Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu jubileja

 
Reitings 90
Reģ: 29.01.2009

Sveiki! :-)

Mani ir piemeklējis ideju trūkums, vecākiem būs 20. kāzu gadadiena un man ir jāizdomā kādas aktivitātes šajai dienai, zinu ka būs prāvs viesu bariņš, jo svinēs reizē ar tēta jubileju, vajadzētu kādus pārbaudījumus, interesantas atrakcijas viņiem, varbūt kāda ir organizējusi kaut ko līdzīgu? Lūdzos pēc palīdzības ;-)

26.07.2011 20:58 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Tev ta vieglāk, bet ko lai es daru, ja tieši tajā datumā būšu ar vecākiem mednieku festivālā..?
tā būs otrā diena, kad būsim jau tur, tapēc nekādas kūkas utt. :D
Vareētu izdibināt viņu īpašo dziesmu un palūgt, lai zaļumballē uzspēlē, bet tur būs "dzelzs vilks" - diezvai viņi spēlēs dziesmu, kura ne pa ķeksi :D un diez vai viņi tādu dziesmu vispār zinās.
KO MAN DARĪT?? iesakiet man arī kko :-/
26.07.2011 21:03 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
diez vai
26.07.2011 21:05 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Rīkojām saviem vecākiem sudrabkāzas, vienīgi atšķirība bija tā, ka tas bija pārsteigums, viņi līdz pēdējam brīdim neko nezināja/nenojauta. Tās lietas, kas palikušas atmiņā:
aizvedām vecākus uz to pašu vietu pie jūras, kur viņi bija kāzās un kur fotografējās kāzās, atradām to pašu akmeni, nostādījām viņus tādā pašā pozā un sabildējām, pēc tam ziemassvētkos uzdāvinājām viņiem krūzītes ar abām bildēm - toreiz un tagad.

Sliktā laika dēļ izpalika debesu laternu palaišana virs jūras, tomēr, manuprāt, ideja bija forša, jo doma bija tāda, ka katrai laternai būs simboliska nozīme. Laternu vietā var izmantot, piemēram, ar gāzi pildītus balonus, kuriem piesietas brīnumsvecītes. Brīnumsvecītes aizdedzināt un laist gaisā - par katru gadu vienu. vai arī par katriem 5 gadiem vienu. un lai viesi katrs kaut ko pastāsta pie katra balona/laternas par Taviem vecākiem.

Ja viesi mūzikas mīļotāji, var sagatavot dziesmu grāmatiņas ar vecāku mīļākajām dziesmām, vai arī dziesmām, kas saistās ar viņiem zīmīgiem notikumiem, vakara gaitā visi var kopīgi padziedāt.

Vēl viena ideja, kuru tomēr beigās neīstenojām, atvedot viņus uz svinību vietu, kur viņiem par pārsteigumu sagaidīja visi viesi, gribējām turpat ārā uzdot dažus uzdevumus, līdzīgi kā dara kāzās, piemēram, lelles pārtīšana, lai "pārbaudītu", vai vecāki vēl kaut ko tādu atcerās un būs gatavi audzināt mazbērnus :)

No tādām kopīgām aktivitātēm bija cieņā ar ūdeni pildītu balonu mešana, piedalījās visas paaudzes, bija tiešām jautri :)
26.07.2011 21:08 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Varētu laternu palaist, bet tagad atrodos pilsētā, kur laikam nekas tamlīdzīgs nav atrodams (s)
26.07.2011 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits