aizmirsu veikalā

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! ;-)

bāc,šodien dusmojos uz sevi (e) pēc darba dienas nolēmu sevi palutināt ar garšīgu šokolādi, iegāju Rimčikā, nopirku, un devos uz vilcienu. Mājās izkrāmējot somu attopos, ka neesmu viņu nemaz paņēmusi. bāc, štrunts ar to šokolādi, bet tāda dusma, ka nauda izmesta vējā :( vienkārši tik muļķīgi :( Jums nekad nav gadījies tā kaut ko aizmirst? :-/

15.08.2011 20:13 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
aaa vienreiz bija gadiijums ka panemu pirkto bet naudas atlikumu nepanjemu :-D ai paari 2ls bija bet tik un taa škrobīgi bija :-D
17.08.2011 00:39 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
pedejoreiz nesaprotu, kur pakaasu lielo tualetes papira iepakojumu :D
visas mantas savacu, aiznesu majas, be wc papirs kaut kur paceljam pazuda, visticamak atstaju pie kases, jo neliku maisaa lielaa izmera delj ;D
17.08.2011 04:40 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kā reizi nesen atcerējos, ka tēvs veikalā aizmirsa mašīnas gaisa aromatizētāju, un žēl, ka tā, jo baigi smuks bija un pēdējais. :-D
Draudzene reiz aizmirsa sulas paku, nav skaidrs kādā veidā ko tik lielu var aizmirst, bet nu pēc 5 minūtēm attapās, bija nolikta malā.
17.08.2011 06:23 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Bāc, tā pārsmējos par tamponiem un desiņu :D

Man bija 100% blonds gadījums Narvessenā. Tolaik vēl par zulīmēm deva suņus :D Man bija sakrāts pilns komplekts, iegāju Narvītī, paņēmu suni, noliku uz kases. Aizmirsu iedot to uzlīmju komplektu. Pirku vēl cigaretes un vēl kaut ko un maksāju ar karti, nepaskatoties kopējo summu. Izejot no Narvessena ar suni padusē es konstatēju, ka man rokā ir pilnais uzlīmju komplekts. Pirmā doma bija: "haha, pārevējs lašara, aizmirsa paņemt uzlīmes, dabūšu vēl vienu suni". Tikai pēc laika apjautu, ka kaut kas tomēr nav kā vajag. Čeks bija miskastē, līdz algai nedēļa, bet uz konta 5 ls, jo tas suns bija dārgs, kaut kādi padsmit lati :D
17.08.2011 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits