Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par moditem!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Man lidz tirdzinam vel palikusi viena stundina-dzeru rita kafiju un domaju,ka man gribetos atrast tur kaut ko tadu...kas varetu but mode nakosa gada-kaut ko plandosu,loti vieglu ,ertu,sieviskigu!

Ka ir ar jums?Vai jus nesajiet kaut ko tadu ,kas nav erts ,bet mode prasa upurus-nesajiet,jo ir mode!?Kas jums liekas tads moderns un loti erts saja sezona? :-)

06.08.2011 20:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man pedeja laika loti patik tadas ka batista ,ista zida bluzes,kas ir virsu tadam topinam-tadas garas-gandriz lidz celim-man patik ,ka ta plandas-kaut kas no 70 gadiem laikam,vai 80!Ta mode vienmer nak atpakal...ar mazam izmainam! :-)
06.08.2011 20:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jā, katru reizi, kad braucu mašīnā šauros zīmuļsvārkos un augstos papēžos, es domāju par to, ka, jāāā, skaistums prasa upurus. :-D
06.08.2011 20:36 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
forši ir tad, ja moderns un ērts, bet tā gadās reti :-P taču es pērku apģērbu, kurš pirmkārt ir vizuāli skaists un otrkārt - ērts, ja kaut vai viena lieta no šīm nav, tad nē, paldies, jo tomēr nav vērts izmest naudu par apģērbu, kurā tu nejūties pietiekoši ērti.
man ļoti patīk džegingi, ir tikai vieni - tumši, tumši zili, bet mīļākās bikses man :-P tā kā man bikses ļoooooti nepatīk, nu tieši džinsa bikses, tad tas priekš manis ir sasniegums, priekšroku dodu vairāk legingiem, auduma biksēm tādas, kuras atrodamas veikalā Zara utml. ērtām lietām :) bet teikšu, ka mode īsti nav noteicošā, galvenais, ka man pašai tas apģērbs vizuāli patīk.. un man ir tā, ka nekad nenopērku kaut ko nemodernu, jo visbiežāk jau sakrīt ar modes tendencēm kaut cik mani pirkumi ;D
06.08.2011 20:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es nezinu vai citiem mode ir, bet man gan ir-apspiletas dzinsa bikses...ertak jau butu staigat trenninterpa...
06.08.2011 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nē-nenēsāju neērtas lietas tikai tāpēc,ka tās ir modē.Man vispār ir vienalga,kas ir modē,jo manu ģērbšanās stilu tas neietekmē.Manis pēc modē var būt spilgti rozā treniņtērpi-es vienalga turpināšu valkāt melnas drēbes.Viss.Es vispār nezinu,kas šobrīd ir modē,jo pa veikaliem nesiroju un žurnālos pāršķirstītās ''stila lapas'' jau pēc 5 minūtēm esmu aizmirsusi.Līdz ar to,es nevaru pateikt,kas šobrīd ir modē un ir ērts,es vienkārši nezinu,neinteresē.Taču,tas laikam ir galvenais iemesls kāpēc es nekad nebūšu saistīta ar modes pasauli,jo man tā trulā skriešana pakaļ modei un ideja ''man šis pa varītēm jāpērk un jāvelk,jo tas ir modē'' nav šķitusi saistoša.
Ja tā padomā-man skaistums ir prasījis upurus un prasa tikai vienā gadījumā-ja jāvelk špiļkas.Ak,dievs,kā es tos apavus neieredzu,bet ir reizes,kad vnk ir jāvelk(jāiet uz ļoti svinīgu pasākumu utt).
06.08.2011 21:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patik tadas sauras -apspiletas bikses (ne ta ,ka nenormali apzmiegtas -ka nevar paelpot :-D )un tad virsu ta bluze-ta veja plandas!Man ari ir slimiba uz "melno krasu" (l)
06.08.2011 21:15 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Sodien pie manis darbabija ienakusi sievite, kura bija iestivejusies Korsete, tada riktiga seno laiku korsete. Tas noteikti nemaz nav erti, un kur nu vel skaisti, jo vinai vidulis bija ta iezmiegts, ka vina izskatijas vienkarsi kropligi! (t)


Es personigi, pirmkart, pieversu uzmanibu tam vai apgerbs man patik un piestav, tad domaju par to cik erts tas ir. Iznemumi ir gadijumiu, kad perku apgerbu brivajam laikam vai sportam, tad ertums ir noteicosais faktors!
Modei speciali nesekoju, bet man parasti ari iepatikas lietas, kas konkretaja bridi ir mode. Nespetu uzvilkt kko tadu, kas ir mode, bet man nepatik. Man ir svarigi, lai man pasai patik savs apgerbs.

Vel uzskatu, ka ir svarigi macet "iznest " drebes. :-)
06.08.2011 21:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Back-tas ir tas vards-"iznest" :-) !Laikam tas tiesam ir tas,kas ir loti svarigs visa izskata!Skrienu uz tirdzinu (l)
06.08.2011 21:48 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Neērtas manā īpašumā ir tikai augstpapēžu kurpes,ja ar tām jāstaigā vairākas h. Man to ir maz un visas pirktas vajadzības vai patikšanas pēc, ne tādēļ,ka modē.Es noteikti nepirktu apavus,kuri man nepatīk,tikai tādēļ,ka ir modē, piemēram, kurpes ar pilno papēdi. UGGi gan man patīk un patika arī tad,kad bija modē,tie noteikti ir pieskaitāmi pie 'modē+ērti', sievišķīgi,manuprāt, gan nav,tādēļ šai ziemai ceru atrast vienkārši melnus ādas ziemas zābakus.

Necenšos pirkt un vilkt to,kas ir modē, bet reizēm sanāk nopirkt to,kas uz konkrēto brīdi skaitās modē,jo Latvijā nav tik daudz veikalu un tik plašs preču sortiments,no tā kas ir jāizvēlas sev tīkamākais, un ja tas ir arī modē,sliktāks jau no tā nepaliek.

Agrāk,pirms vairākiem gadiem,gribēju to,kas bija visiem citiem un skaitījās modē, bet tiklīdz mode pārgāja, sapratu,ka man nemaz netīk tie apģērbi un apavi, bet visu laiku jaunus nevaru atļauties,tad nu nelaimīga biju, bet tas laiks jau ir sen kā garām.
06.08.2011 21:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man nav ne jausmas kāda ir mode (s)
Nu labi, modes žurnālus pašķirstu, bet tajos katrā dominē kas cits.
Uz tādām lielām lietām - somām, mēteļiiem, zābakiem, man ir svarīgs - ilgi kalpošanas laiks + ērtums un cik labi izskatās+ vai man piestāv. Man ir liela problēma ar to kas man nepiestāv. Ir lietas, kas man ļoti patīk kā izskatās uz pakaramā vai kādai citai, bet es varu izskatīties tajās pašās lietās pēc balona :-/
Kleitas man ir dažādas, bet visas ērtas. Kā kleita maz var būt neērta? :-D
Kurpes man ir dažas neērtas, bet tas tiaki tāpēc, ka pirkšanas brīdī kāja nav bijusi piekususi utt.
06.08.2011 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, es bieži upurēju ērtumu par labu tam, kā izskatos. Jo mana ērtu drēbju izpratne vispār aprobežojas ar trenuškām/šortiem, maiku un zeķēm. Tā jau cilvēkos ikdienā nerādīsies. :-P Bet vispār es cenšos iespējami reti vilkt drēbes, kurās jūtos ļoooti neērti - piemēram, zeķubikses vai žaketi - tikai, kad nu galīgi vajadzība spiež.
Modei sekoju tikai tik daudz, cik tā atbilst man.
06.08.2011 23:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
primārais man ir tas, vai apģērbs patīk un piestāv pēc tam domaju par ērtumu. bet konkrēti neskrienu pakaļ modei, kgan patīk modes lietas, līdz ar to nav problēmu ar to, ka varētu uzstīvēt kko ultramodernu, bet knapi paiet varētu, piemēram :D
06.08.2011 23:07 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
beet būtībā jau mums katram ir sava gaume, katram mode saistās ar kaut ko citu, katrs to savu "moderno outfitu" veido pēc savas patikas, tā kā, gluži nevaram teikt - vot šis ir modē, šis nav!
man personīgi nepatīk augstpapēžu kurpes, ikdienai noteikti nē, es tā skaisti arī nestaigāju, nav jau tā kā iesācējam, ka kājas kā kluči ;D bet nu nav arī tas pats ,kad staigāju vienkārši balerīnkurpītēs vai citos zemajos apavos. mode mani interesē, uzrunā, bet uz to nesliecos galvenokārt, tas man arī patīk.
06.08.2011 23:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man tads prieks! (l) aizgaju uz tirdzinu sava makslinieciska izskata ar pieskanotu somu-pati uztaisju to "odzinu" klat-tadu ka milzigu ielapu virsu pitai somai! :-P Dzirdeju tik daudz komplimentu gan par savu marles kleitu-no 1973g,gan somu -man tomer jaatzist ,ka patik komplimenti! :-)
Nopirku loti interesantu audumu-tadu loti vienkarsu ,bet atkal kaut kas tads... -taisisu spilvenus savai "zviedru gaumes" istabai-viss bus tada pelecigi balta krasa-mebelaudums,spilveni, paklajs uttTa man bus istaba kura lasisu ,atputisos .
Man prieks par jums ,ka jus ari esat tadas brivas savos uzskatos-tiesi ta ka cilveki Kalifornija-velk visu ko grib ! (l)
07.08.2011 01:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits