Taro kārtis

04.02.2008, erika_berzina

Atzīšos, ka pirms kāda laika biju diezgan aizrāvusies ar taro kāršu tulkošanu. Kāds mans draugs (starp citu, puisis) man tik ilgi par to visu stāstīja, ka es izdomāju pamēģināt. Viņš man arī palīdzēja nopirkt šīs kārtis un parādīja, kas un kā jādara. Pēdējo reizi taro kārtis manās rokās bija pirms kādiem diviem mēnešiem (pēc vairāk nekā gada pārtraukuma), kad mana draudzene ļoti lūdzās, lai izlieku. Un tieši tad es sapratu, ka vairs negribu ar to nodarboties.

Bet savulaik man pat bija izveidojies tāds kā savs “klientu” loks. Vismaz reizi nedēļā kāda draudzene uzprasījās uz taro kāršu seansu. Parasti mēs no sākuma papļāpājām un tad, kad tika izliktas kārtis un es sāku tās tulkot (ar grāmatas palīdzību), gandrīz visa mūsu saruna parādījās taro kārtīs. No malas varētu šķist, ka es speciāli no sākuma “izvilinu” informāciju, lai pēc tam varētu visu tā smuki pastāstīt, bet tā jau nu gluži nebija. Es to visu vairāk uztvēru kā tādu nopietnu sarunu ar padziļinātu analīzi, vienmēr atceroties (un stāstot arī citiem), ka tās ir tikai izvēles iespējas un nevis simtprocentīga taisnība un nākotnes pareģošana.

Ceru, ka tagad neuzskatāt mani par kaut kādu raganu vai burvi. :) Visinteresantākās bija tas, ka reiz izliku taro arī savam tagadējam vīram. Mēs bijām nesen iepazinušies un toreiz es viņu uztvēru tikai kā labu draugu. Un bez nekādiem zemtekstiem es viņam stāstīju, ka viss viņa dzīvē būs labi, ies tikai uz augšu, viņš satiks jauku meiteni un, iespējams, izveidos ģimeni. Es nekādā gadījumā nedomāju, ka šī meitene varētu būt es pati. Tas laikam ir bijis mans visskaistākais pareģojums. Un tāpēc punkts un beigas. Taro kārtis man vairs nav vajadzīgas.

P.S. Vai tu esi kādreiz saskārusies ar taro? Un ko tu par to visu domā?

 
Komentāri [7]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Labojums-apprecēsies :-)
04.02.2008 21:56 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Pati ar to neesmu saskārusies, bet zinu cilvēku, kuram precīzi ir piepildījies viss, kas ir paredzēts ar kāršu palīdzību.
Sievietei tika paredzēts, ar cik vīriešiem aprecēsies un cik ilgu laiku ar katru nodzīvos. Un šis paredzējums piepildījās precīzi.
04.02.2008 21:55 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Tikai izklaides pēc. Pa īstam es nemaz negribētu zināt, kas mani sagaida dzīvē...
04.02.2008 21:49 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Pati neesmu ar to saskārusies, bet mana mamma dažreiz liek Taro kārtis. Mamma ir zīlējusi dažām manām draudzenēm un tik tiešām visu ko izstāstija bija taisnība. Ir jāmāk tikai pareizi tulkot šīs kārtis. :-)
04.02.2008 19:48 | saite | Atbildēt
 
 
+0
man ir bijusi saskare. reiz dzīvē biju nonākusi situācijā, ko sauc par krustceļu.bija beigušās vienas attiecības, bet bija iespēja uzsākt citas, bet varēju arī neuzsākt. Sieviete ar spējām, kā es saku, izlika man kārtis kādā mājas ballītē, un jāatzīst viss, ko viņa teica, ar mani arī piepildījās...:) Nodibināju ciešāku kontaktu ar jauno vīrieti manā dzīvē un tagad esam vīrs un sieva.:)
04.02.2008 16:25 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nē, nebiju. Kaut kā nejūtu vajadzību... Bet zinu dažus, kuri ir šausmīgi "apslimuši" ar taro kārtīm un uztver šo lietu ļoti ļoti nopietni un ir burtiski ieciklējušies uz to... Tas nu gan, manuprāt, ir bēdīgi...
04.02.2008 13:31 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Manuprāt, kārtis der tikai izklaidei.
Ja kāds var pierādīt pretējo, lūdzu, uz priekšu, ļoti gribētu to redzēt!
04.02.2008 13:30 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits