Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklīgie dzīvnieki

 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010

Sveikas :-)

Šodien pavēroju savu kaķi un smiekli sanāca :-D Biju izlaidusi ārā pastaigāt, un paskatījos pa logu, ka viena sieviete pie mājas kko krūmos meklē un skatos mans kaķis kādas 5min stāv uz divām kājām kā susliks un vēro sievieti, pat sieviete no viņa sabijās :-D

Vienu reizi kaimiņiene gandrīz izsauca policiju dēļ mana kaķa, jo viņai likās, ka kāds cenšas ielauzties viņas dzīvoklī,izradās kaķis bija sajaucis durvis un vairākas reizes leca un kaimiņienes durvju roktura :-D

Tātad, kādi ir jūsu mājdzīvnieku smieklīgie ieradumi vai vnk notikumi no dzīves? :-)

17.08.2011 22:13 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
ups,leca uz kaimiņienes durvju roktura :-D
17.08.2011 22:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mans kaķis vispār ir norauts :D
suņuks tgd, kamēr vēl maziņš, visu laiku kaut kur izlīmējas - skrien, skrien un bladākš, kājs sametās un aizšļūc uz deguna. vai ieskrienās, uzskrien uz lievenīša un ietriecās mājas sienā, jo ārā līst un flīzes slidenas :D
17.08.2011 22:21 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui man kad kakjenite bija mazina, tad si, kad sevi ieraudzija spoguli skats bija tads itka si butu ieraudzijusi spoku :D taisijas vel kauties :D
+vel vinai slikts paradums, ja ver vala durvis tad savu medijumu atradit nesot ieksa vai pie durvim atstat atliekas, spalvas utt :D
+kad vienmer esam ara vina nenak ieksa kopa, bet gan pec paris minutem pati nak ieksa taisot durvis valja sezot uz margam, vnm smejos kapec nevareja iemacities ari aiztaisit :D jo ja neredz tad durvis paliek valja.. :D
17.08.2011 22:35 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Mans šunelis, kad bija kucēns , pirms viņš padzēra ūdeni vienmēr ar ķepu to apmaisīja :-D Tik smieklīgi, tas izskatījās :-D
Vēl man ļoti smiekli nāk, kad viņš jūtas vainīgs vai arī mēs viņu par kautko kauninām, tādos gadījumos pielien viņš riktīgi :-D
17.08.2011 22:53 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Mans kaķis ārā atrada kurmju rakumu, izraka tur bedrīti un apsēdās nolikt kluci:D Viņš smieklīgi parasti guļ, kaut kā izstiepies ritenītī ar vēderpusi uz āru. Viņam bļodiņa stāv blakus svaru stienim, bet reizēm aizslīd aiz stieņa, tā nu kaķis vai nu ar priekšķepām pārkāpj pāri stienim (un ir izliecies uz augšpusi) vai palien ar galvu apakšā (un ir izliecies uz apakšu) :D Nevar jau ar visām kājām aiziet uz otru pusi un normāli paēst:D

Vēl mums mājās ir riktīgi debīls suns, kas man riebjas, bet nu smieklīga viņa ir. Skrien, nemāk aprēķināt telpisko izvietojumu un ar galvu pilnā ātrumā kaut kur ienesas, jo nepieliec galvu:D Un lēkā pa zālāju, ķerot sienāžus un ēdot tos.
17.08.2011 23:32 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2010
Kad kaķēns bija mazs es viņam iemācīju dzert no ūdens krāna vannas istabā, tagad tas reāli kaitina... (It sevišķi no rītiem, jo nevar normāli zobus pat iztīrīt) :-D
18.08.2011 00:50 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2010
Kad kaķēns bija mazs es viņam iemācīju dzert no ūdens krāna vannas istabā, tagad tas reāli kaitina... (It sevišķi no rītiem, jo nevar normāli zobus pat iztīrīt) :-D
18.08.2011 00:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kad ejam prom, tad suni(vel kucena prata, grauz) iespundejam viena istaba. un vins, lai nelamatu, ka ir piecurajis, vienmer savu urinu apsedz ar dvieli vai kadu lupatu, bet kakas pabida zem skapja. :-D :-D
18.08.2011 02:45 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Varbūt kāda zin,Hospitāļu ielā uz viena stūra ir/bija gaļas veikals. Mans suns vienu kuci padarīja par 12 kucēnu mammu. Kad kucēni piedzima, viņš 3 dienas nenāca mājās, bet sēdēja pie gaļas veikala un tēloja bomzi. Kad atnāca mājās atvēma MILZĪGU nesagremotu gaļas gabalu. Tas itkā priekš tiem kucēniem,kas zīda tikai pienu :-D Tas suns agrāk nebija skrējis prom no mājām,vai aizdomīgi vilcis uz gaļas veikalu :-D
Lai viņam vieglas smiltis ;-)
18.08.2011 03:03 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
aguciitis-raudupiete kā suns kautko tādu var izdomāt :-D Bet izklausās pēc manis, maziņa piečurāju gultu un pati mazgāju vannā veļu,lai mani nepieķer. Nav jau aizdomīgi,ka tīrus palagus 3reiz nedēļā mazgā :-D
18.08.2011 03:04 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
mans lauku šunelis vienmēr sēž špagatā :D tik mīlīgi izskatās :D
un nekad neies pie bļodiņas, kad tikko būs ielikts ēdiens. viņš pagaidīs, kamēr saimnieks pievērsīsies citiem darbiem, un tikai tad, kad uzmanība vairs nebūs pievērsta viņam, skries ņammāt.
un pa lielam nokārtojas tikai un vienīgi garā zālē, kurai pāri pats nevar redzēt. ļoti pieklājīgs un estētisks suns :-P

mans papagailis lido uz skapjiem un mēģina visu savu spēku ietvaros nomest uz zemes :D sākot no burtnīcām, beidzot ar vīraku turētājiem :D un tad, kad krīt, tad tāds laimīgs lūr, kur palicis :) Un vēl viņš ņurko iekšā savā dzeramtraukā un rokas puķupodā :D
18.08.2011 03:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!