diena patika skolā, bik tik mīlīgi saņemt vēstulītes no puikām :D vienas vēstulītes autoru tā arī neatkodu, bet nu bija tik superīgi, a šis maita ar aut kādiem simboliem parakstījās, būtu tik superīgi tagad uzzināt, kurš tas bija (l)
bet tā, man šitā diena pie dirsas, ja iešu uz ellas pārtiju, tāpat visu to dienu gultā nomīcīšu, droši vien pohas lāpīšu :D:D
12.02.2010 14:25 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man pret Valentīna dienu vispār nav nekādu emociju un es par to nemaz nedomāju, tāpēc nav ne lieki jāgruzās, ne arī jāuztraucas, kā kāds uz mani paskatīsies :-)
12.02.2010 14:21 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Taa kaa muus ar Daargo shobriid shkjir paaris tuukstoshi km, tad aprobezhoshos vien ar sarunu Skype :-P Bet vispaar, taa pa riktiigam Valentiindiena man patika tikai pamatskolaa, kad bija izlikts Amora pasts un visi viens otram suutiija visaadas kartinjas. Tas gan bija forshi :-D Veel tagad atceros, kaa viens dzheks bishkji izgaazaas (vai arii varbuut tas bija speciaali) - man atsuutiija kartinju ar "Tu man ljoti patiic, bla bla bla, Tavs Slepenais pieluudzeejs", bet manai draudzenei identiskas formas kartinju ar "Prieciigu Valentiindienu, Sandis" :-D
Bet taa kaa man patiik pirkt un daavinaat daavanas, vienmeer saveejam uz to dienu kko pirku un domaaju visaadus prikolus, bet bez taas paarcukurotiibas garshas. Paarfraazeejot kailums - "domāju par mīļotā iepriecināšanu, jaunas apakšvēlas iegādi un citiem štruntiem. vnk piedzeraamies un baudījaam dzīvi" :-D
12.02.2010 13:23 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Malači,meitenes!Virtuāls cepums no manis! ;-)
12.02.2010 12:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ha! mēs ar draudzeni jau izdomājām plānu kā boikotēt šo dienu :D būsim lezbu-pārītis laikam citu acīs, bet nu pie pakaļas, ka tik pašām jautri un nav jātup mājās un jāsēro :D jo pēc daudziem daudziem gadiem šī mums abām būs retā vientuļā Vaļas diena. un es to izbaudīšu! nav jādomā par mīļotā iepriecināšanu, jaunas apakšvēlas iegādi un citiem štruntiem. var vnk piedzerties un baudīt dzīvi :D yes!
12.02.2010 12:34 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!