Tulkojam vīriešu izteicienus!

29.06.2012

Ja strīda laikā viņš nikni pajautā: "Kāpēc tu esi tik emocionāla?", mēs esam pārliecinātas, ka patiesībā viņš gribēja teikt: "Kāpēc tu uzvedies kā psihopāte?". Lai ieviestu skaidrību, mēs esam pārtulkojušas vīriešu biežāk lietotos izteikumus, lai noskaidrotu, ko viņi ar tiem patiesībā gribēja pateikt.

 

Viņš saka: "Izskatās, ka pēdējā laikā daudzas tavas draudzenes precās un paliek stāvoklī." Viņš domā: "Ups, arī viņa drīz sāks stresot par šo tēmu!"

 

Viņš saka: "Viss ir kārtībā." Viņš domā: "Patiesībā nekas nav kārtībā, bet šobrīd man nav garastāvokļa šādai diskusijai."

 

Viņš saka: "Es to tā nebiju domājis." Viņš domā: "Patiesībā es tā tiešām domāju, taču tā kā tu sadusmojies, es vēlos, kaut nebūtu to pateicis skaļi."

 

Viņš saka: "Man vajag vairāk brīvības." Viņš domā: "Es gribu iet izklaidēties."

 

Viņš saka: "Tev nešķiet, ka šī kleita priekš ballītes ir pārāk īsa?" Viņš domā: "Es negribu, lai džeki ar tevi flirtē."

 

Viņš saka: "Mana bijusī ir pilnīgi psiha!" Viņš domā: "Es viņu reāli piekāsu, tāpēc viņa ir sagrauta."

 

Viņš saka: "Tu izskaties tik seksīgi!" Viņš domā: "Mēs varam vēlāk mīlēties?"

 

Viņš saka: "Mēs varētu kādreiz saskrieties." Viņš domā: "Man ir bail, ka viņa atteiks, ja izteikšu tiešu uzaicinājumu uz randiņu."

 

Viņš saka: "Mēs varam par to parunāt vēlāk?" Viņš domā: "Es nekad vairs nevēlos par to runāt."

 

Viņš saka: "Cik garas bija tavas pēdējās attiecības?" Viņš domā: "Vai viņai patīk ilgas saistības vai īsi un dēkaini sakari?"

 

Viņš saka: "Mana ģimene par tevi apjautājās." Viņš domā: "Mēs pilnīgi oficiāli esam pāris!"

 

Viņš saka: "Es nekad nemainīšos." Viņš domā: "Man nav drosmes no tevis šķirties, tāpēc ceru, ka tu to izdarīsi manā vietā."

 

Viņš saka: "Varētu teikt, ka esmu brīvs." Viņš domā: "Man ir draudzene, bet tu esi seksīga."

 

Viņš saka: "Džeku naktī bārā es uzvedos labi!" Viņš domā: " 'Labi' ir relatīvs jēdziens... Bet es tevi nekrāpu."

 

Viņš saka: "Tas ir garš stāsts." Viņš domā: "Tas ir stāsts, kas parādīs mani no sliktākās puses."

 

Viņš saka: "Izskatās, ka viņš tev ir labs draugs." Viņš domā: "Vai starp jums ir kas bijis?"

 
Komentāri [11]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Kāds sakars reāli, ja esi ar puisi kopā ilgāku laiku tad pateiksi savas domas tādas kādas tās ir nevis, runās caur puķēm :D
12.08.2013 17:20 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
tiesi ta!
04.03.2014 15:11 | saite
 
 
+0
murgs
01.05.2013 13:13 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Viņš saka: "Mana bijusī ir pilnīgi psiha!" Viņš domā: "Es viņu reāli piekāsu, tāpēc viņa ir sagrauta."
Par šito sasméjos :D Nu ne vienmér ir šādi, bet nu noteikti ir tádi gadijumi :)
26.08.2012 20:32 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nu, viss jau tiešām nav tā kā uzrakstīts, bet tiešām pēc šādiem vārdiem pavērojot vīrieša attieksmi un uzvedību, var secināt, ka tas, ko viņš teica, nav gluži tas, ko viņš domā.
Bet tāpat, katrs vīrietis jau ir savādāks.
18.07.2012 20:55 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Itkā Jau daži varetu but taisniba,bet nu cik nu var ticet.. :D
04.07.2012 13:16 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Njā... Es tagad zināšu, ko viņš saka :D
02.07.2012 12:10 | saite | Atbildēt
 
 
+3
Daži šeit ir pārāk loģiski lai papildus vēl tulkotu.
29.06.2012 19:03 | saite | Atbildēt
 
 
+7
Es nespēju noticēt, ka kādam par šādu murgu rakstīšanu/tulkošanu maksā naudu...
29.06.2012 15:06 | saite | 2 atbildes | Atbildēt
 
 
+2
Tiešām
30.06.2012 19:16 | saite
 
 
+2
Piekrītu.
02.07.2012 20:39 | saite
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits