Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Jums tas izdodas, vai vispār tas ir vajadzīgs?

 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011

Sveikas, meitenes :-)

Šajā miglainajā, vēsajā rītā nolēmu izveidot nelielu diskusiju par un ap vīriešiem... Šoreiz draudzenes mazliet nost, bet interesē tīri, kā tas notiek Jūsu attiecībās. Nav vēlmes raisīt spraigu, asu vārdu apmaiņu, kašķu diskusiju, vēlos vairāk padalīties viedokļos, nevis šoreiz iztirzāt savas attiecības, cik tās ir pilnvērtīgas vai nav :-)

Tātad jautājums, Jums dārgās dāmas... Vai Jūs piekrītat tam, ka laimīgu attiecību pamatā ir, tas, ka pāris ir ne tikai pāris sabiedrībā, bet gan labākie draugi? Vai arī Jums izdodas būt saviem puišiem mīļākajām gultā, draudzenēm sabiedrībā, drauga plecam grūtā brīdī un čomam, ar kuru kopā izklaidēties vai vienkārši jautri pavadīt laiku no sirds izsmejoties? :-)

Un, ja izdodas, tad padalieties ar mani, meitēnu, kuram nav tik liela pieredze, kā to ir iespējams panākt, mainīt, kā nonākt līdz tādam līmenim attiecībās, kad viens pret otru ir simts procenti atklāti :-) Nerunāju, ka puisim jābūt emocionālajam tamponam un jāuzklausa visi lovestory, draudzeņu bēdu stāsti un tamlīdzīgas lietas, bet domāju, ka sapratāt, ko vēlos no Jums šoreiz dzirdēt ;-)

22.08.2011 15:56 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Palīdziet atmosties šajā rudenīgajā rītā :-D UP! (l)
22.08.2011 15:57 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man liekas to tā nevar panākt, ja tas otrs nav tāds!
Man laikam paveicies, jo mans draugs ir gan mīļākais, gan labs draugs, gan čoms, tomēr tajā visā jābūt ļoti uzmanīgai un nevajag aizrauties, jo vīrietis savā mīļotajā meklē tomēr skaistu sievieti nevis čomu ar kuru parunāt pie alus pudeles.
Attiecību sākums jau bija tāds čomisks, pēc tam tas izvērtās kaut kas vairāk. Es varu viņam stāstīt par savām likstām, par savu draudzeņu likstām, uzklausīt viņa viedokli, viņa padomus, kā arī viņš man stāsta visu par saviem draugiem, viņu klačas, viņu problēmas. Mēs vienkārši tādi esam.
Galvenais, kas vīriešos atbaida būt vēlmi būt čomam ar savu mīļoto ir tas, ka mīļotās parasti nosoda, brūk virsū, tāpēc jau daļa džeku neko nestāsta, jo negrib dabūt pa kaklu! Es visu uztveru normāli, bez scēnām. Esmu saprotoša. :-)
22.08.2011 16:05 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
cenšos būt viss vienā..nezinu tikai kā man sanāk... :-D :-D
22.08.2011 16:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Īsti nespēju iedomāties, kā tas varētu būt, ka mans mīļotais cilvēks nebūtu arī mans labākais draugs. Tas, manuprāt, ir pašsaprotami. Un viņš uzklausa visu, ko gribu teikt - neatkarīgi no tēmas. Tāpat arī es.
Kādas tad, iipashaa, Tavuprāt, ir tēmas, kas apspriežamas ar draugu, ja stāsti par draudzenēm un savām emocijām ir slēgtās tēmas?
22.08.2011 16:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man tas viss bija manās attiecībās, bet kkas ar laiku ir mainijies, un īsti nevaru patiekt, kas..
un visu to apvienot attiecības nebija grūti, jo tas nāca dabiski, pašsaprotami. var diez tā būt, ka attiecības izdeg vai pārdeg!?
saprotu, ka kkas jādara lietas labā, laikam noturēt to visu attiecībās ir īstā māksla..
22.08.2011 16:13 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Man ar pēdējo draugu tā bija, ka mēs reizē bijām gan mīlnieki, gan dvēseles radinieki, gan labākie draugi. Ar viņu vienmēr varēja runāt visu, kas uz sirds un viņš nebija mierā, ja es nerunāju ar viņu. Varbūt man "mīkstais" bija pagadījies, bet viņš vienmēr bija tur, kad man vajadzēja.
Bet runājot par to, kā to panākt, es nezinu, manuprāt, ja diviem cilvēkiem nav jau "iekšā" šī savstarpējā draudzība, tad mākslīgi viņu radīt var, manuprāt, tikai ilgā kopdzīvē esot.
Mēs, piemēram, no sākuma bijām draugi un vēlāk tikai ļāvām dzirkstelēm vaļu. Bet, nu, manā gadījumā, mums bija vienāds domu gājiens, mēs bieži vien domājām vienas un tās pašas lietas un sinhroni runājām. Devām identiskas atbildes uz tiem pašiem jautājumiem un tam līdzīgi. Mums šī cilvēciskā saskaņa vienkārši bija jau...iekodēta :D
22.08.2011 16:16 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man tā ir! Nebiju nemaz kaut kā aizdomājusies, ka tā varētu arī nebūt. Man liekas tikai loģiski tas, ka otra pusīte ir visa minētā apvienojums, ar viņu taču pavadām visvisvairāk laika kopā. Būtu jocīgi, ja mums kopā nebūtu jautri vai arī ja nebūtu viens otram blakus grūtos brīžos. :-|
22.08.2011 16:16 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Manu draugu īpaši neinteresē tēmas, ar kuru draudzeni esmu sastrīdējusies, kurai ir jauns vīrietis vai dārgākā kleita nopirkta. Tādēļ zinu, ka šīs tēmas varu nemaz nesākt, tam ir citas draudzenes, ar kurām to apspriest.

Un ne vienmēr ar PMS pārlieku lielo emocionalitāti cenšos viņam uzbāzties, ja galvā sakāpušas tizlas domas.

Kaut gan es nezinu, iespējams, par to visu runāt ir normāli un vienkārši man tas nav lemts. Teicu, ka man nav lielas pieredzes un esmu diezgan liela muļķīte šajā ziņā, tādēļ arī vēlos uzklausīt padomus.
22.08.2011 16:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es domāju, ka Tev nevajag nopelt sevi, ka esi muļķe attiecībā, citādi taču vēljoprojām nebūtu kopā ar savu draugu. Un attiecībās tā ir māksla sadzīvot ar pavisam savādāku cilvēku nekā tas ir ierasts.
Man tādā ziņā ar draugu ir tuvas attiecības, uzticēties 100% mēs nevaram nevienam, bet caurmērā jā uzticos, un zinu, ka viņš uzticas man, tādi īpaši tuvi draugi viņam nav, tādēļ iznāku vistuvākais draugs, un tieši tāpat ir arī man, vienīgais ko viņš man līdz šim nav stāstījis par savu darbu, es ļoti maz par to zinu, bet man arī nevajag zināt. :-)
22.08.2011 16:31 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es citādi nemaz nespēju iedomāties. Man ir svarīgi, ka varu ar otru būt absolūti atklāta, neko netēlot, nebūt mūžīgi tā šķietami ideālā sieviete u.tml. Citādi, manā skatījumā, attiecībām nav jēgas. Tāpat arī man ir svarīgi apzināties, ka viņš man uzticas, ka var man atklāties un būt patiess.
Kā izdodas? Tā kā man nav bijis daudz nopietnu attiecību, kopīgais ir acīmredzams - pirms attiecībām bijām ļoti labi draugi.
Vakardien, guļot gultā, tieši domāju, cik ļoti liela atbildība tā ir, kad Tev uzticās. Ir nedaudz bail, jā.. bet... arī tā sajūta, kad Tevi apskauj, jo zina, cik ļoti un kāpēc Tev sāp, ir paaaaavisam citāda nekā, kad to dara tāpat vien.
22.08.2011 16:45 |
 
Reitings 209
Reģ: 05.06.2009
Kā man viens vīrietis turpina atkārtot: Sievietei jābūt pavārei virtuvē, maukai gultā un labam draugam vienlaicīgi ;)

Domāju, ka tas nav tik neiespējami, ja attiecības tiek koptas abpusēji un ieinteresētas ir abas puses. Galvenais ir sākt. Nevajag jau raudāt un čīkstēt par katru sīkumu, kas neizdodas, tas liks domāt, ka pati nepēj ne ar ko tik galā. Bet tai pat laikā ir jārunā; jāizrunā, ja kaut kas liek justies slikti; jāstāsta, ko un kā vēlētos. Neviens jau šai dzīvē nav burvis un nespēj nolasīt domas.
Katram izveidojas savs personīgais attiecību modelis, un nav dižas jēgas to censties pārveidot par kaut ko iedomāti pareizu un fantastisku.
22.08.2011 16:59 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
it kā man visa tā ir, bet...
vienreiz reāli salūzu, jo iztracināja daži sīkumi par ko sāku dusmoties līdz eksplodēju un sāku raudāt.
reāli apzinājos, ka tas ir stulbi, bet nu gribējās būt līdz galam pati un netēlot tā teikt spēcīgi, visu varošo sievieti kā parasti.
pateicu vīrietim, ka kasos aiz sīkumiem un kas mani neapmierina. stulbi, bimbāju kā mazs bērns un teicu, lai mani nomierina un tad es sapratu, ka pat to viņš nav spējīgs. vienīgi turpināja uz mani bļaut un teikt, cik stulba es esmu :(
tāpēc tagad zinu, ka es pati līdz galam varēšu būt, kad esmu un būšu viena.

P.S. arī šie sīkumi aizmirstas, bet nu liek arī man aizdomāties, kas īsti šis par cilvēku ir man blakus :)
22.08.2011 17:08 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Es arī savam draugam esmu viss kopā, BET mēra robežās. Jo aizstāt es visus nevaru un negribu, kā ar gribu saglabāt tomēr savu mīļotās statusu, nevis nemanot kļūt par "čomu". Bet tā kā mūsu attiecības patiešām jau ir ilgas un kopā dzīvojam jau ilgi un mūsu dzīves jau ir kopīgas pašas no sevis, tad ir pašsaprotami un pats no sevis, ka esam kopā gan priekos, gan bēdās ar visām tām izrietošajām sekām un lomām... Vienīgais, no kā es strikti izvairos - tas ir pildīt mātes lomu. Pret to es esmu kategoriska. :-P
22.08.2011 17:09 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mums viss sākās ar labu draugu būšanu, tā ka tas jau bija pamatā. bet, jā, varu teikt, ka draugs man ir gan mans vīrietis, gan mans draugs. nepārspīlēšu un neteikšu, ka ar viņu runāju, par vaksāciju un draudzeņū kleitām, bet viņš ir cilvēks, kam simts procentīgi varu uzticēt savas nebūšanas, kurš mani pažēlos, sapurinās, iedvesmos! un tāpat ir no manas puses. tajā pašā laikā varam ķircināties kā mazi bērni un vnk izbaudīt kopā būšanu, daudzīties un stulboties. esam ideāli pieslīpējušies un jau no pusvārda saprotamies.
man liekas, ka tas ir ļoti atkarīgs no cilvēka tev blakus. nekādas secret formulas nav. bet pie ta ir jāstrādā. tev ir jārada apstākļi, ka vīrietis pats gribēs atklāties.

mums patīk citāts no šreka - nav svarīgi, ko un kā tu dari, galvenais, ka ar tevi kopā ir tāds pats ķēms :D
22.08.2011 17:16 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Jā, uzskatu, ka pamatlietās, kas attiecas uz jums abiem un jūsu attiecībām, vajadzētu būt atklātiem. Ar to jau jūs atšķiraties no parastiem, ikdienā satiktiem cilvēkiem - garāmgājējiem, ka jūs vieno kaut kas vairāk nekā tikai "Labdien!" un "Sveiki!" un pieklājības standartfrāžu apmaiņa par to, kāds šodien laiks u.tml.
22.08.2011 17:18 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Mums tas viss kaut kā dabiski un bez īpašas piepūles sanāk :-) esmu atradusi savu dvēseles radinieku, tāpēc arī viss liekas tik viegli. Viņš ir tieši tāds vīrietis, kādu es vienmēr esmu vēlējusies.
22.08.2011 17:29 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
Viens cilvēks nevar sniegt visu emociju gammu. Ja tā būtu, tad mums vairs nevajadzētu ne ģimeni, ne draugus, jo visu jau saņemtu no šī viena cilvēka. Nedomāju, ka manam mīļotajam vīrietim vajadzētu būt arī manai labākajai draudzenei. :D Mums ir labi kopā gan divatā, gan sabiedrībā, bet mēs tāpat tiekamies ar citiem cilvēkiem, lai gūtu emocijas, ko sniedz šie cilvēki.
23.08.2011 01:20 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu manam virietim arii neinteresee manu draudzenju sirdssapes un jaunaas kurpes..bet taa , mees protams paarunajam dazaadas lietas, vinam pirmajam parasti pazinoju jaunumus un konsulteejos svariigos jautaajumos.
23.08.2011 01:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
mans virietis ir...es nezinu ka lai isti noraksturo, bet vins mani tiesam SAPROT. mes domajam lidzigi. mums vispirms bija virspuseja draudziba, nekas neizveidojas, jo biju kopa ar bijuso un TAD, kad izskiros, viss sakas.

ka lai panak? tam vnk janak dabiski, manuprat. ja nav,tad nav. ar bijuso man ari ta isti nebija.
23.08.2011 01:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
tur jau ta lieta-ja var dot visu emociju gammu ,tad attiecibas var noturet ilgu laiku...ja ne- vienam apnikst!Sex ir loti svariga lieta noteikti,bet virietim gribas ari tadu inteligentu sievieti,klat vel specigu ,izturigu varbut...-loti reti zinu gadijumus ,kad ilgas attiecibas ir pariem ,kur sieviete "vienmer slima" |-)
Es turos diezgan labi (l) :-D
23.08.2011 01:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits