Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kautrība, kauns

 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009

sveikas, meitenes.

nu varbūt to visu var norakstīt uz manu nelielo pieredzi ar vīriešiem (precīzāk sakot, viens vīrietis.. kuru mīlu, kurš bija tas, kurš ļāva man pārkāpt pāri sāpēm pirmajās reizēs un ir jau pat licis sajust baudu..), bet - es vēlētos izmēģināt daudz ko seksā - piem., masturbēt vīrieša klātbūtnē vai kaut ko tādu, bet lieta tāda, ka vienkārši kaunos no tā... kaut kā neērti "darīt kaut ko pašai ar sevi" laikā, kad vīrietis to redz (no sākuma vispār bija nenormāli grūti atbrīvoties seksam.. kā arī pašlaik vislabprātāk daru to tumsā.. ir tādi ķermeņa defektiņi, ko vienkārši vēlos noslēpt), kaut gan zinu, ka tā varbūt pat varētu tikt pie ilgi kārotā,vēl nesajustā orgasma.. bet kaut kā tik neērti to visu darīt.. t.i., pieskarties SEV, kad ir sekss ar vīrieti..

laikam jau - tad ta nu problēma, bet mani tas uztrauc.. negribu būt gultā kā "baļķis", ja tā var teikt..

15.08.2011 00:05 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
var jau palīdzēt sev kādas sexa pozas laikā,man gan tas pagaidām nesanak.esmu koncentrējusies uz mirkli.nejūtos tik ērti lai masturbētu vīrieša priekšā,nekur nesteidzos,gan jau viss ar laiku..
15.08.2011 00:08 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi-agrāk man bija pilnīgi tas pats,kas tev tagad!Ok,nenoliegšu,šad tad vēl tas parādās,bet tad es ievēroju vienu - puisim pat patīk,ka meitene sev pieskaras un nav tā,ka sexā puisis nu tik skatās,ko tu dari vai nedari un pēc tam kaut ko pārspriež,tu darīji tā vai tā :-) Protams,ir vēl brīži,ka ir grūti tā atbrīvoties vai kā,bet kad jau viss notiek-nemaz par to nedomā! :-)
15.08.2011 00:08 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Bet nav arī tā,ka es visu laiku tur ar sevi spēlējos vai nez ko daros,tomēr nevaru tā (s)
15.08.2011 00:10 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Man bija tāds kauns pat būt uz viņa. Šausmas :( Tagad to varu izdarīt, bet tā kā viņš grib - runāt neķītrības - nekad nevarēšu :( Masturbēt viņa klātbūtnē arī diez vai. Striptīzs vispār - nu nē, kauns pa visu seju, bet gribētos viņam uzdāvināt :(
15.08.2011 00:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Seksa laikā paņem un aizbīdi vīrieša roku sev tur lejā, lai viņš saprot, ka tev tā patīk un padarbojas, ja jau pašai vēl kauns :-) Ar laiku atbrīvosies un pati varēsi iesaistīties.
15.08.2011 00:13 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Agrāk arī domāju-nu nē,nekad,nekad,nekad nevarēšu būt vīrietim augšā,kur nu vēl visa kaila,vismaz augšā jābūt kaut kam :-D Varbūt izklausās slimi,nez,bet pašai tagad nāk smiekli drusku :-) Kad jau viss aiziet un vēl puisis pasaka,ka grib,lai esi augšā un tev pieskarās,tad jau tu pierodi un ir savādākas sajūtas,lielāka drošība :-) Bet arī domāju-nu nē,nevarēšu tā |-)
15.08.2011 00:18 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
agrāk nekad nedomāju masturbēt vīrieša klātbūtnē un tās domas biedēja, bet tagadējais vīrietis pats mani uz to pamudināja un es kaut kā sapratu, ka tas ir normāli un dabiski, tā ka atbrīvojos un tagad tas jau sen nesagādā nekādu kaunu. bet, piemēram, striptīzu nodejot gan nevarētu, kautrējos :(
15.08.2011 00:49 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Man nav kauns. Vienkārši es apzinos, ka mēs visi esam cilvēki un tādā garā. Atbrīvojies un ļaujies ;)
15.08.2011 20:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits