ance_silina 

 
ance_silina
ance_silina
  • Reitings Reitings: 100
  • Komentāru skaits: 100
 

Draugi

Datumi

  • Reģistrējies:
    23.09.2010 17:12
  • Pēdējo reizi manīts:
    16.01.2019 15:19

Dienasgrāmatas ieraksti

 
11.03.2011

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza no šodienas ir atklāta vēl nebijusi izstāde, kurā vienkopus varēsi aplūkot visu Cosmopolitan vāku retrospekciju no tālā 2002.gada līdz pat pašam svaigākajam - 2011.gada marta numuram. Nāc un noskaidro, kā gadu gaitā mainījies vāka dizains un kādas bijušas modes tendences pirms diviem, pie...

 
08.02.2011

Nesen ar kādu puisi man izvērtās interesanta diskusija par svētkiem, dāvanām un pašu dāvināšanas procesu. Tā kā tuvojas Valentīndiena, daudzu meiteņu prātus nodarbina problēma, ko dāvināt savam vīrietim svētkos. Kamēr veikalu plaukti tiek pārpildīti ar "I love you" stilā apdrukātām krūzītēm, atslēgu piekariņiem sirds form...

 
12.01.2011

Jau otro dienu pēc kārtas Cosmo redakcija strādā kameru ielenkumā! Vakar filmējām jauno Cosmo video, kuru redzēsi pavisam drīz. Savukārt šodien pie mums viesojās LTV7 filmēšanas komanda, kas gatavoja sižetu jauniešu dzīvestila raidījumam "OK!". Jau piektdien plkst. 17:20 varēsi vērot, kā tad īsti izskatās Cosmo red...

 
11.11.2010

Tuvojas šī gada pēdējais mēnesis un pēdējais brīdis, lai beidzot atklāti iepazītu sevi. Savas stiprās un vājās puses, to, kas tev patīk un nepatīk, lai jaunajam gadam varētu uzstādīt jaunus mērķus un sapņus.

 
25.10.2010

Katra meitene savu nākotni izsapņo jau no agras bērnības. Arī es nebiju izņēmums. Lai gan sapņu profesijas mainījās viena pēc otras, vidusskolā tomēr sapratu, ka mans īstais lauciņš ir tieši žurnālistika. Taču, ja man toreiz kāds būtu teicis, ka pēc pāris gadiem es rakstīšu tik vērienīgā interneta lapā kā Cosmo.lv, man likto...

 
01.01.1970

 
 
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits