Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aizmirst un no jauna iemīlēt?

 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011

varbūt muļķīgs jautājums, bet KĀ ir iespējams aizmirst iepriekšējo un iemīlēties no jauna,tā pa īstam, tā, kā bija ar iepriekšējo? jā, TĀ nebūs vairs nekad, bet vajadzētu taču būt savādāk un jūtām tikpat stiprām.. man ar mana PIRMĀ lielā mīlestība diemžēl ir nelaimīga, viņam ir cita.. ar prātu apzinos- nekā tur nebūs, ir jāgaida cits, kurš mīlēs mani, bet es nevaru iedomāties, kā es varētu iemīlēt to citu - gribētu, ļoti gribētu, bet prātā ir tikai Viņš.. tas, ar kuru nebūs nekā.. ir man bijušas iespējas kaut ko veidot arī ar citiem, bet nu nevaru, ir jau mēģināts un viss velti..

mana mīlestība man sirdī jau vairāk kā gadu. un patiešām neredzu iespēju, kā viņu izraut.. vienīgās zāles- cita mīlestība, bet nav taču iespējama tā cita, ja ir jau viena..

mudžeklis, bet KO te iesākt? neredzu pat īsti izeju, nevaru iedomāties, ka varētu iepatikties kāds cits..

22.08.2011 13:01 |
 
Reitings 120
Reģ: 25.08.2010
Tāda sajūta, ka es pati to būtu rakstījusi :-D
Man šķiet, ka vienīgais, kas vispār var palīdzēt ir laiks un cerība, ka reiz būs kāds, kuru varēs iemīlēt tik pat stipri vai pat vēl stiprāk. Vajag atrast sevī spēku, lai riskētu un noticēt šai cerībai.
Pati jau mēģinu gandrīz divus gadus. Visus uzreiz gribas salīdzināt ar viņu un neviens nešķiet pietiekami labs, jo iekšā vēl skan tā stulbā balstiņa "bet, ja nu būs lemts mums saiet atpakaļ kopā". Kaut arī reāli apzinos, ka tā ir ļooooti maza iespēja.
Tomēr es ceru, ka man pietiks spēka, lai pa īstam tiktu pāri tam visam un būtu atvērta jaunām jūtām, jaunai mīlestībai.
Sirdij jau nepavēlēsi. :-/
22.08.2011 13:16 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Paies laiks, un vienā brīdī pati sapratīsi, ka vairs nevajag uz viņu cerēt. Nu man vismaz tā bija. Pēc šķiršanos likās, ka nekad nespēšu beigt viņu mīlēt, citi man neinteresēja, dzīvoju gandrīz vai iedomās. Bet vienā brīdī vnk sapratu, nu cmoon, tā ir pagātne, ja viņam vairs neesmu vajadzīga, tad neko. Sāku atgūt pašpārliecinātību un turpināju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi nedomājot par viņu, un ar katru nedēļu palika arvien labāk. Sākumā arī ar citiem nespēju neko izveidot, īstenībā tajā laikā daudzus foršus puišus vnk pasūtīju.
Nekādu citu zāļu nav - vnk Tev pašai jātiek galā ar savām domām, jūtām. Jāsaprot, ka ar viņu vairs nekā nebūs un jāaizmirst. Es zinu, cik ļoti grūti tas ir, bet tam ir iespējams tikt pāri, ar laiku.
Lai Tev veicas. :-)
22.08.2011 13:20 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Ir arī tā, ka vienā brīdī atjēdzies, ka- es taču par viņu jau nedēļu neesmu domājusi, un tad pašai būs pārsteigums, ka būsi viņu jau aizmirsusi :-)
22.08.2011 13:32 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Tikai cita mīlestība.. Tam pat nav jābūt citam vīrietim, obligāti.. (tas var arī būt kāds hobijs, ko iemīli - mjan tās bija dejas).. Tiklīdz Tavas domas aizņems kāds vai kaut kas cits, tur būs mazāk vietas Viņam..
22.08.2011 13:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 15.06.2010
bet kapēc tev vajag tagad un tulīt mīlēt kādu citu?taču 1 gads nav tik daudz,lai aizmirstu visu.man pat 2 gadi pagāja lidz sāku vispār ar kādu tikties.un es neteiktu,ka to iepriekšējo tik ļoti mīlēju.vienkārši vajag laiku un nobriest kaut kam jaunam.mazāk domā par to kā vajadzētu būt un kā būs.tad kad būsi gatava tad ne vienu vien reizi atkal samīlēsies. ;-)
22.08.2011 13:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Pirmā mīlestība nav aizmirstama.. es protams domāju, patiešām mīlestību, nevis bērnudārza mīlestību. Paies ilgs laiks, kamēr tu varēsi spēt iemīlēties kādā citā, un arī tad ik pa brīdim iedomāsies par viņu..
23.08.2011 01:10 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
tātad aizmirst nav iespējams. nezinu, sajūta, ka mana pirmā un jau nelaimīgā mīlestība būs man lāsts uz visu mūžu. (t)
28.08.2011 12:16 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man arī tā bija. Likās, ka es nekad un nevienu tik stipri vairs nemīlēšu, utt. Bet tā nav patiesība. Vienkārši tev nav mīlestības pieredzes un tāpēc liekas, ka nekad nevienu vairāk nemīlēsi, jo iepriekš taču tā bija- nekad iepriekš nebiji neko tādu jutusi. Ļauj sāpei izsāpēt, bet vienlaikus turi acis vaļā, dodot citiem iespēju iekarot tavu sirdi. Tieši tā arī vairākums aizmirst savu pirmo mīlestību, sajūtot to pašu sirds trīsēšanu pret citu. Un jauna mīlestība ir labākās zāles pret veco. Šobrīd varu teikt- es vispār nesaprotu, kas man toreiz viņā patika. Pat ja tagad viņš būtu manā priekšā uz ceļiem un lūgtos iet uz randiņu, es atteiktu, jo nav intereses. Arī Tev tā noteikti būs. Tāpēc katras nākamās mīlestības sāpes pāriet arvien ātrāk, jo ir jau pieredze, ka iemīlēt var arī kādu citu.
Lai Tev veicas!
28.08.2011 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits