Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aknecolor

 
Reitings 425
Reģ: 12.10.2009

Sveikas,meitenes, tātad daudzām jaunietēm mūsdienās ir problēmas ar ādu,pinnēm, un lietojot tonālo, tas bieži nesaudzē ādu,tātad, gribu jums ieteikt līdzekli,kura masa ir klājama kā tonālajam un tas nebojā ādu, tieši ārstē pumpiņas,nopērkams aptiekās un maksā ap 4,80ls. :-)

08.08.2011 14:04 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Zini, kosmetologs neieteiks lietot arī to.
Man ir šis aknekolor, ik pa laikam jau uzklāju, bet nu meitenēm ar tiešām ādas problēmām labāk nelietot.
Tonālais ir uz paliek tonālais!!
08.08.2011 14:09 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es viņu biju nopirkusi, bet nu man tomēr pa biezu, jo nav tādas sejas problēmas, lai es tik biezu smāķi klātu virsū (t)
Bet maskē jau viņš visu labi, bet nu tas jau tādēļ, ka biezs... un man vienalga pumpas no viņa metās, labāk tad neko nelikt :)
08.08.2011 14:11 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
man ir problemātiska sejas āda, tās pumpas var būt un nebūt, šad tad uzmetās, lai gan seju cenšos ļoti labi kopt. labākais variants ir vispār neko nezieķēt virsū, it īpaši vasarā, es personīgi vasaru izmantoju, lai atveseļotu to sejas ādu, nelieku nekādus krēmiņus, tonālos un citus līdzekļus, vienkārši pēc acu kosmētikas noņemšanas ar lietotu maltu kafiju forši paberžu (ideāls skrubis) un pēctam ar tīru ūdeni, neko vairāk nevajag. ja arī sanāk tās pumpas "spiest ārā", tad pēctam obligāti dezinficēju gan adatiņu ,gan seju! neticu tādiem tonālajiem, kuri it kā ādu nebojā, tonālie ir un paliek tonālie :-D labāk visu vasaru pastaigāju bez viņa, tieku no tām pumpām vaļā un tad arī tīri normāli iztieku :D
08.08.2011 14:30 |
 
Reitings 329
Reģ: 23.07.2011
neiesaku!
arī iegādājos,lietoju kādu laiku,bet kļuva aizvien sliktāk un sliktāk.
varbūt tāpēc, ka viņš ir ļoti taukains,nu nezinu. nepalīdz,bet kā tonālais gan ir labs ;D nu tas tonis
11.08.2011 18:50 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Man arī šis aknecolor likās pabriesmīgs, ļoti biezs, ķepīgs..nevaru nemaz iedomāties, kā būtu viņu uzklāt pa visu seju, manuprāt, būtu briesmīgs maskas efekts.
Pati piekopju tādu variantu - matējošu tonālo atšķaidu apmēram 50:50 ar parastu sejas krēmu. Izlīdzinās sejas tonis, viegli uzklāt un nav nemaz jūtams uz sejas. (l)
11.08.2011 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits