Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūdzos

 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011

čau meitenes! :-)

rakstīšu loti nesakarīgi :-D

vairs nezinu ko iesākt, mans vīrietis mani drīz nobeigs. viņš strādā par a-mehāniķi, un tas nozīmē, ka maksā par padarīto darbu, strādā no rīta līdz vakaram, citreiz līdz 3jiem naktī. man vispār nav nekāda laika ar viņu , ko pavadīt, strādā arī sestdienās. viņš ir tā pārņemts ar darbu, ka pat izejot no darba domā par mašīnām, kas un kā. :-/ un par mani laika domāt neatliek, mēs esam šito izrunājuši, bet nekas nemainās. pašlaik ir situācija, ka es jūdzos , jo man nav ko darīt, draudzenes ir aizbraukušas uz ārzemēm, kur nu kurā strādāt, mācīties, esmu palikusi viena ar vienu draudzeni, kura arī strādā. es nestrādāju, jo nav kur, cītīgi meklēju, loti vēlos nodoties kādam darbam. reāli man visu dienu jāsēž mājās un jāgaida, kad mans vīrietis pārradīsies mājās, kas nekad nenotiek laikā, kad viņš saka, kad būs. ja apsolās būt pēc stundas, tas noteikti nozīmēs, ka būs pēc 3h. un tā vienmēr nekad nevaru zināt, kad viņš būs. citreiz viņš ir tā pārguris, ka pat seksu negrib. nu tad nu es sāku domāt, ko man reāli domāt? kāpēc tā? vai tiešām šīs profesijas pārstāvjiem tā ir, ka var gadīties, ka darbs tā ieilgst? vai tās būtu atmazkas? it kā esmu pāris reizes pārliecinājusies, ka jā tiešām tā gadās. un kā man pret viņu izturēties? man nenormāli trūkst uzmanības. tas, ka viņš atnākot mājās pasaka mīlo zaķīt, uķī puķi, man nedod to mīlumu. vēlos parunāties citreiz ar viņu, bet viņš to īsti nevēlas, viņam nepatīk tādas garas runas. nu ko tad mēs tikai kopā dzīvojam? teiksiet priecājies, naudu pelna, būtu labi ja to naudu tā nestu mājās, tā lielākoties aiziet mašīnai, kura kārtējo reizi ir iegrābies un tagad redz vajag smuku uztaisīt. vai tiešām šādām personām jādzīvo arī ar mašīnām? jo es vairs nevaru izturēt, liekas, ka ar robotu dzīvoju. ko gribu no jums? tikai kādam, kam to izklāstīt. (t)

03.08.2011 01:03 |
 
Reitings 149
Reģ: 18.04.2011
atrodi hobiju, ja nē izklausās, ka esi pārgarlaikohjusies :D
03.08.2011 01:08 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
no kurienes tu esi?
nesēdi tak visu dienu mājās, izej ārā pastaigāties, atrodi kādu hobiju un tā. var taču atrast kādu nodarbi. :-P
03.08.2011 01:12 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Izklausās pēc mana tēta.. :D
Bet ja godīgi, tad tas nav mainījies jau nezinu, cik ilgi. Tā kā mani vecāki ir šķīrušies, tēti praktiski nesatieku, lai gan dzīvojam vienā pilsēta. 100% nodevies saviem lūžņiem. :D secinājumus izdari pati.. :)
03.08.2011 01:14 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
oo, jā, atrodi , kādu nodarbi, savādāk vēl nāks prātā visādas melnās domas.
Man arī ļoti pietrūkst, no drauga mīļums. Tiekamies tikai nedēļas nogalē, mīļums no viņa nekāds. :-/
Man vajag tā , kā pirmajā mēnesī uķi, puķi, kā, lai to dabūn atpakaļ?Pēc 4 gadiem, tāds tukšums iestājies. Liekas, ka tikai man no attiecībām kautko vajag. :-/
03.08.2011 01:14 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
cilvēks ir nostrādājies....loģisksi,ka neko negrib..iesaku sevi ar kā nebūt nodarbināt... ;-)
03.08.2011 01:14 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Nu mans draugs ir prom, esmu atpakaļ pie vecākiem, visas draudzenes ir prom, bet es pavadu laiku pieskatos savu māsu un citus draugu/radu bērnus. Lieki teikt, ka bērni līdz skolas vecumam nav tā sabiedrība katrai dienu un es pat nezinu ko darīt!
03.08.2011 01:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
tur jau tā lieta, nav pat īsti ar ko sevi nodarbināt, un vot tad tik nāk tizlās domas galvā. ka vot viņs dara tā un šitā, nav darbā utt. skatos jau online seriālus utt, nezinu, nav nekā cita ko darīt. ko man reāli darīt? iet ārā nav īsti ar ko. ar draudzeni, jā tad viss ir ok. kā mājās tā ak dievs kāda garlaicība. par mīlumu agrāk biju tā, kurai nevajadzēja, vot ņēma un izlutināja, tagad nedod vairs to mīlumu un man vnk āāā, jūdziens :-D
03.08.2011 01:19 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Tev ir draugs vismaz periodiski, man pat tā nav :-D
03.08.2011 01:20 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka Tev ir pārāk daudz brīva laika, tādēļ Tev tas viss šķiet sabiezinātās krāsās, jo ir daudz laika prātot par to un varbūt izprātot kaut kur kaut ko kā nemaz nav. ;-)

Protams, tas nenovērš to, ka ir grūti dzīvot kopā vienam ļoti aizņemtam cilvēkam un otram ļoti nogarlaikojušam - trūkst kopsaucēja, rodas šādas diskusijas un galu galā paši vien problēmu varēsiet atrisināt/pārdzīvot.
03.08.2011 01:25 |
 
Reitings 47
Reģ: 29.01.2009
Nu mums ir līdzīgi tikai dzīvojām abi Rīgā studējām, es pabeidzu un uzsāku darbu Rīgā + maģistratūru. Draugs atrada prakses- darba vietu tuvāk mājām kas ir 150 km no Rīgas arī autoservisā. Rezultātā es te esmu viena jau 6 mēnešus. Baigā pacietība ne :-D? Nav pat laika parunāt pa telefonu un kad esam kopā pārsvarā apkārt bars citu cilvēku. Labi ja mēnesī 2x esam divatā. Jau vienu brīdi biju gatava tam pielikt punktu. Tagad it kā meklē darbu Rīgā....
03.08.2011 02:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tāpēc jau arī parasti saka,ka ļoti svarīgi lai cilvēki ir līdzīgi. Ja abi strādīgi,biznesā tad abi saprot un arī brīvajā laikā nav tā ka viens par kko runā un otram tas kkas galīgi neinteresē un tā viens otrā neklausās un sākās strīdi. Bet ja tā nav,tad cilvēks ir ļoti jāmīl jāciena lai nepiegurtu klausīties tajā kas nevisai interesē,samierināties ar to ka viņš domā pavisam citādi. Bet konkrēti Tavā gadījumā es domāju ka ja atrastu kādu hobiju būtu daudz vieglāk un tas laiks būtu skumīgs ,bet tomēr domas citur un sevis pilnveidošana.Bet varbūt Tu nemaz negribi neko darīt? Jo vienalga ,kaut kam ir jābūt kas patīk. |-)
03.08.2011 02:52 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
Cītīgāk meklē darbu..
Bet nu par tiem automehāniķiem. Par darba laiku- nu nav tā, ka visi sēž līdz 3 naktī. Iespējams arī atkarīgs, kādā vietā strādā.
Bet par to, ka savā ziņā viņi dzīvo ar mašīnām- jā. Bet labā ziņa- pierodi un sāk pat interesēt tās lietas ;)
03.08.2011 03:00 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
ja nav ko darīt, tad ej palīdzēt viņam :-D esmu savu reizi palīdzējusi labot mašīnu 8-)
03.08.2011 03:55 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Ai, kā es Tevi saprotu, arī esmu tādā situācijā. Lai kaut nedaudz vairāk būtu kopā mēdzu iet viņam "palīgā labot tās mašīnas", nu pareizāk sakot sastādu kompāniju vienkārši blakus esot. ;-) Tiesa gan tas nemazna uzmanības trūkumu. Brīžiem šķiet, ka iņam ir tikai mašīnas, mašīnas un vēlreiz mašīnas. :-/

p.s. meklē cītīgāk darbiņu un vajag sevi nodarbināt, jo zinu - bezdarbībā nepareizās domas sāk nākt galvā :-D
03.08.2011 12:34 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Izklausās, ka Tev vnk jāatrod nodrabošanās.. Tu nevari vainot savu draugu, ka Tev ir garlaicīgi (kā Tu raksti - tikai sēdi un gaidi)! Man bija līdzīgi tikai es strādāju normālā darbā līdz 18.00, bet draugs veikalā ar režīmu 3 strādā, 3 brīvas - un brīvajās viņš sēdēja un pukojās, ka man darbs tik ilgi.. Protams, nav Tavs gadījums, bet nodarbini sevi taču!! ;-)
03.08.2011 12:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Meklē darbu, sāc strādāt, darbs ir, apkalpojošā sfērā ir pietiekoši darba, grūtāk ir atrast augsti kvalificētu darbu, bet ja tev nav darba un īsti pieredzes tad sākumam der ne tik labs darbs, ja labi strādāsi sasniegsi arī labākus amatus. Ja negribi neko darīt, tad samierinies ar šo situāciju. ;-)
03.08.2011 13:10 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
mazliet izklausās pēc mana brāļa.. viņš ar auto (vairāk gan moto) mehāniķis un ja draudzene viņu nepadzenātu - man liekas, ka garāžā viņš dzīvotu :D
Bet nu tik traki ka līdz 3 naktī sēž darbā.. nu tā jau man liekas, ir viņa paša izvēle... un ziemā ar tas pats??? laikam ar močiem ir biku savādāk, jo ziemā mans brālis plauktiņus darbā taisa un elektrību velk, lai būtu laiks aizpildīts :D
03.08.2011 13:18 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Jap, manējais arī ir mehāniķis un reizumis pat svētdienā uz darbu 'uz pāris stundiņām' aizbrauc... :-/ Un tad vēl draugi, kam arī laiks jāatrod un vecāki un rezultātā es jūtos galīgi pamesta novārtā. Loģiski domājot, es saprotu, ka pavadam kopā pietiekami ilgu laiku un viss ir kārtībā - mīļuma netrūkst, sarunu arī... Bet reizumis tiešām dūša aptekas, saprotot, ka kārtējo reizi brīvdienas tiks veltītas draugiem (un sarunām par mašīnām), bet es sēdēšu un garlaikošos. :%27-(
03.08.2011 13:25 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
oo, lasu un izklausaas, ka raksti par mani un manu dziivi :D :D tikai man plus ir taads, ka es straadaaju un savu laiku aizsitu. bet runaajot par saveejo...jaa..vinsh arii rukaa kaa traks un arii 6dienaas un mums arii nesanaak daudz laika pavadiit, kad aizbraucam uz laukiem, ceriibaa, ka pavadiisim laiku kaut cik kopaa, atkal vinjam jaataisa mashiina :D tagad es uz laukiem vairs nebraucu vnk, aizbraucu vai nu pie sevis uz laukiem vai atrodu kaadu citu nodarboshanos, pa lielam man dariit ir ok, bet besii tas, ka mees maz laika pavadam kopaa, bet shajaa gadiijumaa, es priecaajos, kaa tu saki, ka vinsh nes maajaas naudu, man tas shajaa dziives situaacija ir visai svariigi. un arii sekss mums ir maz, jo vinsh vienmer ir paarguris kaa traks. bet es esmu saprotosha un necenshos kaut kadus skandaalus taisiit vai ko tamliidziigu, jo rudenii sezona pa lielam beigsies un darba buus nedaudz mazaak.
03.08.2011 13:28 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
skumji, kad sieviete dzīvo nevis savu, bet vīrieša dzīvi. agri vai vēlu šādas attiecības ir lemtas strupceļam...
03.08.2011 13:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits