Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Festivāla simpātija.

 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010

Sveikas.

Nu tātad mans stāsts ir tāds, ka nesen biju festivālā, pamanīju vienu ļoti simpātisku puisi. Vakara gaitā sākām runāt un pavadījām visu turpmāko nakti kā 2 balodīši. Atradu viņu draugos, sākām sarakstīties, tad arī skype. Esam nu ļoti līdzīgas personības. Viņš man sūta mājienus, sauc mani par īpašu un skaistu, bet nu viena no problēmām ir tajā, ka viņš nākošmēness brauc uz Angliju, bet pavasarī būs atpakaļ. Es jau varētu izturēt, tas protams būtu grūti, bet nu. Bet es pat nezinu, kā iesākt šīs attiecības. Nevaru jau tā vienkārši pateikt- hei, esi ar mani kopā!

vai kaut kā tā. Abi esam brīvi protams. :-)

Ieteikumi, kā piesardzīgi viņam pietuvināties? :-D

10.08.2011 19:05 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tu tiešām vēlies ar viņu būt kopā?
Domā, ka ja Jums izdotos šo mēnesi pavadīt kopā viņš tik uzticīgi gaidīs kamēr atkal būsiet kopā (pēc gandrīz gada)?
Stipri šaubos, ka var tikai mēnesi ilgas attiecības izturēt tik lielu attālumu un neredzēšanos.

Labāk aizmirsti viņu vai vienkārši izbaudi to vienu mēnesi un laid viņu projām. Kad atbrauks varbūt tomēr Jums kaut kas sanāks.
10.08.2011 19:24 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Nu nevar jau zināt, kādas būs Jūsu attiecības pēc mēneša, cik ļoti būsiet satuvinājušies.. :-)
Man bija līdzīgi, tikai manā situācijā ar puisi ieapzinos, viss baigi superīgi un arī zināju, ka viņš brauc prom pēc 3 mēnešiem uz pusgadu. Mūsu attiecības tajos 3 mēnešos ļoti ātri attīstījās un apsolījām viens otru sagaidīt, kas arī notika.
Esam kopā jau 3 gadus un nenožēloju ne mirkli, kas piekritu tādai avantūrai! :-D
10.08.2011 19:25 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Vēlos, pati pēc 2 gadiem kaut vai ar viņu kopā varētu braukt uz Angliju. un tas būs tikai pusgadiņš, ko nepavadīsim kopā :-)
sarakstamies katru vakaru līdz kādiem 5 rītā, līdz acis krīt ciet. Brīnišķīgi tauriņi vēderā. :-D

B.Swan, jauki gan! Veicas! (l)

Tā ir ar tām attiecībām, kad atrodi ideālo, vienmēr šķēršļi! :-D
10.08.2011 19:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits