Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izlikt sāpi.

 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009

Sveikas meitenes! :-)

Man šovakar atkal uznāca tāda sāpe, kad nezinu, kur lai liekos. :-| Gribētos vnk kādu sasist, uzspert gaisā aiz dusmām, sāpēm. :'-(

Lieta tāda, ka pirms mēneša izšķīrāmies ar puisi, ar kuru bijām kopā 4 mēnešus. It kā maz, bet es paspēju tā iemīlēties, kā vēl nekad agrāk. Nu likās, ka ir īstais, un viss. Vnk ideāli pavadīts laiks kopā utt. Bet nu bija kašķi diez gan daudz, bet tas tā. Tad viņš mani pameta dēļ tā, ka viņam neesot tādas jūtas pret mani, kā man pret viņu. Pārdzīvoju es to šausmīgi, vairākas dienas vnk dzēru ar draugiem, jo nespēju aizbraukt mājās un palikt viena... Tad ik pa laikam viņš padeva par sevi ziņu, stāstīja, cik ļoti es viņam pietrūkstu, ka arī viņam tā šķiršanās ir sāpīga, vienreiz pat pateica, ka varbūt mēs tomēr esam viens otram īstie un kādreiz būsim kopā... Tas viss deva kkādu cerību. Lai gan vēl bieži raudāju. Tad vienreiz draudzenes puisis ar viņu runāja, un prasīja, vai mēs varētu kādreiz vēl saiet kopā uz ko viņš atbildēja, ka visticamāk, ka paliktu tikai kā draugi. Un bija viens brīdis, kad tiešām sarakstījāmies, sazvanījāmies ķipa kā draugi, bet likās pēc tiem tekstiem, ka varbūt varētu kkas mainīties. Šovakar viņš man atraksta, kko runājamies, un viņš pasaka, ka viņam ir draudzene (pāris dienu laikā uzradusies..) , kā iepazinušies utt. (t) Nu bļāviens, taču pagājis ir TIKAI mēnesis, man tās jūtas vēl taču nekur nav pazudušas! :'-( Viņš jau tā mani sāpinājis daudz un tgd atkal. :'-( Pilnīgi nezinu, kur lai atkal liekos. Tā sāp... :'-( Man viņš liekas tgd pilnīgi pretīgs, ka sūcas tgd ar citu. (e) Un vēl stāsta to man. :'-( Būtu pagājis kāds ilgāks laiks, nebūtu viņš tā rakstījis man, ka man liktos, ka ir vēl kkāda cerība un tā, tad savādāk... Bet vēl nesen uķi puķi un tgd babāc - jauna draudzene. (e)

Nekādu citu padomu, saprotu, ka nevarēsiet man iedot, bet vismaz pasakat, kā labāk tikt ar tām sāpēm šobrīd galā? Draudzenei jau pazvanīju, izkratīju sirdi, bet ne pie viena aizbraukt nevaru šobrīd, jo atrodos laukos... Kā lai izlieku tās savas dusmas un sāpi uz āru, lai paliek kaut nedaudz vieglāk? (t) Vnk liekas, ka atkal nojūgšos, tpt kā tajā vakarā, kad izšķīrāmies, jo sāp tik pat ļoti šis, kā toreiz... (t)

08.08.2011 22:16 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Sorry, ka tik gari. (s)
08.08.2011 22:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 13.07.2009
Vienīgi varu ieteikt psihologu, kam izkratīt sirdi, man kādreiz ļooooti palīdzēja! Saku uzreiz, ka apmeklēt psihologu, tas NAV slikti, kā citi iedomājas!
08.08.2011 22:25 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Starp citu, visa šī dēļ jau kādu laiciņu domāju par psihologu... (t)
08.08.2011 22:27 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Labāk psihoterapeitu,būs vismaz aktīvāka diskusija,zinu,jo man ģimenē ir psihoterapeits,psihologs un NLP speciālists vienā personā. :-)
08.08.2011 22:29 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Saprotu, ka sāp sasodīti ļoti, bet vienmēr viss pāriet. Paies laiks, paraudāsi vēl un viss atkal būs labi. Nāks cits "īstais" un šis "īstais" aizmirsīsies.


_____
Viss rakstītais arī izklausās pēc tīņu problēmām, jau pēc pirmajiem teikumiem tā šita un pēc vārdiem "Man viņš liekas tgd pilnīgi pretīgs, ka sūcas tgd ar citu." tas apstiprināja manas domas.
08.08.2011 22:30 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
zini nekada draudzene un alkohols nepalidzeja man.. tieshi otradi, likas kad vairs bez viniem nevaru dzivot..varbut aizej pie psihologa, varbut labak paliks, jo ne vienmer draugi dod labakos padomus, zel bet fakts... :(
08.08.2011 22:31 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Jordana, vrb tev liekas, tīņu problēmas, bet nu tīne sen jau vairs kā neesmu un sakarīgi neko šobrīd nespēju uzrakstīt, varbūt tāpēc arī tā izklausās.
08.08.2011 22:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tas varbūt tā stulbi skan,bet man mēnesis šķiet diezgan daudz,katram jau citā laikā ta sāpe pāriet,vīriešiem vispār šķiet,ka ātrāk.
08.08.2011 22:34 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Girly, tad es ļoti atvainojos.
Bet tici man pēc pāris nedēļām/mēnešiem Tu par šo visu tikai pasmaidīsi.
Baudi tālāk dzīvi, bet tikai nedzer tik daudz. Lai jau tas džeks sūcās ar citu :-D
Arī man ir diskusija, ko rakstīju pirms vairāk kā gada, bet jau sen spēju par to diskusiju tikai pasmieties :-)
08.08.2011 22:36 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Nja, vienkārši nekad agrāk ne pret vienu man nav bijušas tik spēcīgas jūtas, un vēl + pēdējā laikā visi stresi, kas man bijuši darba dēļ noteikti uzdeva pa nerviem šovakar. (t) Bet nu vienalga neliekas normāli, ka viņš man stāsta tādas lietas šobrīd, jo labi zin, kā es jūtos vēl tgd. (t)
08.08.2011 22:47 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Nevajag viņam stāstīt - ojjj.. man sāp, gribu Tevi un visu pārējos šitos tekstus.
Iespējams, viņš ir Maita un viņš Tevi kaitina. Varbūt to, ka viņam ir draudzene ir liels fufelis.
Katrā ziņā beidz ar viņu kontaktēties ;-)
08.08.2011 22:49 |
 
Reitings 57
Reģ: 05.09.2010
Megini sevi dazadi nodarbinat.Pavadi laiku kopa ar draudzenem,iejiet uz iepirkties,kino,restorani u.c. Vai ari labaks variants uz kadu laicinu aizbrauc uz laukiem,pavadi laiku briva daba, nodarbojies ar kaut ko aktivu.
Vienkarshi keep busy ,lai nav jasez majas un draugos.lv jaskatas vina profils vai jalasa telefona vecas iszinas:-D :-D
Tu redzesi laiks dziede visas retas.Noteikti dodies uz visam ballitem un pasakumiem,kur tevi aicina .Nepaliec majas un neraudi, jo redzi vinam pilnigi ir vienalga par tevi tapec nav jegas pat veltit vinam savas domas :-D
08.08.2011 22:49 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Jordana, es jau tā viņam neko neesmu teikusi, vnk sanāca, ka pagaiš nedēļ dzērumā pazvanīju un kko runājām un sāku raudāt. (s) Un tad nākamajā dienā draudzenes puisis viņam zvanīja un tad viņi kko runājās. (t)
08.08.2011 22:51 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Taču liecies mierā, lai arī sāp.. Viņš pateica visu, lai jau ir ar to meiteni kopā, viņa attieksme nav visai forša un tev nav jāskrien viņam pakaļ un jāžēlojas, ka tev ir grūti, nevari bez viņa utt.! Vai nu viņam ir pilnīgi vienalga, vai viņš par to tikai iesmej, citādāk tā nenotiktu! :-)

08.08.2011 22:52 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Manuprāt, daudz čābīgāk būtu, ja viņš ilgi marinētos un Tev neko neteiktu un tad vienā brīdī, kad Tavas cerības, ka varbūt vēl būsiet kopā, būtu jau nenormāli samilzušas, izšautu - a man jau sen kā drasudzene! Ticu, ka sirds sāp, bet, visticamāk, viņš to teica, jo juta, ka Tu uz kaut ko vēl ceri. Labāk ātrāk, tas sāp mazāk. ;)
08.08.2011 22:52 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Piekritu spotlight vinsh tiesham tikai ierec par tevi.Saprotu ir jau gruti ,bet megini likties miera.Izsapes un paries. Pec laika tev pashai bus kauns par savam izdariibam.Saku no pieredzes;-)
08.08.2011 22:55 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
el ninjo, nu jā, varbūt viņš to arī pateica, jo juta, ka gribu atjaunot attiecības... (t)
Lai gan diezgan interesanti, ķipa 6dien iepazinies ar to meiteni un šodien tik 1diena un abi jau pāris, ātri gan. |-) Bet nu lai jau cīnās... Lkm būs jāiet ārā paskriet, uzpīpēt un nožāvēt asaras...
08.08.2011 22:55 |
 
Reitings 52
Reģ: 02.09.2010
Girly, varu palūgt padomu?

Esmu saskārusies ar šādu situāciju, lai gan esmu šoreiz "tava puiša vietā".
Arī sāpināju savu bijušo, jo izšķīrāmies, bet man viņš ir tuvs un nemaz nevēlos pazaudēt, bet zinu, ka varam būt tikai draugi. Ok, man gan nav jauns puisis, bet es arī cenšos ar viņu parunāt un palikt draugi, bet, ja tik ļoooti sāp... negribu tā.
Tāpēc jautāju tev.. labāk likt viņu mierā un necensties uzlabot attiecības? Kā tev būtu vieglāk pārdzīvot?
Gribu viņam palīdzēt kā draugam, bet zinu, ka esmu šo sāpju galvenais iemesls. :(
08.08.2011 22:59 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
bet es tev tiešām silti iesaku, nebāzies viņam tagad virsū ne ar vēstulēm, ne zvaniem, ne draudzenes puisi, ne, pasarg dievs, asarām, vai vēl nez ko! Tā tu tikai sevi pazemosi un pēc tam pašai būs kauns par sevi. Nu ja ne kauns, tad tāda neveikla sajūta gan! Ja esi viņam svarīga kaut vai kā draugs, viņš pirmais tev pados ziņu, jo liksies taču aizdomīgi, ka vairs neraksti, nezvani! Varbūt tieši to viņš gaida! Katrā ziņā - saņemies un nepadodies pie pirmās izdevības! 8-)
08.08.2011 23:00 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
4 meeneshi:D... es tagad nezinu kur likties no saapeem pec 3.5gadiem... butu laimiga,ja man butu tikai 4 meneshi kopaa..kad skaistais rozaa periods.. taapeec jau Tev ir tik saapiigi,jo vis bij rozhainaajaa periodaa..mok nemaz neesat iistie viens otram... bet jaa..zinu cik gruuti... un katra zinja ieviesh jaunu ceribu,ka tomeer viss bus super... brrrr
08.08.2011 23:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits