Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai draugs runā par jums ar saviem draugiem?

 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011

Cik daudz un vai jūsu vīrieši par jums runā, kad neesiet blakus? Nu tad kad ir kopā ar saviem draugiem? :-) Un ja jā, kā viņi par jums izsakas - mana draudzene, mīļotā, pricese, sauc vārdā utt? :-D Mani vienkārši interesē vai un ko citi puiši runā par jums ar saviem draugiem, cik mīļi izsakās, vai ar sajūsmu stāsta cik esat labas, vai arī tikai ikdienišķi pastāsta kā jums iet pa dzīvi.

Man kāds puiša paziņa, (kuru es ne reizi līdz šim nebiju satikusi, un arī mans draugs viņu reti kad redz) teica, ka ir jocīgi, ka mans puisis neko par mani neesot stastījis.

Kā jūs uzskatiet, vai atpūšoties atsevišķi draugu un paziņu lokā, ir vajadzība runāt un stāstīt par savu otro pusīti un attiecībām? Meitenes jau droši vien iztirzā savus puišus, bet kā ir puišu kompānijā ar runām par viņu meitenēm? :-D

Vai tas ja puisis visu laiku nestasta par savu meiteni un nejūsmo draugu lokā ir dīvaini? Nevērīgi? Vai normāli? :-D Man vienkārši tā puiša paziņas teiktais lika aizdomāties :-D

16.08.2011 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka viņi tikpat kā nerunā par savām meitenēm.
Pieņemu, ka viņš stāstot sauc mani vārdā.
Musu mājās vispār nevalda saulītes, princesītes, zaķīši, lācīši, peļuki :D :D
bet ir citi daži vārdiņi, kas ir tikai mājās un divatā.

Domāju, ka viņš arī mani neko daudz neliela utt.
16.08.2011 16:35 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Es arī to gribētu uzzināt.. :D

Vajadzētu puisim diktafonu paslēpt kabatā.. :D
16.08.2011 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 6219
Reģ: 01.04.2009
Nu manējais saka par mani "draudzene", tiem, kuri mani labāk zina, runājot ar viņiem sauc mani vārdā. Manējam ar saviem draugiem mēdz būt sarunas par meitenēm, kur viņi lielās, kuram foršāka un tad es tieku mazliet nolikta, jo prasības pret sievietēm manam draugam ir augstas. Tas ir nepatīkami, jo tie draudziņi tad pilnīgi ir viņa pusē un glaimo: "Tev tādam foršam čalim gan vajadzētu ideālu meiteni, tu to esi pelnījis!"Lieki piebilst, ka man tie draugi šī iemesla dēļ vien jau nepatīk... (e)
16.08.2011 16:37 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Runā, runā. Tāpat kā mēs meitenes.
Reiz mana puiša draugs bija piedzēries un atnāca līdz manīm, sāka runāt, runāt un sapratu, ka mans puisis ir šo to stāstījis puišu kompānijā.. (s) :-D
16.08.2011 16:37 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Uj, man tagad labākais draugs visu laiku par savu draudzeni runā - cik viņa forša, ko viņa dara, kas viņas dzīvē notiek, visu laiku saka, ka mums jāiepazīstas un bla bla. Mani jau sāk tā palēnām tas kaitināt, jā. :-D Un saviem vīrieškārtas draugiem viņš saka tieši to pašu, tā kā, manuprāt, tā runāšana/nerunāšana ir no daudz kā atkarīga - no ieinteresētības, no draudzības, no paša runāšanas paradumiem (ir vīrieši, no kuriem par attiecībām kaut ko izdibināt ir teju neiespējami) utt., u.tjp.
16.08.2011 16:39 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Es parasti Viņam neprasu, ko Viņš ir runājis savā puišu kompānijā, tāpēc nemāku teikt (t) Meitenes jau, protams, piemin savas attiecības, bet kā puiši?!


Cik nu pats reizēm izsakās, ka ir kko teicis un pārējie viņu apskauž :-D piemēram, uz darbu līdzi Viņam pagatavoju kkādas maizītes vai mini picas + saldais, tad pārējie puiši, pusdienas ēdot, ar skaudību skatoties :-D un sajūsminās, ka tā draudzene lutina :-D


Vienīgais esmu bijusi klāt, kad puiša draugi prasa Viņam, vai viņš saprotot, cik viņam esot paveicies, cik saskanīgs/seksīgs pāris utt.

Brīvdienās satikām vienu bērnības draugu, ar kuru es nebiju iepazinusies un tas puisis visu vakaru mums izteica komplimentus par mani, mūsu attiecībām utt., nākamā dienā sekoja tas pats :-D
16.08.2011 16:41 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Par to, ko mans draugs runā par mani, man klāt neesot, esmu tikai daļēji informēta. Ir draugi, ar kuriem par mani nerunā. Runājot ar pārējiem, es tieku dēvēta par Līgaviņu (t) Smieklīgi! :-D
16.08.2011 16:41 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
es savu puis apspriežu tikai ar labāko draudzeni,ar citām tikai ja viņas pašas prasa ko par viņu...viņš noteikti mani ar čaļiem neapspriež...nav vajadzības...varbūt kādreiz...bet stipri šaubos! :-D
16.08.2011 16:41 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka stāsta jau noteikti kko. Mēs abi esam līdzi tādā ziņā, ka savu privāto dzīvi, tomēr vēlamies atstāt pie sevis. Tā nav citu darīšana. Bet, ja runā, tad tikai pozitīvo. Es ar savām draudzenēm daudz neapspriežu savas attiecības, tāpēc domāju, ka draugs arī to nedara.
16.08.2011 16:42 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Ā un par tiem mīļvārdiņiem - par tiem gan toč` zinu, ka sauc mani vārdā. Pati arī izmantoju tikai atvasināto formu no vārda.

Neies taču čaļu vai meiteņu kompānijā stāstīt - zini, mana saulīte/zaķītis/dārgumiņš izdarīja to un to :-D
16.08.2011 16:43 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nerunā, jo viņš ir savādāka tipa vīrietis, turklāt viņam nav tādi draugi, man tā šķiet, viņam ir vairāk paziņas, sportisti, kolēģi, partneri un tur valda citas sarunas.
:-)
16.08.2011 16:46 |
 
Reitings 163
Reģ: 17.04.2009
Reiz mums ar puisi sanāca par šo saruna. Viņš bija šokā, kad uzzināja,ka mēs ar draudzenēm viņus apspriežam. Viņš teica,ka viņi, džeku tusiņos reizēm piemin savas meitenes, bet tā neko īpašu. Tas ir tabu teikt kko sliktu par savu meitnei puišu bariņā. To atļaujamies tikai mēs, meitenes, pasūdzēties un pačīkstēt par saviem "neizdarīgajiem" čaļiem. :D

Un vēl man patika beigās teikums:
"Forši! Tagad satiekoties ar tavām draudzenēm, man būs jādomā par to,ka viņas zin, cik labs, vai slikts esmu gultā!" :D :-D :-D :-D :-D
16.08.2011 16:47 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
viņa draugi paši vnm uzprasās par to, kā man ejot un ko es darot :D
zinu, ka ar labāko draugu viņi tādas basic lietas toč apspriež, zinu, ka viņš dažiem draugiem baigi lielās ar mani, skrien stāstīt par visām foršajām dāvanām :D kā mazs puika :D bet domāju, ka tādas ļooti personīgas lietas neapspriež.
parasti sauc vārdā vai kādā smieklīgā mīļvārdiņā :)
16.08.2011 16:56 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
gribēju vēl piebilst, ka man ļoti glaimo tas, ka viņa draugi mani augstu vērtē un atzinīgi izsakās. tas kkādā veidā rada pārliecību, ka mani bez iemesla aiz muguras nenoliks.
16.08.2011 16:59 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
starp draugiem mani noteikti sauc mīlināmajā pakāpē.. ne mīļvārdiņā... un domāju, ka šad un tad kaut ko pastāsta, jo ir bijušas situācijas, kad dzirdu, ka kaut kāda situācija ir izstāstīta... ne jau dzīves intīmos sīkumus un problēmas.. bet tādas globālas lietas noteikti... ja jau man viņa draugi sūta sveicienus.. tad ir noteikti bijusi saruna arī par mani :)... bet nu es domāju, ka noteikti daudziem arī neko nestāsta. es par to neko daudz nepārdzīvoju :D
16.08.2011 17:05 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.06.2009
ja draugs ir kompānijā, kur mani visi pazīst, tad esmu "sieva", bet nu tas mums visai tai lielajai kompanijai tāds joks, jo esam vēl salīdzinoši jauni, lai precētos :-)
man ir paveicies, jo puiša labākie 4 draugi ir arī mani tuvākie 4 cilvēki. tā ka reti mans puisis ir ar viņiem un bez manis.. pagaidām nevienam pret to iebildumu nav :-D
16.08.2011 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Viņi īpaši nerunā par otrajām pusītēm.Parasti apvaicājās,kā man iet,kādēļ neesmu klāt,kad precēsimies :-D
16.08.2011 17:11 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nē, domāju, ka par mani nerunā gan. Ko viņam īpaši par mani vajadzētu pārspriest? šaubos, vai arī viņa draugus īpaši interesē mana dzīve un ko es konkrētā brīdī daru vai domāju.Neesmu arī īpaši pamanījusi, ka manu draugu īpaši interesētu viņa draugu meiteņu dzīve. Tad kāpēc, lai viņa draugi pastiprināti interesētos par manējo? Tas vairāk tādā pieklājības līmenī - zina, kā izskatos un ar ko nodarbojos, bet privātajā dzīvē nelien.
Nespēju iedomāties, ka viņs mani savu draugu priekšā sauktu par princesi :-D ... tas man tā nedaudz samāksloti un smieklīgi šķiet ;-)
16.08.2011 17:12 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Baigie klačas veči ir! Kad biju kopā ar savu ex, tad pārsvarā biju vienīgā meiča kompānijās. Un ko tik es nezināju :-D Es zināju par to kurš kuru krāpj un to, ka čalim ir 2 attiecības paralēli un abas nezin viena par otru, tad vēl dāvanas dzimenēm es palīdzēju izdomāt. Viens čalis tā arī pateica- tu takš saproti, ka esi kā čoms?! :-D Es toreiz ilgi smējos. Bet patiesībā tēmas pārsvarā apstājas pie mašīnām. Vismaz viņiem tā bija.
Bet es vienmēr zināju, ka tad, kad neesmu, tieku apspriesta, jo labākie draugi mēdza man izteikt piezīmes, kuras lika noprast, ka viņi zin vairāk nekā viņiem vajadzētu :-D
16.08.2011 17:18 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
gan jau ka piemin šad tad. kaut vai to, ka pajautā kur esmu, ja jau neesmu ar viņu. situācijās, kad kāds notikums bijis.
viņa draugi vairāk mani sauc par viņa sievu (man klāt neesot). man tas īsti nepatīk, jo esmu tikai draudzene. draugs mani gan jau piemin iesaukā vai to mīkstinot, jo vārdā gandrīz vairs neviens nesauc.
man klātesot esmu no viņa draugiem dzirdējusi, ka esmu ideāla sieviete, ka viņam paveicies utt., bet nu šķiet, ka viņš to reizēm nenovērtē.
16.08.2011 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)