Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir lielākajai daļai sieviešu?

 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011

Čau, būtībā nekas nopietns mani nenomāc, tikai vēlējos šajā lietainajā dienā "uzsist klačiņu" ar Jums :-)

Gribēju zināt, kādas ir Jūsu attiecības ar draudzenēm? Cik viena pret otru esiet atklātas? Un kā tiekat galā ar to, ja rodas nesaskaņās, pārpratumi utt?

Mums bija situācija, ka ar daļu no meitenēm nekomunicējām, līdz visu kā pieauguši cilvēki izrunājām un sapratām, ka viss ir kārtībā, tagad it kā, kad viss būtu atrisinājies un visas var atpūsties kopā, nevis dalīti katra savā stūrī, kādai atkal nav labi un jāsāk vīt un pīt intrigas. Kad centies kaut ko atrisināt, cilvēks ierokas telefonā un pat ar Tevi necenšas izrunāt radušos situāciju. Man par to rodas neizpratne, par to, vai tā ir greizsirdība vai sava veida sāncensība? Kādēļ, kad viss ir kārtībā un atrisināts atkal ir jāveido jauns aplis no gala? Vai tā vienkārši ir sieviešu daba, ka nekad nebūs pa prātam?

Vai Jums ir bijis līdzīgi? Vai tas ir aktuāli 12, 20 un arī 30 gadu vecumā, tas ir nepārejoši? Vai kāda Jūsu draudzene jauc iekšā otro pusīti, kad tās ir meiteņu lietas, runas, klačas un problēmas? Un, ja, jā, tad kā jūs pret to reaģējiet?

Man ir neizpratne par radušos situāciju, jo godīgi šķiet, ka esmu izaugusi no tā, ka jādala draudzenes un jāpiedomā, kurai uzmanība jāpievērš vairāk un tādā garā. Man šķiet pašsaprotami, ja Tev ir brīvdiena, tad ieplāno to ar tiem cilvēkiem, kuriem arī ir brīvs, nevis sēdi 4 sienās, jo kādai no citām draudzenēm šajā dienā ir darbs un viņa nevar pievienoties.

Negribu nekādu aso, naidu diskusiju, tīri tā papļāpāt par un ap sieviešu neizdibināmo loģiku un citu meiteņu pieredzi saistībā ar draudzeņu būšanām un nebūšanām :-)

28.07.2011 16:07 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Raisam mēles vaļā un sitam klaču :-D
28.07.2011 16:08 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nav draudzeņu, nav problēmu.
28.07.2011 16:10 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Labs teksts vāvere :D
28.07.2011 16:11 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
Vāvere,nav garlaicīgi bez draugiem? :-D
Kā tad atpūties,tikai kopā ar savu veci? :-D Es no tām,kas bez viņa nevar tikt ne uz priekšu ne atpakaļu? :-D
28.07.2011 16:12 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
uu,es ar diemzheel esmu palikusi par vientulju vientuljnieci :D
28.07.2011 16:13 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.02.2011
Agrāk bija tā, ka bija jāsatraucas, vai tik kāda nav apvainojusies, jo neesmu pirmā padevusi ziņu un tā. Tad sapratu,ka man tas nav vajadzīgs - gluži kā bērnudārzs. Tagad ir palikusi viena draudzene ar kuru regulāri satiekos, bet ar pārējām, ja satieku, tad parunājam, bet nav tik tuvu kontaktu.
Nekad nebūsi labs visiem un nevar visu mūžu izdabāt,nedomājot par sevi.
28.07.2011 16:14 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Es arī sāku vairāk piedomāt ko es saku draudzenei un ko nē... reizēm ir kad nenoturu mēli aiz zobiem un pēc tam nožēloju ka pateicu iespējams ko tādu, kas viņai nebūtu jāzin.. Bet tas tā :-D
Bet jā.. Es ar draudzeni tiekos reti.. bet biežāk sazvanamies un tā.. bet jā domāju ka ir kabāk ja nav tādu sirdsdraudzeņu! Tas atvieglo dzīvi :-D
28.07.2011 16:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Paaaldies dievam, ka man ir forshas draudzenes un tadu problemu tiesham nav! :)

28.07.2011 16:16 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Man ir tikai divas draudzenes. Līdz ar to - nekādās intrigās nemēdzu būt iesaistīta. Jā, gadās pārpratumi vai kāda neizrunāta sāpe, bet tas viss ir atrisināms. Tiekamies diezgan reti un šīs tikšanās reizes cenšamies padarīt pēc iespējas kvalitatīvākas. Nevaru iedomāties, ka satiekoties ar draudzeni, es runātu, bet viņa bakstītu telefonu.
28.07.2011 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Man ar draudzeneem nekad nav bijushas taadas probleemas kaa greizsirdiiba vai sacensiibas :) pilniigi normaali - ja visas var satikties un kaada viena netiek, vinja peec ta neuzmet luupu par to, ka tusinjsh notika bez vinjas :)
Ja rodas kaut kaadas nesaskanjas, nesaprashana, mieriigi satiekamies un visu izrunaajam, nevis paarstaajam komuniceet un meeneshiem ilgi nesarunaajamies :D
Ar otraas pusiites iejaukshanu arii nekad nav bijusi pieredze - mums taa ir pienjemts,ka meitenju lietas paliek meitenju lietas :) Un, katu arii shobriid ir taa, ka mees visi kopaa parasti atpuushamies paariishu kompaanijaa, t.i. ar dzhekiem kopaa, taapat atrodam laiku, lai pakomuniceet tiiri savaa starpaa, bez viirieshiem. Un viena otras nosleepumus arii neviena savam viirietim neizstaasta, par to esmu paarliecinaata :)
28.07.2011 16:17 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Jā, atpūšos ar savu veci un mūsu kopīgajiem draugiem. Ko es ar tām sievietēm darītu? man ir pāris meitenes, ar kur';am varu parunāt, paklačoties, varu jau arī saukt viņas par draudzenēm, bet mēs esam pārāk dažādas, lai kko kopā pasāktu.
28.07.2011 16:18 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es sievietes nelaižu sev tuvu klāt, neticu sieviešu draudzībai kā tādai!
28.07.2011 16:19 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka nav draudzeņu, nenozīmē, ka nevaru bez vīra iztikt.

Man starp citu ir viens ļoti labs čoms, labāks par visām draudzenēm.
28.07.2011 16:19 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man ir dažas, bet tiešām labas draudzenes. Esmu cilvēks, kas lielā mērā koncentrējas uz ģimeni, tāpēc man nav laika uzturēt kontaktus un veidot labas attiecības ar daudziem cilvēkiem. Ir dažas tuvas un jaukas meičas, kas mani saprot no pusvārda, kas neapvainojas, ja nedodu par sevi ziņu vairākas nedēļas un ir gatavas ballēties vai uzklausīt, kad man tas nepieciešams. Cenšos arī viņām būt laba draudzene un atbalstīt, kad tas vajadzīgs un ceru, ka man sanāk! :-D
28.07.2011 16:20 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
vāks... Intrigas un greizsirdība.. Šī iemesla dēļ esmu sapratusi, ka ar džekiem draudzēties ir vieglāk.. Viņi arī klačojās utt..
It sevišķi tev ir smagi, ja esi pa vidu... Un ja tev ir jābūt tam līdzsvaram un jāgādā par vispārējo labsajūtu...
Var gadīties, ka intrigante (:D) ir vientuļa un ar kompleksiem, tādēļ pie jums ķeras, kā pie salmiņiem..
28.07.2011 16:20 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
senāk jau bija visādi strīdi...tad kkā norobežojos nedaudz no draudzenēm un tagad attiecības ir labas-tik bieži vairs netiekamies un nesanāk arī baigi daudz atpūsties kopā,bet par to nepārdzīvoju,jo atpūšos kopā ar draugu un viņa draugiem kuriem arī ir otras pusītes un tad nu nav garlaicīgi :-)

28.07.2011 16:21 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Man ir foršas draudzenes! (l) Daudz klačojamies, ballējamies! Reti gan sanāk kad satiekamies visas vienlaikus, jo nu dzive dara ta, ka katrai savs ceļš ejams - cita macas cita pilseta, citai prakse ārzemēs, cita vnk dzivo ārzemēs. Bet tas mums netrauce sazinaties ar pc palidzibu, skype, telefoni!
(l)
28.07.2011 16:22 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Man ir tikai viena dvēseles māsa, ar kuru sakrīt valoda visos dzīves jautājumos. Mēs netiekamies bieži, bet kad satiekamies- atklājamies līdz sirds dziļumiem. Tā ir īsta draudzība.

Manuprāt, jo vairāk draudzeņu Tu ap sevi pulcini, jo vairāk intrigas ap Tevi vērpjas. Esmu to pieredzējusi un sapratusi, ka labāk ir viena sirdij tuva draudzene, nekā ducis- klaču.
28.07.2011 16:23 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Man ar draudzeni ir labas attiecības.. bet tā kā pēc skolas katra uz savu pusi ir kā ir..
Nē ja ir problēmas es droši varu izrunāt un ar viņu ir tā pat... bet es tomēr cenšos nepaļauties pilnībā.
Tāpēc ka ir pieredze, ka vnk var dunci mugurā iedurt! Pēkšņi uzvelk kažoku uz otru pusi un tad redzi kāda patiesībā ir tā, kuru uzskatījipar labāko draudzeni!
Bet tā ir pagātne un nemaz nedomāju!
28.07.2011 16:23 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Nav jau tā, ka man būtu 10 draudzenes un tādēļ ir intrigas :-D Tur jau tā lieta, ka tuva ir viena + tagad vēl viena, bet pārejās ir tādas, ar kurām vnk satikties un kopā patusēt :-)

Es zinu, ka gan jau paies nedēļa un viss būs okey, vienkārši man liekas stulbi, kā te jau meitenes minēja, rīkot bērnudārzu, ja tu ziņu padod pirmajai Annai nevis Minnai. Es tikai gribēju uzzināt, vai tas ir pārejoši, vai arī jāpieņem, ka tas tā būs vienmēr :-)
28.07.2011 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits