Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par matiem

 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010

Meitenes, kurām ir nedaudz čirkaini, spuraini, nepaklausīgi mati, vai esat atraduši līdzekli, kas arī mitrā laikā neliek tiem izskatīties briesmīgi? Es jau izmēģināju gan John Frieda taisnojošo šampūnu, balzamu, gan Lee Stafford climate control, gan Syoss anti frizz un vēl sazin ko. Nekas nelīdz! Jau pēc 2min man uz galvas ir ārprāts. (e)

13.08.2011 18:30 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
hmm, nu acīmredzot, ka tev tas matu tips ir tāds, kur pie mazākā mitruma sāk čirkoties un sprogoties.. man arī ir tā, ka mitrā gaisā viņi taisni ir vien pāris min, es iesmērēju nedaudz avon advance techniques power styling curl - defining liquid - gel (for high - speed conditioning & definition) kad eju ārā, ja ir tāds lietains laiks, bet smērēju tajos matos, kuri visvairāk mēdz čirkoties, t.i., čolka, priekšējie, malējie mati, tie nepaklausīgākie :-P un ar to kondicionējošo līdzekli viņi nečirkojās tik traki, nav perfekti taisni visi, varbūt pavisam minimāli kkas iečirkojās , bet tik tiešām minimāli.. :) man jau šķiet, ka tie taisnojošie ir pilnīgi nekam nederīgi, jo,ja tev ir tāds matu tips, ar šampūniem un ķīmijām tu to matu neizmainīsi, tāpat viņš čirkosies.. var kko izmainīt, lai nečirkotos uz konkrētu brīdi, bet nav vērts tērēt baigās naudas tiem šampūniem utt.
13.08.2011 18:41 |
 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011
Avon Lotus shield - ideāls priekš manis, viņš skaitas ar tehnoloģiju, kad neļauj mitrumam piekļūt matiem. ļoti labs, jāatceras tikai ka ļoti maz jāliek, citādi mati izskatīsies taukaini.
13.08.2011 18:42 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Syoss ir drausmīgs sū.. , tavā gadījumā varbūt līdzētu keratīns :)
13.08.2011 18:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits