9 ikoniskas sievietes par izskatu un perfektu augumu

18.12.2013

Merilina Monro

Šodien uz modes mēles un žurnālu lapās visbiežāk varam redzēt supertievas modeles, taču šīs deviņas sievietes pierāda, ka patiesam stilam un elegancei nav nekāda sakara ar ķermeņa aprisēm. Viss atkarīgs no tā, vai tu sevi mīli, izcel labākās īpašības un izmanto tās savā labā!

Merilina Monro

"Bērnībā neviens man neteica, ka esmu skaista. Visas mazās meitenes vajadzētu saukt par skaistām, pat ja viņas tādas nav."

Sofija Lorēna

"Par visu, ko jūs redzat, esmu pateicīga spageti."

Dženifera Lopesa

"Daži cilvēki no dabas ir tievi, citi pēc uzbūves ir masīvāki. Taču es uzskatu - tik ilgi, kamēr cilvēks ir vesels, ar viņu viss ir kārtībā!"

Rebela Vilsone

"Pat ja filmējoties man jāiejūtas "Resnās Eimijas" lomā, es to daru ar pārliecību un attieksmi!"

Bejonsī

"Mans galvenais mērķis ir iemācīt meitiņai nekoncentrēties uz ārējo izskatu. Svarīga ir tava personība, un tas padara cilvēkbūtni skaistu."

Adele

"Nekad neesmu gribējusi izskatīties kā modeles uz žurnālu vākiem. Es pārstāvu lielu sieviešu daļu un ar to lepojos!"

Keita Aptone

"Es netaisos badoties, lai notievētu. Es gribu izbaudīt dzīvi, taču es to nevaru, ja esmu izbadējusies un nelaimīga."

Kima Kardašjana

"Es uzskatu, ka sievietēm nevajadzētu pārspīlēti svērties. Manās mājās pat nav svaru!"

Dženifera Lorensa

"Visām aktrisēm jātiek galā ar aizspriedumiem. Nesen man pateica, ka esmu resna un tikšu atlaista, ja nezaudēšu konkrētu kilogramu skaitu. Tad viņi atnesa manas fotogrāfijas, kurās biju praktiski kaila, un teica, lai izmantoju tās kā motivāciju diētai. Taču tagad, ja vien kāds uzdrošinās manā klātbūtnē pieminēt vārdu "diēta", es viņus pasūtu tālāk."

 
Komentāri [3]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Nepiekrītu par Rebelu Vilsoni. Arī par Keitu Aptoni neko nevaru teikt. Ja jau viņa ir sarakstā, tad jau pus pasaule tai sarakstā var būt. Un kur tad palikusi Odrija Hepberna? Arī Klaudija Kardināle un Džeina Fonda ir uzmanības vērtas.
26.12.2013 22:25 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man arii liekas,ka taadi "normaali apalumi" vareertu buut pat simpaatiksi-bet viss kas par daudz ,ir par skaadi ,un ne jau tikai runaajot par izskatu-veseliiba tacu nekad nevar buut laba,ja cilveekam ir loti liels svars...!
19.12.2013 04:49 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Par 8 no vinjaam piekriitu - tieshaam sharmantas daamas ar jaukiem apaljumiem, bet ne jau nu Rebel Wilson. Neveseliigs augums ar pamatiigu lieko svaru nekaadiigi nevar buut ideaals.
19.12.2013 01:21 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits