Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā uzticēties?

 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011

ar draugu bijām kopā gadu, kad uz dažiem mēnešiem pašķīrāmies. tagad jau kādu laiku esam atkal kopā, esam izrunājuši pagātnes problēmas un, ja godīgi, viss ir pat labāk nekā sākumā :)

tomēr, kamēr bijām pašķīrušies, viņam bija sakars ar citu meiteni. un ne ar kuru katru, bet ar to, kas regulāri apgrozās viņa labāko draugu kompānijā.

zinu, man nav tiesību viņam ko pārmest, es arī necenšos. es uzticos, bet jūtu, ka tomēr dziļi sirdī tas tomēr sāp un pie mazākajām problēmām draud izlauzties; lielākoties aiz sajūtas, ka viņi vēl kontaktējas, lai gan man nav ne jausmas, vai viņi tiešām to dara.

man negribas sabojāt šīs attiecības; viņš ir lielisks puisis. bet es jūtu (īpaši, kad sanāk retāk tikties), ka man ir grūti atkal pilnībā uzticēties, un tas ļoti sāp.

kā uzticēties?

27.07.2011 20:34 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Kāpēc viņš nevarēja tikties ar citām, ja jūs uz to brīdi bijāt pašķīrušies?
27.07.2011 20:36 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Tikpat labi es varētu jautāt, kā lai uzticos savam vīram, kamēr nesatikāmies (nebijām pazīstami), viņam bija sakars ar vairākām sievietēm. :) Ar šo es gribēju pateikt tikai to, ka brīvs vīrietis var darīt, ko vēlas. Ja reiz bijāt pašķīrušies, tad krāpšanas fakts nav noticis un satraukumam nav pamats. Protams, nekad nevari būt 100% pārliecināta par to, vai viņi savu sakaru neturpina arī tagad. :)
27.07.2011 20:41 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
kā jau rakstīju, es viņam neko nepārmetu. tas ir vairāk saistīts ar manām izjūtām: tām ar varu nepavēlēsi.

vienkārši grūti apznāties, ka viņa regulāri ir viņa draugu kompānijā; arī tagad, kad esam atkal kopā. un es nezinu, kādas ir viņu attiecības tagad.

vienkārši manas emocijas, lai cik ļoti censtos tās apspiest, man traucē būt pilnīgi laimīgai savās attiecībās.
27.07.2011 20:42 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Abalonei plusiņš.
27.07.2011 20:42 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
Abalone, runa ir par pārrautu pavedienu, nevies to, kas bija pirms pavediena.
27.07.2011 20:46 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Tieši tāpēc pēc mana teksta sekoja paskaidrojums- BRĪVS (un uz to brīdi Tavs vīrietis tāds bija) vīrietis var darīt, ko un ar ko vēlas. Bet, ja runājam par emocijām, kas Tevi grauž-tās nepāries nekad. Varbūt tikai mazināsies, ja tā sieviete izdomās pārcelties uz Āfriku. :) Kamēr viņa būs vīrieša tuvumā, tikmēr Tu domāsi, kas starp viņirm bija, un vai tas ir beidzies.
27.07.2011 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
nocciole, aii, kā saprotu Tevi.. esmu kopā ar vīrieti pašlaik, bet viņa bijusī joprojām viņam zvana, acīmredzot, uz kaut ko cer.. manējais saka - starp mums ar bijušo viss ir beidzies, bet kādēļ gan mēs nevarētu kontaktēties, neesam taču nekādi ienaidnieki kļuvuši un izšķīrāmies bez lieliem strīdiem.. hmm, mjā, uzticēties ir grūti, un ikreiz, kad viņa zvana, manī iekšā vārās tāāādi mutuļi..
kā uzticēties? es nezinu, patiešām nezinu.. laikam vienkārši jāpieņem, ka jā - būs viņam ar to sievieti kontakts - kā manā, tā arī Tavā gadījumā.
taisīt scēnas gan laikam nevajadzētu..
man gan nagi niez kādu reizi, kad tā bijusī manējam zvana, paķert to telefonu un pateikt "mīļā, tavs vilciens ir aizgājis".. nē, nu nopietni :)
ehh, nekad nevar zināt, kas darās tā vīrieša galvā. tikpat labi viņš var gribēt paturēt jūs abas divas..
27.07.2011 21:00 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
jā, un tā arī ir problēma, vai šādas attiecības ir tā vērtas.

es to cilvēku ļoti mīlu, bet ir grūti apspiest un cīnīties ar šādām sajūtām ilglaicīgā laika posmā (lai arī es ļoti saprotu, cik muļķīga šī sāpe patiesībā ir).

sirdij nepavēlēsi. bet es tomēr gribu būt laimīga.
27.07.2011 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
saprotu Tevi 100%.
es nez.. laikam jau, ja patiesi mīl, pat šādus izgājienus var pieciest.. bet tas nenozīmē, ka nevaram noskaidrot, kas tur īsti darās.. protams, riskējam ar lielu neapmierinātību no vīrieša puses, bet jāsaprot taču, ka ir vajadzīga kāda drošība un skaidrība..
nezinu, laikam esmu pārāk aizdomīgas dabas, ka domāju - nekas viņiem tur nav beidzies (tāpat arī Tavā gadījumā).. neeezinu.. laikam jau pati taisu problēmas, kur to nav. jeb arī ir?!
nu te var palikt traks. (t)
27.07.2011 21:19 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Bet jau jau viņam tā meitene būtu tik ļoti simpatizējusi, viņš nesaietu atkal kopā ar tevi, ne tā? Protams, nav forši to apzināties, bet nekas jau nemainīsis, kā vienai meitene minēja - uz Āfriku viņu neaizsūtīsi :D Iegalvo sev, ka esi viņam labākā (un tu arī tāda esi) :-) 8-)
27.07.2011 22:19 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kļūdos, bet pirmais ko iedomājos izlasot Tevis teikto - Man šķiet, ka tev grauž ne tikai tas,ka viņam bija sakars ar citu meiteni, BET arī tas, ka viņš nevis sēdēja mājās un pārdzīvoja, bet gan paspēja ar kādu izklaidēties. Iespējams kļūdos. Izsaku tikai savu pirmo domu,kas iešāvās prātā ;-)
Un Tu tajā šķiršanās laikā paspēji ar kādu iepazīties, patusēt u.c.?
27.07.2011 22:19 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
ļoti piekrītu.
it īpaši tāpēc, ka reiz mani piekrāpa, es piedevu, pēc kāda pusgada izšķīros, un tagad viņi abi ir kopā.

tajā pašā laikā domāju, ka noteikti ir gana daudz iemeslu, kāpēc viņš ir kopā ar Tevi, nevis ar bijušo vai kādu citu.

bet ir mazliet grūti, ja sev tas jāatgādina katru dienu...
27.07.2011 22:28 |
 
Reitings 7
Reģ: 27.07.2011
cik ļoti es tevi saprotu (s)
man ir gandrīz precīzi tāda situācija.
bet tas puisis nevis bija kopā ar citu meiteni, bet gan pēc kluba apmeklējuma pārgulēja ar manu kursabiedreni. (viņš pats nav mans klasesbiedrs, un nav arī "vieglas uzvedības" :-D)
tagad esam kopā, it kā viss ok
zinu, ka nevar pārmest, to arī nedaru... bet es viņam tā arī pateicu- tas mani nedaudz pazemo, jo neesmu vienas nakts attiecību piekritēja, bet - ja viņam bija sakars ar to meiteni (dažas kursabiedrenes zin), tad apkārtējie padomās, ka esmu tik viegli iegūstama... bet tā nav..
es pat nevarēju iedomāties, ka kāda jūtas tpt, kā es (t)
27.07.2011 22:34 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
black *cat*:
jā, nesēdēju mājās un mēģināju neraudāt; piespiedu sevi iet viskaut kur, iepazinos ar cilvēkiem. tas varētu arī būt iemesls, kāpēc viņš pie manis drīz vien atgriezās: jo tajā laikā tiešām biju kļuvusi daudz spēcīgāka un pašpārliecinātāka.

protams, bija iespējas, bet citu puisi gan sev nespēju tajā laikā laist klāt tik tuvu.

bet man šķiet, ka lielākā problēma ir tā, ka tā meitene visu laiku figurē kaut kur tuvumā. līdz ar to es nevaru ar šo faktu kaut kā samierināties: visu laiku kaut kas par to atgādina.
27.07.2011 22:34 |
 
Reitings 7
Reģ: 27.07.2011
ārprāts, tomēr es nespēju ar to līdz galam samierināties.
kaut gan viņš saka- nu kas tur liels... tu zini, ka tāpat esi labāka, skaistāka... un cik es viņu pazīstu, zinu, ka viņš tā arī domā..
bet tad PRIEKŠ KAM viņam viņa bija vajadzīga?
(nē, nu es aptuveni saprotu...)
un jā... viņiem arī sanāk ik pa laikam saskrieties, un tā meiča viņam raksta vislaik, jo grib kko vairāk, bet mans draugs negrib (un atteica arī tad, kad mēs vēl nebijām atkal sagājuši kopā)...
27.07.2011 22:44 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
spotlight, lasu tavu komentāru un iedvesmojos. vieglāk saņemt sevi rokās. paldies :)

vispār, kopš izlasīju grāmatiņu "visu, ko zinu par vīriešiem, esmu uzzinājusi no sava suņa", ir kļuvis daudz vieglāk raudzīties uz vīriešiem attiecībās. iesaku :-D
27.07.2011 22:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2010
man šķiet, ka tās ir problēmas ar pašvērtējumu - vai nu Tu esi pārliecināta, ka esi labāka par pārējām "pirms tam" & tieši tādēļ viņš ir ar Tevi, vai arī neesi par to pārliecināta, un līdz ar to moki sevi [un visdrīzāk sāksi ar laiku mocīt arī viņu]. 8-)
27.07.2011 22:55 |
 
Reitings 213
Reģ: 17.08.2010
principā vai piekrist skuķei. tā ir problēma nr1.
vienīgi tas, ka varbūt tā doma pati par sevi Tevi sāpina un ir nepatīkama, kā tas būtu noteikti visiem, bet diemžēl neko mainīt nevar. vienīgi jādzīvo ar to domu, ka esi labākā un vienīgā savam vīrietim - un tā tiešām arī ir, ja viņš ir kopā ar Tevi! :-)
27.07.2011 22:58 |
 
Reitings 7
Reģ: 27.07.2011
paldies (l) jūs tiešām palīdziet arī man :-D
27.07.2011 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
nekas, nāks jauni mēsli - vecie aizmirsīsies ;-)
tas tāds uzmundrinājums mums visām, kurām nu NELIEK mieru vēl tās "otrās", ja tā to var saukt (izklausās gan nožēlojami)...
28.07.2011 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits