epic marriage

04.02.2010, daydreamer
šorīt brienot pa sniegu un klausoties savu mp3 izlasi pēkšņi atskārtu, ka raudu. kaut kāds emocionāls saviļņojums uznācis. tātad, koncentrēšanās spējas un ražens darbs norakstīts priekšlaicīgi. protams, pirmā stunda darbā kā jau ierasts - jāaklimatizējas darba galdam, papīru gūzmai, kaitinošajiem kolēģiem un darba pienākumiem. hmm, kas lēcies? šķiet mana nostaļģiskā dziesmu izlase aizsūtījusi manu garstāvokli nokārtoties :-/ nu ko, ierastais rituāls - darba dienu sākt ar draugiem.lv jā jā, darba laikā, cik nožēlojami. un pēkšņi skatos - opā! kārtējās kāzu bildes pavīd manu draugu galerijās. nesaprotu ... pārlapojot atmiņā pēdējos 7 gadus kopš vidusskolas beigšanas gribot negribot jāsecina, ka visas skaistās, inteliģentās un interesantās skolas biedrenes ir apzīmogotas ar vecmeitu statusu. jā, cīnās un mokās savās attiecībās, bet patiesi laimīgas nav. bet pelēkās peles, uz kurām ne viens pat i nepaskatījās nu jau ir precētas bērnu mātes, ar lieliskiem vīriem, ģimenes ligzdiņām, skaistiem/ģimeniskiem atvaļinājumiem vismaz 2 x gadā. hmm, likteņa ironija?
 
Komentāri [5]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Pelēkās peles arī vairāk tiecās uz visu to apprecēšanās padarīšanu, bet tām smukajām un inteliģentajām citas prioritātes :)
05.02.2010 17:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
a kaapeec Tev liekas, ka vinjas ir bez prasiibaam. es gan teiktu, ka viiriesi ir palikti zem tupeles un appreceejusies. Nepaziistu nevienu viirieti, kas ap 20 gadiem pats grib preceeties.
05.02.2010 14:16 | saite | Atbildēt
 
 
+0
vismaz ārēji uzspēlēta laime tur ir :)
bet es jau ne tik daudz par to - vai laimīgs vai nelaimīgs, bet par to, ka vīrieši ir izvēlējušies kopdzīvi ar tām "prastajām", bet tās, kas tiešām ikdienas dzīvi varētu padarīt krāšņāku tiek pastumtas tālāk. varbūt "pelēkā speles" ir ar mazākām prasībām, mierīgākas un līdz ar to spēj radīt harmoniskāku kopdzīvi!?
05.02.2010 13:18 | saite | Atbildēt
 
 
+0
neuzskatu, ka preceejies noziimee laimiigs.
05.02.2010 11:02 | saite | Atbildēt
 
 
+0
man gan ir kaut kā otrādi ar tām paziņām - no tām meitenēm, kas apprecējušās, neviena nav bijusi "pelēkā pele". :-)
04.02.2010 14:12 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits