Mēs to gribam dzirdēt no vīriešiem!

30.03.2012

Mūsu nesen veidotais materiāls par stulbākajām frāzēm, ko teikuši vīrieši, guva lielu atsaucību. Tāpēc nolēmām šo tēmu turpināt un izveidot sarakstu ar teikumiem, ko mēs vēlētos dzirdēt no pretējā dzimuma. Izlasi frāzes, ko mēs kādreiz ceram sagaidīt no saviem vīriešiem!

"Būt kopā ar taviem draugiem ir daudz jautrāk, nekā pavadīt laiku ar puišiem."

"Tev vajadzētu sevi palutināt vairāk. Varbūt rīt iesim iepirkties?"

"Tu taču vadi auto labāk par mani!"

"Tagad parunāsim par to, kāpēc tu esi tik bēdīga."

"Tev taisnība – mums kopā vajadzētu pavadīt vairāk laika."

"Es uztaisīju vakariņas un labprāt nomazgāšu arī traukus. Tu izbaudi vakaru."

"Es ļoti cerēju, ka tu piezvanīsi."

"Pastāsti, kā es varu būt vēl labāks gultā."

"Tev ir bijusi gara diena. Ļauj, es tev pamasēšu pēdas."

Vai arī tev ir kas tāds, ko tu vēlētos dzirdēt no sava mīļotā? :)

 
Komentāri [5]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
ta ka lasa ari viriesi vajadzetu uzraxtit ko virietim nevajadzetu teikt vai darit lai neaizvainotu otru pusiti
01.05.2013 13:16 | saite | Atbildēt
 
 
+1
Kur diez ir izrakts ka so te meitenes grib dzirdet no saviem viriesiem? Ja es so te visu dzirdetu no sava viriesa, es saktu domat ka vinjsh ir gejs, pielidejs, vai katkas tamlidzigs, nu katra zinja man nepatiktu :D
Pirmais punkts - domaju ka ir tikai logiski, ka chalim bus jautrak laiku pavadit kopa ar saviem chomiem, kas pazistami jau gadiem, ar kuriem kopa gazti visadi podi, neka ar maniem draugiem. Otrais punkts - nu c'mon...kautko tadu es varetu dzirdet no viriesa-drauga-geja. Neredzu par vajadzigu mocit nabaga virieti pa lielveikalu, labak ieperkos kopa ar draudzenem.
Tresais punkts - kada jega merities, un lielities ko kurs labak mak? Tas jau pats par sevi ir stulbi!
Ceturtais punkts - Ir brizi kad jutos draknjigi un negribu ne ar vienu runat, vienkarsi gribu lai mani liek miera, ja gribesu pati pastastisu kas mani nomac, nepatik kad bazas virsu.
Piektais punkts - Nu ok, shis izteikums vel pienjemams apmeram.
Sestais punkts - der kados svetkos, nevis ikdiena.
Septitais punkts - Nu jopcik, ja tu ljoti gribeji ar mani runat, tad varbut pazvani, nevis ljoti ceri ka es piezvanisu.
Astotais punkts - iedomajos to skatu, sezam pie brokastu galda un chalis izspljauj sadu frazi - "Pastāsti, kā es varu būt vēl labāks gultā." Nu wtf? Kas man instruktaza janolasa? Vnk ja kautko gribu, tad attiecigaja momenta ( sexa laika ) ari pasaku ko un ka gribu :D
10.04.2012 16:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nu nez..... jau pāris mēnešus dzīvoju kopā ar vīrieti, kurš nevaicā, vai vajag mazgāt traukus, viņš to izdara..... šorīt pamodināja mani ar kafiju un brokastīm gultā..... bail pat teikt, bet es neticēju, ka dzīvē tā mēdz notikt.... ar viņu jūtos patiešām īpaša :)
31.03.2012 11:34 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Tie noteikti nav jautaajumi ,kurus es gribeetu dzirdeet!Man patiik ,ka mans viirs man biezi prasa-kaa es tev vareetu paliidzeet? Momentos,kad esmu taada domiiga...!
30.03.2012 17:04 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Priekš manis jautājumu vajadzētu uzstādīt - ko gan es negribētu no vīrieša sadzirdēt! :)
Lai gan ļoti svarīgi jau ir, ka vīrietis, ja saka kādu frāzi, tad lai viņš tiešām arī tā domā.
30.03.2012 14:17 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits