Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skirsanas...

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Sveikas,tik agri augsa brivdienas neesmu bijusi...

Beidzot laikam esmu sanemusies aiziet...Un tas,kas lasija vakar diskusiju,ne tikai del ta,ari,bet del vis kopuma.

Pec vakardienas sapratu,ka vins ir nepateicigs attieciba pret maniem vecakiem,kas devusi vairak,kaut pasiem trukst...Vins vakar runajot ar manu mamu pa el uzlika skalruni,lai vina mamma dzird,ko maneja saka...Es biju soka,bet manai mammai teica,ka esot viens un masina...Un manai mammai pateica,lai vina nebazot savu degunu musu attiecibas un nedodot vinam aiz muguras man naudu!Es biju soka! Vinam ir 21 gads,mammai 58,lai es atlautos ta vina vecakiem pateikt!Nerunasim kada saruna izvertas ar vina mammu-vina uzskata,ka ir normali,ja 11 nakti majas un nepazvana,ka no darba bus velak,jo parasti 6 beidzas,uzskata,ka normali ir kiveties un plesties,ta visiem esot!Un beidzot sev pateicu-TA NAV!UN NAV NORMALI!

Un veel...teiksiet ko nu par tadu nieku prom,bet vins ir ari palaidis rokas,rupji stridos apsaukajis un esmu ta mulke,kas tic lugsanai,lai nepamet.Ka rakstits zurnala LILIT-BET VINS TAK MANI MIL...

Cik gari sanaca...Bet jautajums-mulkjigs-mani sez velnins,kas saka neej prom!Bet zinu,ka ir pienacs bridis to darit!Visas tas lietas un vel pie tam-pirmaja dzives gada,kad jabut roza brillem,kaut gan vina mamma saka,ka tiesi otradi 1 gada plesoties,bet-NEPIEKRITU.Vakar vins palika pie mammas,ne zvana neko,es piezvaniju un ticu,ka vacos prom un kur meklet atslegas.Vins sapsihojas,ka vienpuseji pienemu lemumu,bet,ka mani milot loti un durvis pie vina vienmer bus atvertas!!!Saku-brauc majas un izrunasimies ka 2 pieaugusie nevis pa tel,uz ko bija atbilde- esmu pie mammas un iedzeris alinju...Ok!

Piedodiet gari sanaca,bet tik gruti spert to soli ;(

Ka Jus sanematies aiziet? (s)

05.08.2011 09:27 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
pacelu:(
05.08.2011 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ma iepriekseejaas atieciibas bija ljoti desturktiivas. Iemesli gan bija pavisam citaadi, nekaa tev, bet vienlaga, doma galvaa jau bija gandriiz gadu, ka negribu ar to cilveeku veidot naakotni. Bet nekaadi nespeeju sanjemties un pielikt visam punktu, jo zinaaju, ka toreizeejajam draugam tas buus ljoti saapiigi. Beidzot, izbeidzu siis attieciibas peec pirmaa randinja ar savu tagadeejo draugu. Tas bija ljoti smags periods, bet tagad esmu priciga ka viss izveertaas taa, kaa tas izveertaas, jo tagad esmu daudz laimiigaaka. Ar to visu tikai gribu pateikt, ka nav jaabaidaas iet prom, ja attieciibaas neesi laimiiga, jo naakotnee tevi gaida daudz laimiigaakas un saticiigaakas attieciibas ar citu viirieti!
05.08.2011 10:25 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Pedejais teikums-es zinu,ka ta bus...Jo ar neredzu nakotni,jo bernus grib pec gadiem 6,a man jau bus 30...Vinam 21 un viss vel prieksa,tik sap sirds iedomajoties,ka vins ir kopa ar citu,pieskaras vinai un teiks to pasu ko man,ka mil vinu,ka vina ir lieliska utt ;( Zinu,ka egoistiski,bet prats nepienem :( Esmu ar vinu saaugusi,ir sjauta,ka muzibu esam kopa :(
05.08.2011 10:31 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Parradas tikko majas,pargerbas un aizbrauca un pateica,ka par esoso situaciju vispar nejutas vainigs...Jutos tik piekasta ;(
05.08.2011 11:19 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Tad tik vāc mantas un ej prom,citādi viņš domā ka tu viņu tikai pabiedēji un tagad ceri ka viņš lūgsies lai tu nekur neej.Ja jau redzi ka pofig,tad nepazemos esvi, ja mīlēs tevi tad sameklēs, bet pati tagad neatkāpies no saviem vārdiem.
05.08.2011 11:43 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ta ari darisu.Tik ka liktena pirksts,naudas nav un kredits,lai kadam pazvanitu ari :D Bet domasu un beidzot jadara,jo tiesam,ir ta ka Tu saki...
05.08.2011 11:46 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Nu man nebija tā, bet mazliet līdzīgi, tikai mēs nebijām \gadu kopā, bet tikai 2 mēneši. Un sākās arī attieksme drausmīga u.t.t. Un es teicu sev, ka jāšķiras, draugiem, ka gribu šķirties, bet nespēju viņu izlikt no dzīvokļa, jo pie manis dzīvoja. Vnk nevarēju izšķirties. Bet tad viņš aizgāja pats! Protams, likās, kā tā var, ko es tgd u.t.t. Pagāja nedēļa un viņš prasījās atpakaļ. Nelikās mierā, izturējos es slikti pret viņu, jo viņš pret mani arī bija izturējies pēdējo mēnesi drausmīgi. Bet tas tā.
Bet ko gribēju pateikt, man bija bail vnk palikt vienai, biju pieradusi, ka esmu kopā ar kādu, visi citi labumi, kurus negribējās zaudēt. Bet tgd ir pagājis mēnesis jau un nav tik traki, man tak ir draugi, vairāk laiks sev, darbs u.t.t. Un man viņu nevajaga! Kaut vēl projām sanāk sazināties.
Tā kā ja Tu tikai ciet, tad netici, nekas nemainīsies. Padomā par sevi, saviem nerviem. Un to, ka viena paliksi, ja par to satraucies, tā nekad nebūs! ;-)
05.08.2011 11:50 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
nu tak maziņš tev viņš vēl ir...
atļauj lai paaugās, gan jau atradīsi labāku..
:)
05.08.2011 11:53 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Vienkārši pajautā sev, vai esi gatava tā dzīvot arī turpmāk un redzi kopīgu nākotni! Ja nē, tad nav jēgas tērēt laiku un turpināt!
05.08.2011 11:55 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tak ej projām un miers. Esi pelnījusi ko labāku!!!
Atceros arī Tavu diskusiju par to, ka viņš pat neredz kopēju nākotni ar Tevi (kāzas,bērni).
05.08.2011 11:56 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Ar iepriekšējo draugu pašķīros un pēc kāda laika atkal bijām kopā, bet jau pavisam ātri viss sākās no gala... Man domāt, ja reiz liekas, ka attiecībām nav nākotnes, tad nav ko tur prātot un vilkt garumā, jo ja jau viss būtu OK, nebūtu domu par šķiršanos.
Un man patīk vīriešu loģika - gandrīz vienmēr sievietes ir vainīgas. :-/
05.08.2011 11:56 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Ja viņa attieksme vakar bija ka sapsihojās,un saka ka mīl un šodien, pasaka ka nejūtas nepiekā vainīgs, tas ir tas ka viņš ir pārliecināts ka tu nekur nepaliksi.Un ja neieviesīsi cieņu viņa acīs tad ies tikai uz slikto pusi.Viņš redzēs ka var darīt kā grib. Es zinu cik grūti ir aiziet, bet ar to nav pateikts ka viss beigsies, ja abi mīlat tad būs ok, tikai vajag parādīt ka tu arī esi cilvēks, un ja saki ka aiziesi tad arī aiziesi, nevis mētājies ar tukšiem vārdiem.
05.08.2011 11:59 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Pēdējā laikā lasot visādas diskusijas (arī tavu ieskaitot) tā vien rodas sajūta, ka lielākajai daļai cilvēku attiecības ir nekādas, iet uz beigām vai vnk neizturamas. Protams, ne jau visiem! Tiem kam viss ok, nevajag apvainoties tagad! :-D
Bet lasu un man rodas jautājums - Kāpēc? Vai tiešām tie vīrišķi ir iedomājušies, ka viņi var visu un sievietes ir kaut kādas kalpones viņiem? Vai arī sievietes tā ļauj sevi pazemot un pacieš visus pāridarijumus un nievas! Protams, ne jau viss ir tikai balts un melns, abi cilvēki jau kaut kādā mērā ir vainīgi pie strīdiem un nebūšanām, bet cik palasu, tad visur dominē tas "kretīns vecis, kurš nesaprot un dara pāri". Tādas sajūtas man radās arī izlasot tavu rakstīto un vienīgais ko varu tev ieteikt ir pajautā sev, ko TU gribi dzīvē! Vai esi laimīga ar šo cilvēku! Tas, ka viņš pinkšķēs un teiks, ka nēsās tevi uz rokām nenozīmē, ka rīt tā arī būs! Ja viņš nav neko sapratis ne pirmo, ne arī 99 reizi, tad ņem savas mantas un dodies dzīvot viena. Paies laiks, dzīve nostāsies savās vietās un redzēsi kā būs! Protams, vari jau darīt kā pati gribi, bet es nepaciestu tādu vienaldzīgu attieksmi!
Oi, cik gari... ai ai! :-D
05.08.2011 11:59 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Super meitenes,Jums ir pilniga taisniba!!!Tagad zvana un dievojas,ka miil!Lai es darot ka velos,bet ja paliekam kopa-ar noteikumu-ka musu attiecibas nejaucas mamma!!! Man draudzene ir tikai viena ar kuru no sirds parunat un ta ir MANA mamma!Vina grib labu,jo zin,ka vins jauns,bet vins 21 gada iedomajies,ka ir muza pieredzejis virietis,bet laikam taisniba,ka viss ir gjimene un audzinasana.
05.08.2011 12:34 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un par to,ka nekas nemainas,tas ir fakts...,tik pa velu man daleca :/
05.08.2011 12:49 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
pec gada un 6 menesiem...
05.08.2011 12:49 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Man arī solīja mainīties, bet sanāca, ka pagāja tikai nedēļa. Bet uzskatu, ka ja labi grib - mainās. Bet reizēm, vnk sola to, ko pats nemaz netaisās pildīt. Un parasti jau viss tpt tā kā uz "ielāpiem", jo tiek celts nepārtraukti "augšā", kā bija un mests acīs.
Pati gandrīz ļāvos tam, bet labi, ka atvēru acis. :-)
05.08.2011 13:03 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Itka esmu asha rakstura,ka jau skorpions,bet attiecibas es mainos!Mes abi esam valdonigi,gribam but galvenie,bet divi vadoni jau envar but...Man jasanjemas nebut lupatai!
05.08.2011 13:05 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Mārdžisita - sit pieci, es arī skorpions! :-D Un arī esmu impulsīva, bet tā piekāpos šajās attiecībās, muti turēju ciet! Ka man tgd padomājot liekas, kāda es biju lupata palikusi! Kādas lietas man teica, bet es tikai klusēju, jo negribēju lielākus kašķus, tgd gatava būtu sevi aizstāvēt, kā vnm, bet tad, šausmas, es nez, kas ar mani bija noticies! :-O Neraksturīgi man.
05.08.2011 13:10 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
nu es savu dziivesstaastu, man liekas, jau te daudzas reizes rakstiju, bet nu iemineeshos veelreiz. man arii bija vienu briidi taa, ka viss, jaabeidz tas murgs. paartraucu attieciibas, bet partraucu taa, ka mani nevareeja dabuut rokaa, blokeeju draugos, izdzeesu visas bildes, noblokeeju pat numuru, karoche izdariiju visu taa, lai man netiek klaat, jo tikai taa patiesiibaa tu vari aizmirst cilveeku....pagaaja laikam kaadi divi meeneshi un cilveeks otraja galaa saaka juugties, saprata, ka negrib bez manis dziivot, tad visi draugi saaka staastiit, cik vinjam slikti un ka vinsh vispaar neko vairs negrib un bla bla...es nelaidu ilgus meeneshus vinju sev klat, tad vienu dienu izluudzaas, lai atblokeeju vinju, saakam nedaudz sarakstiities, bija pagaajushi laikam kaadi 4 meeneshi jau. un tad vinsh ik pa laikam pie manis piebraukaaja :D taa kaa pagaja gads, es vinju vnk chakareeju, iztureejos ljoti veesi, vinsh brauca pie manis, gribeeja sanjemt miiljumu, a es tik peec seksa vinjam teicu - velc bikses un tinies! vinsh nespeeja to pienemt un domaja, ka es esmu galiga maita palikusi, peec gada taadas chakareeshanas mees sagajam kopaa atkal un atkal dziivojam kopaa nu jau 2 gadus, viss ir lieliski :D ar to es gribeeju teikt, ka ja maaceesi paraadit vinjam, ka tev ir savs Es un cienja pret sevi un pachakareesi arii vinjam smadzeni, tad arii ieraudziisi iisto savu draugu, vai nu maska kritiis un vinsh mainiisies vai arii vinsh tieshaam ir maita. Maneejais mainiijaas liidz nepaziishanai.
05.08.2011 13:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits