Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuras?

 
Reitings 165
Reģ: 02.08.2011

Kuras no jums ir ieņēmušas kādas no šīm profesijām -apdrošināšanas speciālists, auditors, biržas brokeris, banku speciālists, ekonomists, finansists, finanšu analītiķis, grāmatvedis, nodokļu speciālists, kreditēšanas speciālists? Un es vēlētos zināt, vai esat apmierinātas, gan ar pienākumiem, gan ar atalgojumu?

04.08.2011 17:44 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.08.2011
Es gribētu būt grāmatvede :) Bet man laikam ir tikai ilūzijas par šo profesiju. tāpēc interesētu uzzināt īstas grāmatvedes viedokli par autores uzdotajiem jautājumiem :)
04.08.2011 17:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
Strādāju par grāmatvedi jau 5 gadus.
ja Tu zini, ko dara gr-dis, tad tieši tas viss arī ietilpst darba pienākumos. Būtu diez gan gari, ja viss būtu jāuzskaita.
Alga arī laba, bet tas jau protams atkarīgs no uzņēmuma kurā strādā. Ne visur maksā vienādi!
Vai es gribētu visu mūžu būt gr-de?
-Nē. (bez komentāriem) :D
04.08.2011 18:01 |
 
Reitings 161
Reģ: 27.10.2009
pievienojos Gabs, ari es jau kādu laiku strādaju par gramatvedi, alga patiešam laba, nevar salīdzināt ar iepriekšejo, kad biju biroja vadītāja (respektīvi administracijas lietas). Grāmatveži lielākoties pelna labi, protams, atkarīgs no uzņēmuma, bet arī es negribu palikt gramatavedis uz visiem laikiem, pagaidam esmu apmierināta, bet zinu, ka ar to visu mūžu nenodarbošos
04.08.2011 18:05 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.08.2011
Ooo paņem mani savā vietā, kad apniks :D
Attur tas, ka sākumā jau neviens bez pieredzes nekur neņem. Ja nu vienīgi varbūt kaut kur praksē par brīvu vari iefiltrēties, bet arī caur paziņām :/
Tu izmācījies par grāmatvedi vai praksē visu iemācījies?
04.08.2011 18:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits