Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neizpratne pašai par sevi

 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010

Es pat nezinu kā nu kāds man var palīdzēt, bet ļoti prasās izkratīt sirdi.

Pēdējā nedēļa man vienkārši iet kā totāls murgs. Man ir tik pretīgs garastāvoklis praktiski bez iemesla. Pilnīgi netur nervi, katrs cilvēka komentārs liekas ar izsmieklu, visu laiku iekšās tāds tukšums un skumjas. Šodien no rīta pamodos blakus mīļotajam, nočukstēju, ka mīlu viņu un pretī saņēmu kapa klusumu un man vienkārši sāka birt asaras. Es ikdienā vispār esmu ļoti pozitīvs cilvēks, kas visā saskata labo, raudot pat mana ģiemen kopš bērnībbas mani nav redzējusi, bet nu vairs nevaru saņemties. Šodien sliecos uz to, ka pus gadu kopš uzsāku attiecības, vēl ne reizi neesmu dzirdējusi vārdus "es mīlu Tevi" no sava puiša (vēstules beigās draugos neskaitās...)., tāpēc emocionāli jūtos tik nožēlojami. Es nezinu, kāpēc tas tā ir, bet ir aizdomas, ka manai sliktajai omai ar to patiesībā nav nekāda sakara. Vienkārši jūtos tik sasodīti nožēlojama un nelaimīga bez iemesla... Cenšos nežēlot sevi un nesēdēt mājās - izstaigāju visus Rīgas svētkus, pavadīju laiku ar puisi brīvdienās, ikdienā eju uz darbu, kas man patīk, bet šajā nedēļā pilnīgs vāks, nekas nepalīdz...

21.08.2011 19:29 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka neviens cilvēks nevar visu laiku smaidīt. Katram mums uznāk melnais periods. Es pati arī šonedēļ jūtos nožēlojami, bet zinu tam iemeslu, lai gan nespēju tur neko izdarīt. Katrā ziņā turies!!!
21.08.2011 19:39 |
 
Reitings 54
Reģ: 19.08.2011
Visbiežāk vīrieši nemētājas ar tādiem vārdiem, ja nav par savām jūtām pārliecināti par 100%.
Bet varbūt viņam "es tevi mīlu" ir tikai tukši vārdi. tev tas pašai ir jāizjūt, vai tas, ko viņš pret tevi jūt ir patiesa mīlestība.
21.08.2011 19:39 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
no vienas puses žēl tevis palika, bet no otras nāk prātā doma - cilvēki, kam nav problēmu, paši sev tādas rada :-/
21.08.2011 19:40 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.02.2010
Tā tas notiek un uznāk katram tāds ta kā izsīkums....vienkārši ļauj,lai tas viss iet savu gaitu,notiek ar tevi tā teikt mazā melnā josliņa..un tad jau atkal viss būs labi.Vai arī ievies kādu jaunumu sev dzīvē :))
21.08.2011 19:42 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es arī pēc pusgada nevaru pateikt, ka mīlu. Man starp iemīlēšanos un mīlestību ir milzīga atšķirība, un vai mīlestība var būt pēc pusgada ar visām rozā brillēm un mīlināšanos augstāko pakāpi? Man noteikti ne.

21.08.2011 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
Tev nav PMS gadījumā? :-/ vnk man tāds garīgais parasti ir tieši pirms mr... varu sākt raudāt par katru sīkumu!!
21.08.2011 19:46 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Man tā šķiet, ka ik palaikam šitāds noskaņojums uznāk visiem.
Man arī reizi pāris mēnešos uznāk nu tāāāāds besis, ka liekas, ka depresija klāt. Varu raudāt bez iemesla, runāt riebīgi ar saviem tuvajiem, kas varbūt tikia pjautā, vai nevaru ko padot u.t.t. Liekas ka man nekas nav labi diez gan.
Bet tad es tiešām varbūt to daru ļoti primitīvā veidā, bet vnk paņemu savu mīļāko dzērienu, klausos ''gaudu dziesmas'', skatos skumjas filmas, tā teikt vienkārši ļauju tam sliktajam tikt ārā. Pēc tam parasti no rīta pašai smiekli nāk par to, ka cepos ne par ko, un, ka man viss tomēr ir forši..


Būs labi. ;-)
21.08.2011 19:47 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Paldies meitenes! Es arī neesmu no tām, kas pirmajā randiņā saka, ka mīl. Bet tomēr nevarētu izturēt, piemēram, 2 gadus bez atzīšanās mīlestībā (saka jau, ka iemīlēšanās periods un patiesa otra cilvēka iepazīšana beidzas apmēram pēc 2 gadiem). Es pat tīri labi saprotu, ka viņam ir vajadzīgs laiks, bet noskaņojums tādā dimbā, ka vienkārši netur nervi,un sajūta samērā nejauka nedzirdēt neko pēc tam, kad pašai sirds trīc no bailēm un sajūtām, kad atzīsties otram tajā, ko jūti. Man viņš ir mīļš un jauks, tā kā patiešām laikam meklēju problēmas tur, kur to nav.
21.08.2011 19:49 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
PMS nevajadzētu būt, jo vēl cikla vidus. Vienīgi varbūt kāds blakusefekts no OK, kuras sāku lietot pirms pāris mēnešiem. Lab, šodien laikam jāmēģina to visu dabūt ārā. Jānoskatās Titāniks :D
21.08.2011 19:51 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Titāniks arī der. Bet tādos gadījumos es labak skatos ''7 Pound'' vai ''Zaļo jūdzi''! Tā teikt lai riktīgi sasprastu,ka ir lielākas problēmas dzīvē.. ;-) :-D
21.08.2011 19:57 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Ļoti labi Tevi saprotu- arī es esmu cilvēks, ko biežāk redz smejoties un dzenot stulbus jokus, īsāk sakot cilvēks, kas neraud un negaužas!

Tikai pēdējā laikā saprotu, ka laikam neesmu tik stipra kā daudzi un es pati esmu domājusi.Dažas dienas atpakaļ iznāca tāda asaru strūkla, gadiem tā nebiju raudājusi.
Iespējams turu sevī par daudz, vienmēr uzklausu citu sāpes un pārdzīvojumus, bet to, kas nomāc mani, to paturu sevī Un neviens jau nevar zināt cik nelaimīga esmu, ja to nestāstu...

īsāk sakot, atrodi kādu cilvēku kam dzīvē izkratīt sirdi, zini varbūt Tev pat nevajag atbildes, vienkārši to , ko uzrakstīji šeit izstāsti kādam aci pret aci..;) pasakai arī savam puisim kā jūties..

Un patiesībā tas ir tikai normāli, nevienam nav jābūt 24/7 klauna režīmā..Nevajag tēlot vienmēr tās stiprās vecenes , esam taču sievietes :)
21.08.2011 20:14 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Man bija doma parunāt ar puisi, bet tiekamies tikai reizi nedēļa, negribējās šo laiku bojāt ar činkstēšanu. Nedēļas sākumā mēģināju viņam vēstulē pateikt, ka ir nejauka sajūta, puisim tāda neizpratne - ak tie sieviešu hormoni laikam trako, mēs vīrieši gan par niekiem netrakojam :D Viņš it kā centās uzlabot man omu jautri pazobojoties, bet man tas vairāk uzdzina dusmas, jo viņš nesaprata :D Par to atzīšanos gan negribas neko teikt, jo baidos, ka to sapratīs kā spiedienu un beigās pateiks, lai tikai es nesatraucos, nevis tāpēc, ka tiešām to jutīs :)
21.08.2011 20:36 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nevar jau, protams, zināt, bet varbūt tavs puisis nav no tiem, kas mētājas ar šiem trīs vārdiem bez iemesla, varbūt viņam tas liekas pārāk banāli? Labāk jau ir, ja puisis savu mīlestību pārāda ar vārdiem. Ir sastopami tādi baigie ''Oratori'', kas atkārto ''es tevi mīlu, tu esi tik skaista, bla..bla'' katru mīļu mirkli, bet neko nedara, vēl laiž ar citām apkārt un atkārto to pašu :-D .
Varbūt iemesls tavai depresijai ir rutīna? Man tā parasti ir. Varbūt palieto kādus vitamīnus, nodarbojies vairāk ar fiziskām aktivitātēm, kas parasti paceļ serotonīna līmeni smadzenēs un cilvēks jūtas nu ļoti labi?
21.08.2011 20:37 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Lai parunātos, man laikam nav tāda īsti cilvēka... Vienmēr draugi vairāk bijuši puiši, šobrīd bez mana mīļotā ir palicis praktiski tikai viens ļoooti tuvs draugs, bet tas arī ir puisis. Nez kāpēc man tiešām radies iespaids, ka viņi nesaprot tādas lietas, lai arī pašiem dažreiz ir tāds īgņu garīgais, bet viņi to neanalizē kā es :D Un es vispār neesmu atklāts cilvēks, grūti runāt ar citiem, it īpaši par savām problēmām. Drīzāk pamēģināšu visu ierakstīt dienasgrāmatā, pēc nedēļas gan jau nāks smiekli pašai par sevi.
21.08.2011 20:39 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Vispār jau jā, mans puisis ar vārdiem nemētājas. Viņš vispār ir īsts eņģelis. Cilvēks, kas ļoti augstu vērtē uzticību, ieklausās otrā. Vienīgi viņš līdzīgi man, mēģina savas izjūtas un problēmas turēt sevī. Nez, varbūt kautrējas, varbūt pieradis ar visu tikt galā pats un uzskata, ka vīrieši nedrīkst būt vāji. Tāds it kā kompānijas dvēsele, jautrs, bet iekšienē tomēr kautrīgs un noslēgts. Nekad pa 4 pazīšanas gadiem neesmu redzējusi viņu dusmīgu vai pat nopietnu :D Tāpēc mums ir pagrūti sākt kaut ko risināt, jo grūti atklāties. Toties esam filozofi un problēmas mēdzam izskatīt no malas, par piemēriem ņemot dažadas situācijas, ko pamanam kādos neta rakstos :D

21.08.2011 20:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arii piekriitu, ka katram uznaak melnie periodi. varbuut tev sirds dziljumaa liekas , ka puisis tevi nemiil tik stipri kaa tu vinju un tadelj tev ir tads noskanojums.varbuut tev nepatiik kada cita lieta tavaa dziivee..varbut aizej pie psihologa parunaaties, varbuut no zemapzinjas uzpeldees probleemas ceelonis..lai veicas ;-)
21.08.2011 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
mnupraat, ja puisis nesaka, ka miil tas vairaak noziimee, ka nemiil.. :-|
21.08.2011 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits