Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

;)

 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009

Čau meitenes!

Iesakiet kādas idejas kā pārsteigt draudzeni svētkos?

25.07.2011 18:59 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
8-)
25.07.2011 18:59 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nekas īpašs nenāk prātā, es domāju, ka neko daudz tur nevajag, nopērc kādu šampīti, tortīti un mazu dāvaniņu un dodies ciemos pie viņas tā spontāni, viņai pašai nezinot. pēc pieredzes saku, ka negaidīti ciemiņi svētkos dod divtik lielu prieku :)
25.07.2011 19:21 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Man gan nepatiktu,ja pie manis pēkšņi ierastos,lai gan dz.dienā jau zinu,ka kāds noteikti atnāks,bet vienalga. ;-)
Pagatavo kko pati- uzcep,uztaisi.
25.07.2011 19:23 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Es ar diez vai būtu pārāk priecīga, ja pie manis ierastos neaicināti viesi (ja nu staigāju mājas drēbēs, izspūrušiem matiem, un uz galda galīgi nav ko likt :-D . :-/
Ja viņai pašai nav ieplānota ballīte, izdomā kādu foršu vietiņu (kaut vai kafejnīcu vai pikniku)un aizved viņu- nesaki viņai kur, saki tikai, lai ir gatava. :-)
Ja ballīte jau saplānota, tad dāvanu, ar ko pārsteigt, manuprāt, Tu pati vislabāk vari izdomāt, jo pazīsti viņu. :-)
25.07.2011 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man patiktu,ja pie manis negaidīti ierastos.Istaba man satīrīta visu laiku,kko uzkožamu atrastu,pati arī staigāju ne sacacojusies,taču saķemmēta un normālās mājas drēbēs.Vismaz kaut kas interesants būtu :)
Nu,vēl jau tu vari kko sacept pati: kūciņu,keksu,cepumus.Nu kaut ko.Nopirkt kko dzeram un piezvanīt draudzenei.Tjipa-pēc stundas lai šī ir gatava(ja tajā dienā nevar,tad norunā citu dienu,kad var).Tad satiec viņu un aizejiet kkur brīvā dabā un uztaisiet mazo pikniku: tās kūciņas,kkas dzerams :)
Es līdzīgi taisīju labākajai draudzenei uz vārda dienu.Pabrīdināju viņu,ka tajā un tajā dienā viņai tikos un tikos jābūt gatavai.Nekas nav jāņem līdz.Pati parūpējos par gardām kūciņām,dzeramo(ne alko) un aizgājām,apsēdāmies pie Daugavas,iemērcām kājas ūdenī un ēdām kūciņas.Viņa bija ļoti,ļoti priecīga.
25.07.2011 20:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits