Tikko sakta kopadzivosana

 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011

Sveikas! Hell yeah beidzot man ari pec garam attiecibam ir pienakusi kopdzive ar savu milumu :) Kopadzivojam tikai nepilnas 3 nedelas. Gribejas zinat jusu pieredzi,kad tikko sakat kopdzivi - ka ar vannasistabas lietam,piem.manam puisim nav iebildumu,ja citreiz kad vins skujas,es turpat eju dusa un abi plapajam. Labi,tas nav vienmer,bet sad tad ritos gadas. Un ari pa lielam uz poda viens otra klatbutne nesezam,bet vai jutaties erti ta? Vai pec tik maza kopabusanas,dzivosanas laika ir erti ta vienlaikus? Izklausas dumji,zinu... (s)

30.07.2011 19:52 |
 
Reitings 204
Reģ: 11.06.2011
Dzivojot kopa ar savu puisi Tu redzesi kada butu Jusu kopiga dzive-gimenes paradumi veidojasss
Redzesi kads vins ir vai TV+alus sedetajs vai paligs un kompanjons Tev + varat samiloties tad kad to gribas (l)

es dievinu sos mirklus kad varu ieritinaties azote un kopigi atpusties pec kopigam pagatavotam vakarinam (l)
30.07.2011 22:57 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Man izdevās vienreiz tā izjokot viņu :-D tas bij pašā sākumā!
Man ir taisni mati! Vienu vakaru es izmazgāju un saņēmu copē. Nākamajā rītā izlaidu un tādi ierullējušies :-D
Un viņs jauta ko es ar matiem izdarīju :-D es atbildēju ka man tādi dabīgie jo man nepatīk lokas un tāpēc mazgāju ar šampūnu kas taisno :-D
un iedomājaties.. viņš noticēja arī :-D :-D šito nemūžam neaizmirsīšu :-D
30.07.2011 22:59 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Nu ka jau es teicu - tik traki,ka uz poda jaiet kopa nav un man ari nav problemu ar ' tikko pamodusies ' riita seju. 8-)
30.07.2011 22:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Oi, mēs ar draugu laikam esam vienīgie no paziņām, kuri sāka dzīvot kopā jau 10. klasē (s)
Tākā, jā, man ir ko teikt :-D
Sākumā jau bija grūti - tīņi, kautrīgi utt., toties tagad mums ir tā kā Lilijai un Māršalam no How I met your mother9domāju, ka būs skaidrs), uz poda, dušā, vannā nekautrējamies iet viens otra klātbūtnē. Principā vienīgais, ko mēs nedarām ir - iešana pa lielam :-D
Kopā dzīvojam jau vairāk kā 6 gadus un visi stiķi un niķi jau sen atklāti ;-) :-D
30.07.2011 23:10 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Un par kosmētiku un matiem runājot, neesmu nekad bijusi ar kosmētiku uz Tu - nju ok, skropstu tuša un lūpu spīdums, bet to arī ne katru dienu lietoju, tākā manam draugam nebija "pārsteigums" ieraugot citu seju gultā :-D
30.07.2011 23:12 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Lai gan attiecībās esmu jau gandrīz 5 gadus, kopā dzīvojam mazliet vairāk kā pus gadu.
Ar vannas istabas lietām mums ir pavisam vienkārši - katram ir savs laiks, ko tur pavadīt, un savas darīšanas. Tā kā man vajag vairāk laika, lai no rītiem sataisītos, ceļos stundu ātrāk un visu vannasistabā izdaru.
Runājot par to, ka skaistai gribās būt vienmēr - mans vīrietis ir sajūsmā par to, kā izskatos bez kosmētikas. Līdz ar to, man nav nekādu problēmu viņa klātbūtnē nekrāsoties un nepucēties.
30.07.2011 23:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ticiet man meitenes ,ta kosmetika ir viens liels sikums -tomer to ,ka vienmer jabut tiram un apaksvelinai tirai utt,tas tiesam virieti ietekme!
Cilveki ta sarod viens pie otra ,ka ta sedesana uz poda kadreiz- nemaz nav tas sokejosajais! :-)
30.07.2011 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es miglaini atceros kopā dzīvošanas sākumu,bet man vnk atmiņa slikta :D
Taču,to gan atceros-nekādas kopā darīšanās vannasistabā.Ja viņš iet skūties,tad es pagaidu un tad eju dušā.Man nepatīk ja tad kad eju dušā vēl kāds kaut ko blakus dara.Tāpēc man ļoti nepatīk tās vannasistabas,kuras apvienotas ar tualeti.Nevarētu es gulēt vannā kamēr man čalis blakus uz poda pa lielam sēž.Fuj.
Nejūtos ērti.Man vnk patīk un ir ērti visas sevis sakopšanas lietas un mazgāšanās lietas darīt vienatnē,nevis kad vēl kāds ir telpā.
30.07.2011 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
āā'-nu jā un tagad,kad mēs jau kādu laiku dzīvojam kopā,nekas nav mainījies-katram savs laiks vienatnē vannasistabā,savām darīšanām.
30.07.2011 23:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja vienigais ,ko kopigi darit vannasistaba ir - kopa iet dusha! :-P
30.07.2011 23:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Lilijai un Māršalam bija tā,ka vienreiz netika ārā no vannasistabas, jo tur aizmirsu kā to džeku sauca,laikam viņam bija randiņš ar Robinu, un Lilija gandrīz apčurājās, neparko negribēja to darīt džeka klātbūtnē, beigās pačurāja un automātiski nolaida ūdeni, tā atklājot savu atrašanās vietu :-D :-D
30.07.2011 23:33 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man patika, mājas darbi tika dalīti uz pusēm, šajā ziņā biju nekaunīga, liku darīt visu to, kas pašai nu ĻOTI nepatika darīt :D

Gandrīz vienmēr kopā tika gatavotas vakariņas, pusdienas, izņemot brokastis, tās parasti man pienesa klāt gultā.

Kad biju slima tad man nekas nekad nebija jādara :-D

Par vannasistabas lietām, mums nebija problēmu, vīrietis skuvās, es mazgājos...viņš mazgājas,es raustīju uzacis...kopā dzīvojot viss ir kā uz paplātes, neko īpaši nenoslēpsi, bet man patika, tas ,manuprāt,tas radīja to kopības sajūtu.

Par kosmētiku, vīrietim patika mans sagumzītais izskats no rīta, varēju mierīgi staigāt kkādā t-kreklā neuzkrāsojusies, viņš tāpat apenēs pa māju staigāja, nevienam nekādu pretenziju nebija.

Tāpēc jau tās ir mājas, kurās tu vari maksimāli ērti justies, jo kur vēl jutīsies tik ērti un nepiespiesti kā mājās!? Un sen jau zināms, ka neviens ar perfektu grimu vai uzvalkā no rīta nepieceļas. :-P
30.07.2011 23:54 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Rītdien ievāksimies ar draugu kopīgajā dzīvoklī, respektīvi, sāksim dzīvot kopā :-) Tā ka noteikti pēc kāda laika varēšu dalīties arī savā pieredzē. Es gan ceru, ka neko pārsteidzošu neatklāšu, jo kopā esam pavadījuši daudz laika, arī izspūrušu un bez kosmētikas mani ir redzējis, bet viņam tā patīkot labāk (to gan nekad nesapratīšu :-D ), apzinos arī to, ka kopīgi pavadītas dažas dienas un dzīvošana pavisam kopā ir dažādas lietas, bet būs ok ;-)
31.07.2011 01:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka sakums visiem ir nervozs moments!Tomer ta pielagosanas otram cilvekam nak tikai ar laiku!Atceros savu sakumu!No rita pamodos un nodomaju-un ta bus visu muzu :-D Es biju izsista no sliedem,no ta vien,ka tuvuma nebija vairs mammas,dvinu brala ! (t)
31.07.2011 02:00 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Dzīvojam kopā gandrīz gadu, līdz tam ciemojāmies viens pie otra tikai dažas reizes. Vannasistabā kopā tīram zobus vai ejam kopā dušā pēc sex, kad vajag tikai drusku noskaloties.
Ja man vajag taisīt pedikīru, skrubēties, mazgāt matus, likt maskas, tad vannasistabā eju viena un durvis slēdzu ciet, ta jūtos labāk. Ikdienā izskatos tieši tāda kāda esmu, nav man ne krasoti, ne fēnoti mati, ne "uzzīmētas" acis, ne špaktelēta sejas krāsa. Kāda mostos, tāda arī esmu dabīga, reizēm, kad sagribas uzlieku skropstu tušu un lūpu spīdumu, neko vairāk..to arī varu izdarīt vina klātbūtnē.
31.07.2011 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 2954
Reģ: 29.01.2009
ar puisi kopā nedzīvojam, bet bieži nakšņojam viens pie otra.
man nepatīk, ja draugs ienāk vannasistabā laikā, kad es mazgājos. man vajag mazliet privātuma, lai sakoptu sevi- lielākoties tas ir par kāju skūšanu :-D manikīru, maskas un tādas lietas es varu darīt viņa klātbūtnē. draugam patīk, ka lietoju ķermeņa krēmu, kas smird pēc sievietēm, viņa istabā :-D viņš saka, ka tas ir jauki, var just, ka sieviete ir mājās.
viņam arī nekas nav pret to, ka no rīta pieceļos kā briesmonis- viņš novērtē manu dabiskumu. dažkārt pat pukst, ka es visādus krēmus lietoju.
nav jābaidās būt dabiskai, jo tāda Tu esi īstenībā.
sākumā nevarēju iedomāties, kā var nolaist puku otra klātbūtnē. tagad- nju sanāca, sanāca. pasmejos un dzīvoju tālāk :-D
par podu runājot- tur nju es eju viena un nevienu citu negribu tur redzēt. tikai es un pods- negribu grupņiku :-D
31.07.2011 20:19 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Tas lielakais pluss ir, ka var samiloties..
31.07.2011 20:29 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Man nav pretenziju iet dushaa,ja draugs ir vannas istabaa un otraadi.. Bet uz poda gan eju viena, savaadaak es nevaru atbriivoties :-D
01.08.2011 13:54 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mums ir atsevišķi wc un duša,tā kā problēmu nav!
Tagad pie viņa citviet paciemojos,kur duša un wc bija kopā,bet tomēr ievērojām to robežu,ka nokārtoties ejam atsevišķi un otrs tur neko paralēli nedara!Vienīgais ir izņēmums,ja ir vēlme ieiet kopā dušā,bet tas jau ir savādāk!Tiesa gan-dušas telpā un wc nekad neieslēdzamies,lai gan sākumā bija drusku grūti pierast pie tā!
Man arī agrāk likās jocīgi-kā tas būs,ka puisis no rīta redzēs mani izpūrušu,neuzkrāsojušos,bet tur nav ko radīt problēmas-bieži vien viņiem tieši patīk,ka nekas nav sazieķēts!Tā kā es ļoooti minimāli krāsojos,tad viss ir ok un lai puisis nepārbītos,nav man stundu agrāk jāceļās lai uzkrāsotos!!!
Protams,ir jau visādi niķi un stiķi,bet nekādas vainas-ātri atrodam kompromismu!
Jā,vienīgais ko viņš man teica,ka es baigi kārtīgā esot-pēc ēšanas visu uzreiz nomazgāju,kaut vai vienu dakšīņu un nazīti,viņš nav tā pieradis!Tāpat-viņš pēc mazgāšanas/žāvēšanas drēbes nekad nelocīja,bet esot ar mani kopā ir progresējis,jau sāk pats arī kaut ko darīt no tā visa,protams,ar dažiem izņēmumiem!
Vng,kas man nepatīk...tā kā mans puisis ļoti mīl elektroniku (kā jau vairums),tad var sēdēt ilgi pie datora,ka uznāk dusmas,ka neko nevaram tad kopā pasākt un tad nākas pašai kaut kur aiziet,izvēdināt galvu!
Bet man patīk kopdzīve,tā sajūta,ka var kopā pamosties un daudz ko kopā pasākt!
01.08.2011 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Jums nav sanākušas tādas piņķerīgas lietas ar mēnešreizēm, kad tikko esat sākušas dzīvot kopā ar savējiem? :D Piemēram, kad kaut kas sasmērējas, vai kas tāds..
01.08.2011 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits