Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paradokss

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Vai Jums tā ir kādreiz bijis, ka jums iepriekš šis cilvēks galīgi nepatīk, nu neinteresē, jūs nevēlaties viņu satikt un nevēlaties vispār uzturēt kontaktu, bet te pēkšņi, kaut kādā momentā, pēc tiešām ilga laika perioda, jums viņš iepatīkas?

Man, piemēram, pašlaik ir tāda situācija, kas mani ir izsitusi no sliedēm nedaudz. Viens puisis mani, tā teikt, copēja 11 mēnešus. Mani viņš ļoti kaitināja, es negribēju ar viņu sarakstīties, vai neko. Ko vēl pabojāja tas, ka kad viņš piedabūja mani satikties, stundas divas pirms tam, mēs sastrīdējāmies, bet salabām.. pa diezgan stulbu tēmu. Un reizēm tu domā, kādā sakarā vispār var nonākt līdz sastrīdēšanās punktam, pirms neesi nemaz saticis to cilvēku. Nu lūk, es viņu satiku un manī notika kaut kāda sviras pagriešana, slēdža ieslēgšanās, vai kā to sauc...un man viņš ļoooti iepatikās.

Tagad katru reizi, kad vinš man piezvana, piedāvā satikties, es esmu kā maija saulīte, domāju daudz par viņu un visu laiku smaidu. Stulbene tāda... >< Bet neko darīt.

Lai vai kā, vai jums tā arī ir bijis? Ka puisis nepatīk un vienkārši iepatīkas pēc tam? Parasti jau itkā ir tas sākuma klikšķis, kas man atnāca pēc 11 mēnešu ilgas koļīšanas. Plus, mēs satikāmies ar viņu tikai uz pus stundu un uz vienkārši pastaigu..

22.08.2011 03:56 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Man taa nav bijis, bet draudzeni arii viens chalis meegjinaaja nocopeet apmeeram meeneshus 4, un peekshnji vinjai vinjsh iepatikaas taa, ka nu jau plaano kaazas - peec 2 gadu kopaa buushanas... :-)
22.08.2011 04:00 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
vienīgais gadījums bija tāds, ka ar vienu puisi bijām ļoti labi draugi un klasesbiedri :-D bet lai nu kā, viņš absolūti nav manā gaumē un nekad nevarēju viņu uztvert kā kko vairāk. bija viens vakars pat tāds, ka pa molu staigajām sadevušies rokās, bet tas tiešām bija pilnīgi un galīgi tikai pa draugiem :) un vienkārši, pēc ļoti ilga laika, kad bijām labi draugi - vienu vakaru vienkārši ieskatījāmies viens otrā, mums abiem reizē uznāca tāda kā ķīmija, ka paši apmulsām :-D tas patiesībā bija šoks gan mums, gan citiem. īpaši man pašai bija wtf, jo kā cilvēks viņš ir superīgs, bet kā otra pusīte man noteikti neder. interesanti, ka dzīve izspēlē visādus jociņus :-D
22.08.2011 04:20 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
Jā, man ir bijusi šāda situācija. Bet viss beidzās ar to,ka man viņš iepatikās tajā brīdī,kad jau bija kopā ar citu. To es sapratu pēc diezgan ilga laika. Viņš man deva tik daudz iespēju, bet es tik nē un nē. Beigu beigās man viņš iepatikās. Kad biju saņēmusies, lai pateiktu, ko jūtu (pagāja ilgs laiks), viņš nesen bija sācis tikties ar citu. Tā nu viņš man aizgāja secen... Bet es nemaz necentos viņu dabūt, jo ticu tam,ka viss notiek ar iemeslu ;-)
22.08.2011 04:23 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Jā, man pašai tā ir bijis. Ar vienu bijušo. Viņš man bija vienkārši paziņa, draugs noteiki nē. Domāju, ka šis ne smuks, ne kāds, ka es nu gan negribētu būt viņa draudzene, bet tad nezinu, kurā mirklī bija mainījušās domas un pēc tam sanāca, ka bijām pat kopā!
Ar vēl pāris cilvēkiem arī tā ir bijis. Nepatīk, nepatīk, un tad pēkšņi iepatīkas.
Tagad man ir mācība, ka labāk ar cilvēkiem, kas tiešām nepatīk būt uzmanīgam :-D , jo var iepatikties.
22.08.2011 04:24 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Jociņi, spociņi. Es vienmēr esmu izgājusi uz to, ka man ir klikšķis uzreiz un parasti vispār nu...izvairos sazināties ar tiem cilvēkiem, vai vienkārši noraidu. Šis bija ļoti neatlaidīgs un redz kā. Smaga darba augļi jau sāk gatavoties :D
22.08.2011 04:25 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Runājot par draudzenēm arī. Skatos, puisis koļījās viņai ilgi, ilgi, pati vēl aprunā, ka viņš briesmīgi nepatīk un tā, bet beigās tik skaties - abi kopā. :-D Arī to esmu redzējusi. :-)
22.08.2011 04:27 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
atcerējos vēl vienu paradoksu un par to baigi nobrīnījos :-D man pusaudžu vecumā ļoti patika viens puisis, jau vairākus gadus, arī viņam pret mani bija simpātijas, bet tās nebija nopietnas :-D kad kļuvām lielāki, tad bijām labi draugi, bet sanāca, ka vienu vakaru skūpstījāmies, nu ļoti skaisti, romantiski tad bija un pie tam puisis, kurš bija mana kādreizējā mīla :-D puisis tiešām ir kā konfekte, es nejokoju - kā toreiz, tā joprojām ļoti daudzām meitenēm, sievietēm patīk. man bija iespēja veidot attiecības ar viņu, bet ko es izdarīju? es no tās atteicos :-D paradokss, ka beidzot dabūju puisi, kurā biju samīlējusies līdz ausīm - man pietika ar to vakaru, ko pavadījām kopā, kurš tiešām bija lielisks. joprojām nezinu iemeslu, kāpēc atteicos. varbūt nobijos, varbūt gribēju visu atstāt kā ir, lai ar puisi saistās tikai brīnišķīgākās atmiņas :-) laikam gari sanāca, bet uznāca iedvesma :-D
22.08.2011 04:49 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Jā bija tāpat, nu jau 6 gadus esam kopā (l) diezgan komiski :-D bet arī tā dzīvē notiek (l)
22.08.2011 04:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saku domat un atcerejos ,kq man laikam ta ari ir bijis.Es ar so cilveku neko neuzsaku :-P ,bet jasaka ,ka man vins iepatikas tiesam pec laika!Tas ir mans zobarsts! :-) Pilnigi izskats neatbilst manam tipam-cilveks tads apaligs,bez matiem,neskatoties ,ka gados jauns !Teiksu ka ir- sakam runat par sievietem Latvija un ari krievu sievietem ,un es ieveroju ,ka vina ir kaut kas tads loti patikams-tiesi runasveida ,man loti patika ,ka vins runaja par savu draudzeni,ar kuru nesen iepazinies-atbraukusi uz Ameriku no Krievijas!
Es vienmer atceros to sarunu,ka man mainijas domas par vinu-es pilnigi neredzu to izkatu,kad satieku vinu-es redzu tikai to cilveku,vina sarmu caur vina loti pozitivo energiju!Loti labs arsts ari! :-)
22.08.2011 05:32 |
 
Reitings 350
Reģ: 06.01.2011
man ar tā bijis :D mēs viens gar otru maisījāmies kādus 3 gadus,viņs ik pa reizei kkur aicināja,bet es atteicu,jo man viņs īsti nesimpatizēja..nezinu,kas pēkšņi notika,bet vienreiz piekritu un tgd esam tākā kopā..tās lietas,kas agrāk kaitināja,tgd ir mazsvarīgas :D tad jau redzēs kā būs!
22.08.2011 10:37 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ir bijis. Sākumā vīrietis īsti nepatika, pat nespēju sev noformulēt, kas tieši, bet nepatika. Pēc laika jau biju samīlējusies tā, ka jumts brauc :-D Stāstam gan nebija laimīgas beigas, bet tur daudz visādi blakus faktori. Lai nu kā, ja Tev viņš ir iepaticies, tad baudi! :) Ja pārāk daudz domāsi, kas un kā, vari palaist garām ko vērtīgu.
22.08.2011 10:59 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Man ļoti kaitināja viņa neatlaidība, man nepatika tas, ka viņš tik ļoti vēlas mani satikt un iepazīties. Es meklēju visādus stulbus attaisnojumus, pirms satikšanās es viņam teicu, ka man vajag laiku izdomāt, vai es vēlos vai nē. Pagāja divas nedēļas, es jau biju vispār aizmirsusi pa viņu, nu nedomāju vispār. Vienu dienu zvana un saka, ka es jau divas nedēļas domājot, ka laiciņš jau ir pagājis un tā. Ehh, nenožēloju vispār. :))
22.08.2011 14:46 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Man ari ta ir gadijies,bet pati biju stulbene ko nu tagad vairs :-/
22.08.2011 14:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu tev ar laiku kluva izteiktaks viriesa trukums organisma. :-D

nu lab,. var ta gadities. es domaju, ka ta notiek tapec, ka gribot vai ne tu iepazisti to cilveku tuvak un vins tad vairs neliekas tik drausmigs. :-D
22.08.2011 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits