Vai tā ir lielākajai daļai sieviešu?

 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011

Čau, būtībā nekas nopietns mani nenomāc, tikai vēlējos šajā lietainajā dienā "uzsist klačiņu" ar Jums :-)

Gribēju zināt, kādas ir Jūsu attiecības ar draudzenēm? Cik viena pret otru esiet atklātas? Un kā tiekat galā ar to, ja rodas nesaskaņās, pārpratumi utt?

Mums bija situācija, ka ar daļu no meitenēm nekomunicējām, līdz visu kā pieauguši cilvēki izrunājām un sapratām, ka viss ir kārtībā, tagad it kā, kad viss būtu atrisinājies un visas var atpūsties kopā, nevis dalīti katra savā stūrī, kādai atkal nav labi un jāsāk vīt un pīt intrigas. Kad centies kaut ko atrisināt, cilvēks ierokas telefonā un pat ar Tevi necenšas izrunāt radušos situāciju. Man par to rodas neizpratne, par to, vai tā ir greizsirdība vai sava veida sāncensība? Kādēļ, kad viss ir kārtībā un atrisināts atkal ir jāveido jauns aplis no gala? Vai tā vienkārši ir sieviešu daba, ka nekad nebūs pa prātam?

Vai Jums ir bijis līdzīgi? Vai tas ir aktuāli 12, 20 un arī 30 gadu vecumā, tas ir nepārejoši? Vai kāda Jūsu draudzene jauc iekšā otro pusīti, kad tās ir meiteņu lietas, runas, klačas un problēmas? Un, ja, jā, tad kā jūs pret to reaģējiet?

Man ir neizpratne par radušos situāciju, jo godīgi šķiet, ka esmu izaugusi no tā, ka jādala draudzenes un jāpiedomā, kurai uzmanība jāpievērš vairāk un tādā garā. Man šķiet pašsaprotami, ja Tev ir brīvdiena, tad ieplāno to ar tiem cilvēkiem, kuriem arī ir brīvs, nevis sēdi 4 sienās, jo kādai no citām draudzenēm šajā dienā ir darbs un viņa nevar pievienoties.

Negribu nekādu aso, naidu diskusiju, tīri tā papļāpāt par un ap sieviešu neizdibināmo loģiku un citu meiteņu pieredzi saistībā ar draudzeņu būšanām un nebūšanām :-)

28.07.2011 16:07 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Es, diemžēl esmu sapratusi, ka uzticēties līdz galam nevar nevienam ! Man vienmēr būs lietas, ko zināšu tikai es pati, es tās neslēpju, bet arī neafišēju, un to arī manas draudzenes nekad neuzzinās.
Es esmu tieša, pasaku acīs, ja man kaut kas nepatīk, tāpēc pati baigās intrigas nepaspēju savērpt!

Ir tā ar tām sievietēm, ka dažreiz esmu sajutusi totālu dunci mugurā, varbūt pat negribot..

Visvairāk tas patiesībā izpaužas tieši šajā vecumā, nezinu kaut kāda pašapliecināšanās, nepamatoti augsts pašvērtējums, liekulība, šīs īpašības man riebjas, bet tās uzpeld ik pa laikam meitenēm , kuras varētu saukt par savām draudzenēm.

Es ātri atsijāju "draudzenes", jo man apkārt nav vajadzīgas intrigu vērpējas un liekules! ... :)

Un par tām otrajām pusītēm, man vienmēr pagadās, ka visām draudzenēm ir puiši, es tāda brīvā pa dzīvi,man tas netraucē! :-D bet nepatīk, ja draudzeņu puiši velk mani iekšā savās attiecībās, meitenes ir pieaugušas, neuzskatu, ka es kaut ko ietekmēju, puiši domā, ja esmu brīva aizvilkšu viņu meitenes neceļos, un tas ir stulbi!

Nepatīk, ja mani "ēd" par lietam , ko pašas dara!
Izklausās varbūt negatīvi , es cienu savas draudzenes, bet līdz galam uzticos tikai sev! ;)
28.07.2011 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ar draudzenēm sāncensības nav.Par savām attiecībām es runāju tikai ar savu labāko draudzeni un arī ne jau katru dienu,bet tiešām tikai tad,kad man vajag kādam sirdi izkratīt un palūgt skatu no malas.
Tāpat mēs visas neesam kā kkāds siāmas 4nieks,kam visur un vienmēr jābūt kopā.Viņas mēdz kko pasākt bez manis,ja es netieku vai arī ja viņas zin,ka mani tiešām neinteresē tā lieta.Piemēram,divas no viņām ies uz 30 seconds to mars konci.Mani un vēl vienu draudzeni vispār neaicināja,jo zināja,ka mums tā grupa nepatīk un uz konci mēs nebūtu gājējas tāpat.Es arī dažreiz tikai ar kādu no viņām kko pasāku kopā,ja pārējās netiek,vai arī nav ieinteresētas(piemēram,eju uz filmu tikai ar tām,kuras arī grib redzēt to filmu utt).Apvainošanās nekad nav bijusi.Kaut kāda pūšanās,apvainošanās bija sākumskolā un pamatskolaā kkādus pirmos gadus.Tagad nē.Man tieši ir interesanti pēc tam paklausīties,kā viņām gājis bez manis utt.
28.07.2011 16:31 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Es par šo tēmu burtiski tikko ļoti daudz domāju. Gadījās tāds stulbums, ka bija jādala draudzenes, jāklausās par uzmestu lūpu, jo es ar kādu citu esmu vairāk sadraudzējusies bla bla bla. Karoche sviests.

Tādos gadījumos vienkāršāk ir pārtraukt to draudzību, nevis censties pāraudzināt otru cilvēku, jo tas tāpat neizdosies.
28.07.2011 16:33 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man ir paveicies ar draudzenēm! ;-)
Visas esam ar saviem plusiem un mīnusiem, katrai sava dzīve, bet nekad viena par otru neaizmirstam painteresēties! :-)
28.07.2011 16:33 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Jā, piekrītu man arī ir līdzīgi.

Es šobrīd neapmeklēju klubus, kad viņas dodas ballēties, bet pēc tam kopā ar viņām piedalos un ierēcu par viņu piedzīvojumiem, savukārt kopā dodamies gan pusdienās, gan mājas ballītes vai vnk ik vakara pastaigā līdz veikalam un tā.

Tādēļ ari man nav skaidra radušās situācija. :-|
28.07.2011 16:35 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Vo, vo - apvainoties par to, ka tu vispirms parunājies ar Ilzi, un tikai pēc tam ar Margrietu, nevis otrādāk.

Nu stulbums.
28.07.2011 16:36 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
:D :D taa ir pagaajusi un paiet veel aizvien visa mana dziive. tikliidz tu pielaid kaadu draudzeni par tuvu, taa saakas daliishana kaut kaada, sievieshu starpaa, es vienmeer esmu bijusi taa, kuru dala un man tas besii, vienmeer jaarisina striidi un indiigi skatieni konkurenchu aciis....ir taada sajuuta, ka tu esi bez maz vai preceejies ar vienu no taam draudzeneem un tev vienmeer ir jaaseko liidzi tam, ka tik vinja kaadai neizrauj acis par to, ka es par ilgu runaajos ar to otru :D :D pa lielam, mana probleema ir atrsinaajusies, es pavisam izsviitroju no dziives to vienu pusi (draudzeni), sapratu, ka man bez vinjas krietni vieglaak dziivot. Tagadeejaa draudzene man it ir labaakaa, bet tas viss ir ar meeru, bet nu ja aizeju ar kaadu citu meiteni tuseet, tad vienmeer man peec tam izprashnjaa - nu kaa bija, vai bija forshaak un jautraak ar vinju nekaa ar mani utt. :D manupraat, vecumam nav noziimes, ja cilveeks uz to ir tendeets, tad ir un man savukaart ir speeciiga tendence shaadus cilveekus sev pievilkt kaa ar magneetu :D cik sevi atceros, vienmeer kaads mani censhas ar kaadu daliit :D manaa gadiijumaa ir taa, vienkaarshi draudzeeties pa lielam ar vienu draudzeni un vinju neprovoceet :D Es protams, varu iet satikties ar citaam savaam druzkaam utt....bet tikliidz kaut kas nopietnaaks, tikshanaas paaraak biezas un tusinji kopiigi, tad atkal ir vecais storijs :D cerams, ka skaidrs kaut cik.
28.07.2011 16:39 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Arī mums šobrīd ar vienu meiteni ir izveidojušās attiecības, bet tas nenozīmē, ka mēs citas piemirstam, katru dienu zvanam, sūtam sms, aicinām turp, kur dodamies mēs, bet beigās vainīgas esam par to, ka esam kopā, kamēr draudzene ir darbā vai pielipusi otrajai pusītei :-) Labi tas viss ir sviests, bet vēl lielāks šķiet tas, ka cilvēks vienkārši sēž un klusē, necenšoties pateikt, kur ir sāpe, bet aiziet un apgriežot faktus stāsta tālāk. Es nezinu ko domāt, vai tas ir smadzeņu trūkums vai vnk dusmu uzplūdā.

28.07.2011 16:40 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Ljika, tu mani nomierināji :-D Un sava ziņā sagrāvi, ka vecums tur neko nemaina :-D

Tas bija vienīgais, kas mani vēl mierināja :-D
28.07.2011 16:42 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ar vecumu cilvēks nemainās! Mainās tad, ja viņam mainās intereses, otra puse, ģimenes, dzīves prioritātes..
28.07.2011 16:46 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
un veel meitenes, pirms iepaziities ar jaunaam meiteneem, ar kuraam jums shkiet, var izveidotas labas attieciibas, nelaizat vinjas sev par tuvu klaat un tuvu saai otrai pusiitei, kameer nebuusiet paarliecinaajushaas par to, ka vinja nebuus speejiiga uz viltiibaam ;) silti iesaku. jo var smagi apdedzinaaties un aplauzties. ja juus zinaatu, cik daudz viltiigas sievietes ir. tas attiecas gan uz otraam puseem, gan uz finansiaalo staavokli, gan uz visu citu. piemeera - viena mana pazinja kaadu laiku atpakalj, ja nemaldos, gadus 2 atpakalj, iepazinaas ar vienu "super feinu un jautru" meiteni. vinja domaaja, nu redz cik forshi, vinjai jauna superiiga draudzene, ar skaistu smaidu, pozitiiva, atklaata vienmeer utt...liidz briidim, kad meitene aiznemas no taas manas pazinjas naudu (2000ls), tjipa uz laiku un uz atdoshanu, protams. raudot kazleena asaras, ka vinjai jaapalidz matei un sazin kam veel. taa meitene bija gatava ieguldiit draudziibaa veselu gadu, lai panaaktu savu. tikliidz vinja dabuuja naudu, pazuda kaa nebijusi! un protams, par naudu mana draudzene var aizmirst. izraadiijaas, ka taa bija no viena no lielaakajaam kraapnieciem latvijas veesturee!
28.07.2011 16:47 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
sunce - ar gimeni un dziives prioritaateem tur nav nekaada sakara :D tai manai tagadeejai draudzenei ir viirs un divi beerni :D :D un lielum liela gimene, divi braalji.
28.07.2011 16:48 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ljika - vai viņa Tevi tāpat dalīja arī pirms viņai bija vīrs un bērni? :D Tad viņai acīmredzot nav mainījušās prioritātes un gribas būt absolūti labākajai itin visā - arī draudzībā ar Tevi! :D (Bet varbūt tā izjautāšana ir tīri ķircinoša, nevis nopietna?! :D)
28.07.2011 16:57 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nu nav gadījusies tāda situācija, jo draudzeņu man ir maz un praktiski viena ar otru nesaistītas...

Manuprāt, es draudzenes, tā pat kā vīriešus, izvēlos ļoti rūpīgi, tikko iepazīta meitene neskaitīsies man draudzene un nestāstīšu visu , kas ir uz sirds.

Par to sāncensību un skaudību, piekrītu, ir it kā man tāda draudzene viņa to neizrāda tieši, bet tā caur puķēm, daudzi man to ir teikuši, pats jau tā to neievēro un, jā, skatot no malas radušos situāciju ir, tā kā saka..nācās par to padomāt un paanalizēt situāciju, bet sievietēm ir tāda riebīga daba, it kā draudzenes, bet savā starpā sacenšas, kaut vai par sīkumiem.

Un, ja godīgi, tad es labāk draudzējos ar vīriešiem nekā sievietēm un ir man tāds viens draudziņš, kā ,smejoties sakām, 5 gadus esam "kopā", bet viens otru netraucējam, un mums ir ideālas attiecības :-D

Esmu no tiem cilvēkiem, kas pajautās otra (draudzenes) viedokli par attiecīgo tēmu, bet lēmumu kā risināt situāciju es izlemju pati un gandrīz vienmēr rīkojos kā es uzskatu par pareizu, mani ir diezgan grūti ietekmēt.

Draudzenes ir laba lieta, bet nevajag arī pielaist pārāk tuvu, jo var gadīties liela maita... :-)

28.07.2011 17:00 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
laikam grib buut absoluuti labaakaa it visaa :D uz to es sliecos visvairaak :) pirms beerniem vinju nepazinu, nedraudzeejamies tik ilgi :)
28.07.2011 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Tā kā esam draudzeņu bariņš no vidusskolas, tad, protams, visas ar visām vairs baigās draudzenes nav. Bet, ja sanāk kāds kopīgs pasākums- tad ir forši. Bet par to pieminēto "apli", kad jātaisa problēmas. Man ir viena nu jau tikai paziņa, kas vnk ļoti labi jūtas, kad ir kādas problēmas. Tiklīdz to nav (un visi pārējie jūtas labi), viņa jūtas slikti :D Bet nu tādiem cilvēkiem vnk jāļauj soļot tālāk.

Un biš ne pa tēmu..bet par tiem puišiem. Tieši nokaitināja viena draudzene. Skaitās it kā labākā draudzene, bet pēdējos mēnešus viņu vienu neesmu satikusi vispār, visur ierodas tikai kopā ar draugu (un ja ir plānota meiteņu ballīte, tad bez maz vairs nenāks vispār). Bet pats stulbākais, ka viss (!!), ko viņai pastāstu nonāk pie tā drauga..ok, sīkums, bet stulbākais, ka lielākajā daļā gadījumu tas aiziet arī tālāk..
Ai..labi..palika vieglāk :D
28.07.2011 17:05 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ljika - nu re, tad kā Tu vari teikt, ka pēc vīra un bērniem cilvēks nemainās?! Varbūt pirms tam viņa itin veselīgi uztvēra draudzeņu draudzēšanos ar citām?! :D :D
28.07.2011 17:05 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
sunce - nu cik man skaidrs praats saka priekshaa, tad es nekur neesmu mineejusi par to ka mainaas vai nemainaas :D mineeju tikai to, ka vecumam nav noziimes un ja cilveekam ir uz to tendences, tad ir, ja nav tad nav. varbuut vinjai bija shii tendence apsleepta un kad paraadiijos es, tad viss iznaaca uz aaru :D hvz.
28.07.2011 17:11 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Ljika - negribas jau man iedziļināties tajā visā, bet pārlasi vēlreiz mūsu sarunu.. :D :D Ko apgalvoju es, ko Tu man atbildēji, utt. :)
28.07.2011 17:13 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
joselyn, manā situācijā ir arī viss tavs augstāk minētais, tikai to es vēl nepieskaitīju klāt :-)

Mums bija iespēja rudenī doties uz Tenerifi, jo vienai paziņai ir iespēja 4 personām doties, tipa apartamenti ir, kur dzīvot tikai lidojums, sarunājam, ka tas būs meiteņu trips, nē, viņa brauks ar čali, sakam, kur???? Ja tas ir 4 personām apartamenti!!!!

Skatījāmies dārgas biļetes, tā kā derīguma termiņš ir līdz nākamajam gadam izdomājām atlikt un doties pie meitenes uz Dāniju, kur viņa mācas meiteņu tripā, tipa manu dz/d nosvinēt, še ku re ku, viņa dosies ar savu čali!!!! Ai, par to vispār laikam nav jega iecepties, ja cilvēkam visa pasaule ir tikai ap vienu cilveku ;-)
28.07.2011 17:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits