Seksīgi vs. silti

Sievietes allaž seko līdzi tam, lai izskatītos pievilcīgi. Pat gada aukstajā laikā pie stilīga mēteļa tiek pieskaņota moderna šallīte, piespraude vai smalkādas cimdiņi. Zābaki, protams, uz papēža, lai pāri peļķei varētu lēkt ar glanci... Un tad atnāk Mr.Lausks.

Es esmu konstatējusi, ka lielos mīnusos vissiltākie tomēr ir sievišķības killeri - UGG tipa zābaki, bet zem biksēm tīri labi noder 90 DEN zeķbikses (a la viena vīle priekšā, divas – uz dibena) vai siltie legingi. Tāpat izrādās, ka atvilktnes dibenā ir noslēpies kāds apakškrekliņš (izstaipīts, nomazgāts – kāda starpība!?).

Cepuri aizņemamies no sava vai kāda radu bērna (Spider-man simbolu var aizvirzīt pakausī), bet rokās un kājās labprātīgi tiek vilkti omes adītie (dubultie) dūraiņi un vilnas zeķes, kuras reiz pieņēmām aiz pieklājības.

Un sakiet, ko gribat – siltākā virsdrēbe ir garā kurtka, kas vizuāli izskatās pēc dūnu segas ar rāvējslēdzēju un kapuci. Visas šinšillas un sabuļi var iet gulēt ziemas miegu, par pseidozvēriem nemaz nerunājot.

Nejauša iepazīšanās pieturā? Neiespējami. Jāatliek uz siltāku laiku. Šobrīd prioritāte ir pārziemošana.

 
Komentāri [11]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Pilnībā nepiekrītu, ka silts un biezs apģērbs, kā arī Ugg tipa zābaki būtu sieviešķības killeri. Ja viss no attiecīgajiem apģērba gabaliem ir saskaņots un sieviete/meitene ir kopta (nav jāsaprot ar bieza grima kārtu, bet vis taču saprot, ko ar to domāju), tad no viņas tāpat staros sievišķība un skaistums, pat seksualitāte, ja viņa pati tā jutīsies un būs tāda pēc būtības, nevis tikai uzvelkot augstpapēžu garos zābakus un paīsos svārkus. Tāpat arī kažokādas ir tieši tās siltākās, nevis sintapona jakas.
02.02.2014 21:14 | saite | Atbildēt
 
 
+1
Ka vissiltaka esot "kurtka" un sinsilas var gulet iet. Kazokadas ir loti siltas un ne par velti cilveki kuri dzivo vietas, kur ziemas ir nezeligi aukstas gerbjas kazokadas nevis kurtkas. Es nerunaju par isajam trusadas jacinam ar 3/4 rocinam, bet gan par kartigiem kazokiem. Man pasai tads ir un lielos minusos ir silti, un var izbaudit ziemu.
01.02.2014 23:02 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Jā, tur es tev pilnībā piekrītu:) Manuprāt, tomēr tādā laikā galvenais ir būt siltumā!!Pieta vēl,ir ļoti skaisti kažoki mūsdienās, tā kā var būt gan silti ,gan skaistī!
01.02.2014 23:41 | saite
 
 
+2
Par kazokiem autore smagi maldas. Nekas ziema ta nesilda, ka kazoks.
01.02.2014 22:36 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Kādā ziņā par kažokiem??
01.02.2014 22:40 | saite
 
 
-1
nu man piemēram patīk UGG, kas viņiem vainas? Nesaku jau par parastajiem ugg, bet ir jau arī ļoti skaisti ugg piem https://www.thehunt.com/the-hunt/moZqLE-chanel-uggs kas vainas? Nu man jau tagad ir labāk būt siltumā, nevis izskatīties skaisti, + vēl tas ka arī skaisti var izskatīties kad esi silti saģērbies! Bet pat ja ta nav, tad labak esmu siltumā un vesela un atlieku iepazīšanos un vēlāku laiku!!
01.02.2014 20:10 | saite | 4 atbildes | Atbildēt
 
 
+0
Un cik tavuprāt var atļauties Chanel uggus? Lielākā masa slampā tajos briesmīgajos antistila bēšīgajos.
Es arī izvēlos siltumu ziemas periodā :)
01.02.2014 21:43 | saite
 
 
+0
Nu ir jau skaisti UGG zābaciņi arī ne Chanel!!:) Un arī par pieņemamām cenām
01.02.2014 22:01 | saite
 
 
+1
ā, nu. gaumes lieta, taču tieši šie uggi man šķiet reti šausmīgi.
02.02.2014 20:17 | saite
 
 
+1
nekas nevar būt skaists fake UGG zābakā, kas vēl aptaisīts ar fake CHANEL. apnikuši jau tie feikie CC burti. nevari nopirkt īstu - nepērc neko!
08.02.2014 12:12 | saite
 
 
-1
Man patika tas, ka visas sinsilas un sabuli var iet guleet ziemas miegu:D
01.02.2014 05:05 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits