pietrūkst cosmo meiču ;(

04.09.2009, marchixa
nu tā-visiem zināms,ka 1.septembris jau ir pagājis,un vairums atgriezās mācību iestādēs,kur daudziem komplektā izglītībai nāk arī dzīvošana kojās. es esmu kojiniece ar stāžu-jau 3.gads. līdz šim man vakaros interneta pietrūka tikai tad,ja nākošajā dienā bija jānodod darbs,kuram jābūt datorrakstā un nedrīkstēja skopoties ar informāciju-tātad,pāris lapas novilktas no neta :-D bet pa vasaru laikam man jau bija izveidojies pieradums iet gulēt tikai tad,kad šajā forumā iestājies kapa klusums :-D neteikšu,ka esmu atkarīga,bet reizēm vakaros pie sevis pasmaidu un nodomāju- diez par ko šoreiz iet kārtējais kašķis,un kura atkal tiek nostādīta uzmanības centrā? :-P lai nu kā,bet ar cosmo dzīve bija interesantāka ;-)
 
Komentāri [6]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
pāris stundas citreiz pat nemanot paiet :-D
05.09.2009 01:30 | saite | Atbildēt
 
 
+0
vov, vo, uz pāris minūtēm.. :D
05.09.2009 01:02 | saite | Atbildēt
 
 
+0
jap,beidzot sagaidīju 5dienu ;-)
jā,bez interneta tiešām atrodas laiks šad tad ko noderīgu padarīt :-)
es dažreiz noturos pa dienu neieslēdzot datoru un palasu kādu grāmatu,vai māju piekārtoju.
bet,kad piesēžos pie datora ''uz pāris minūtēm'' tad viss...
05.09.2009 00:32 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ā, skaidrs.. nu ja, tagad tač 5diena un laikam esi mājās :) man dažreiz gribas, lai nav interneta, tad es darītu kaut ko lietderīgāku :-P
05.09.2009 00:10 | saite | Atbildēt
 
 
+0
no 7dienas pēcpusdienas līdz 5dienas pēcpusdienai netieku tā īsti pie interneta kojās :-(
nav nekādas patikas kko lasīt vai komentēt,ja aiz muguras stāv vesels bars publiskajā biblenē un lūr pār plecu (e) :-D
05.09.2009 00:07 | saite | Atbildēt
 
 
+0
kapēc saki "bija" ? :) Tev tagad cosmo nav pieejams vai kā? :-O :-)
05.09.2009 00:02 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)