Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eļļiņa nagiem

 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010

Sveikas, meitenes!

Vai Jūs lietojat eļļu nagiem (ārīgi)? Ja jā, tad kādu un kādi ir rezultāti? Man sākuši šķelties nadziņi. :-| Laiks darīt kaut ko lietas labā.

Paldies!

05.08.2011 13:25 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Čau! :-)

Nesen sāku lietot drogās nopērkamu dnc eļļiņu nagiem, stiprināšanai, bet tur ir vairāku veidu! Maksā zem lata, neiela ampuliņa, bet es esmu lietojusi jau 3reizes un vispār nevar redzēt, ka kaut kas būtu mazāk palicis :-D

Nevaru spriest par efektu, jo lietoju salīdzinoši nesen, bet kādēļ gan nepamēģināt :-)
05.08.2011 14:21 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Sally Hansen ir ļoti laba eļļiņa :) bet papildus ieteiktu palietot arī nostiprinošo laku :)
05.08.2011 14:22 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
Džuliāna, es pirms laika lietoju tādu DNC komplektiņu, tur bija kaut kādi sāļi, kurus vajadzēja sajaut ar ūdeni, turēt pirkstus iekšā vajadzēja kādu brīdi un pēctam klāt komplektā esošo eļļiņu uz nagiem, pāris reizes palietoju, varētu teikt, izgāju tādu kursu, kā uz paciņas bija rakstīts un nagi kļuva stiprāki, bet ne spodrāki!! varu droši apgalvot, ka tie visi sāļi un eļļas, ko lieto ārēji, stiprina nagu no iekšpuses, bet nagu paskats nemainās (noteikti daudzām ir svarīgi tas, lai nagi izskatītos kopti un veselīgi) , tur gan, lai palīdzētu ārēji tiem mirdzēt, vajadzētu kadus vitamīnus lietot, daudzfunkc. līdzekli nagiem u.tml. kaut vai to pašu cosmo metodi, pāris reizes nedēļā jēlu olu izdzert :-D ja tev ir svarīgāks tas, lai gan paši par sevi ir stiprināti, mēģini tos sāļus un eļļiņas. :-)
05.08.2011 14:25 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Paldies, meitenes!
Rokām man ir gēla laka, tur viss ok, bet kājām sāk tie nagi palikt jokaini.
Došos iepirkties! :-)
05.08.2011 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits