Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs un viņa draugi

 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011

Ar savu puisi esam kopā 4 mēnešus. Mūsu attiecības ir ļoooti labas, tiešām lieliskas. Tiekamies katru dienu!

Taču kopš viņš ir kopā ar mani, viņš ir atstājis savus draugus. Viņš ar viņiem tiekas ļoti reti un es zinu, ka viņa draugi nav stāvā sajūsmā par to. Kad runāju ar puisi, viņš vienmēr apgalvo, ka viss ir kārtībā, ka iemesls tam ir, ka viņa draugi bieži mēdz atpūsties ar alko un viņš tā vairs negrib. Es, protams, priecājos, to dzirdēt, taču gribu, lai viņš vairāk laika pavada ar saviem draugiem.

Vienmēr, kad sāku runāt ar puisi par šo tēmu, sākas baigais kašķis, tāpēc vairs neredzu jēgu par to diskutēt. Es negribu, lai viņa draugi domā, ka puisi apzināti nekur nelaižu, taču man ar viņiem nav tādas attiecības, lai par šo parunātu. :-/

Varbūt kādai bijis līdzīgi, vai, varbūt, varat ieteikt kādu veidu kā ar puisi parunāt?

22.07.2011 04:40 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Kaapeec Tev buutu jaasatraucas, ko domaa vinja draugi, ja vinjs taa pats izveeleejies. Vinjs grib buut ar Tevi, negrib vairs skriet pa tusinjiem ar veco dziivesveidu, Tev buutu laimiigai jaabuut. Kaapeec gribi ko mainiit?
Ja tie draugi ir briivi, skaidrs, ka juut zinaamu greizsirdiibu, naaks pashiem nopietnas meitenes - viss ieies sliedees pats par sevi.

Tikai viens vaards: priecaajies.
22.07.2011 04:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011
Nu jā, viņa draugi ir brīvi, nopietnu attiecību viņiem nav.
Nezinu, man tas kkā neiet pie sirds un viss. Atceros, ka ar iepriekšējo puisi bija kkā līdzīgi, un beigu beigās es kļuvu par to ļauno, kas puisi pārāk ierobežo un ko vēl ne. Toreiz bij tā, ka man viņa draugi ļoti nepatika, taču šī puiša draugi man patīk, man nav nekādu iebildumu pret viņiem, viņu sabiedrību. Dažreiz piedāvāju puisim, lai tak viņa draugi nāk ar mums kkur, viņš nē un viss, tēma slēgta (t)
Protams, es varētu priecāties, ka mans puisis visu uzmanību velta man, bet nu nezinu.. :-/
22.07.2011 05:11 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Nu bet tiešām meitene, priecājies. Mans draugs tā arī joprojām tusējās ar saviem draugiem tikpat, cik laikā, kad manis nebija. Tagad viņš mēnesi ir pabijis prom no manis, bet mēs tik un tā iesim ar viņa draugiem uz ballīti. Nebīdi to savu džeku, pats liels cilvēks un zina, ko grib. Ja sagribēs tos draugus, taču aizies un pavadīs laiku ar saviem raugiem.
22.07.2011 11:12 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka jums vienkāršo nomainīsies draugu loks. Mums gan savulaik bija nedaudz citādi, jo viņa toreizējie draugi (un viņu draudzenes sevišķi) pina kaut kādas intrigas. Ātri vien draugu loks mums nomainījās, un vispār tajā reizē es sajutos kā aiz drošas sienas.

Bet Tu neiespringsti! Tas jau ir forši, ja nevēlies, lai Tavs puisis zaudē draugus un komunikāciju ar viņiem! Gan jau viss nokārtosies! :)
22.07.2011 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
maneejais arii no saakuma bija prieciigs par to, ka ar muusu attieciibaam vinjsh piebremzees ar veco dziivesstilu (tusinjie/alko). bet iisteniibaa tagad vinjsh man mazliet paarmet, ka draugi no vinja ir noveersushies. skaties, ka ar vinju nenotiek tas pats (t) tad, kad draugi vinju vairs nesauks tuseeties, tad sapratiis, ko ir zaudeejis un tad jau buus par veelu..
22.07.2011 11:31 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Jūs esat kopā tikai 4 mēnešus - tas iemīlēšanās periods kad nemitīgi gribas būt otram blakus ar laiku pāriet.. Manējais arī no sākuma gribēja sēdēt mājās vai kkur divatā braukt, nelaida mani arī pie manām draudzenēm tik bieži. Bet laika gaitā (mēs esam kopā jau 6 gadus)gan viņš, gan es esam sākuši vairāk laika pavadīt gan viens pie otra draugiem, gan atsevišķi. Tā ka izbaudi vien šo laiku, kad viņš ir tikai tavs! :-D
22.07.2011 11:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 11.01.2011
Ieplāno kādus vakarus sev, kas savukārt nozīmēs, ka viņam nebūs ko darīt un viņš, iespējams, atradīs sev citu nodarbošanos! ;-)
22.07.2011 12:06 |
 
Reitings 58
Reģ: 03.12.2009
Pēc rakstītā spriežot, labāk, lai tavs jaunais puisis draudzējas ar taviem draugiem un pamet sliktu kompāniju.

Beidz būt naiva, pasaule ir skarbe, ja viņš grib prom no bomžiem un alkašiem, tad ar visām četrām atbalsti viņu un BEIDZ uztraukties ko par tevi padomās alķīšu mīļotāji konkrētie...
22.07.2011 12:10 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
cherii - nesatraucies. Varbūt tas ir tas, ko pusis arī bija vēlējies, ka beidzot būs kāds, kas viņu izvilks no tā bezjēdzīgā, tusēšanās, brīvā statusa periodā. Varbūt, viņš tagad no malas redz cik viņa draugi patiesībā ir baigās sēnes :-D un, iespējams, vienkārši gribētu dibināt jaunus kontaktus. Neliec viņam darīt to, ko viņš negrib, varbūt viņš to jau ir nostādījis kā savu pagātni, tapēc necel to augšup! Ja nu vēlēsies, tad pats atradīs viņus. Un par to, ko domā citi? - neņem pierē, ja viņi domā, ko sliktu. Kas pasaulē notiktu, ja ņemtu vērā katra antipātijas un mazākās negācijas pret mums? Traki būtu. Ta kā priecājies par foršajām attiecībām un, lai puisis pats izlemj par saviem draugiem. :-)
22.07.2011 12:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011
Jā, viņš cenšas nolikt pagātnē tos nemitīgos tusiņus utt, tāpat zinu, ka viņa vecāki arī tā grib un viņiem liekas, ka es puisi pozitīvi ietekmēju (l) :-D

A Little Bit Crazy - man patīk tava ideja. Varbūt nedaudz biežāk vajag iziet kkur vienai, bez puiša, kas nozīmēs, ka viņam arī kaut kas ir jādara. Bet tikpat labi viņš var sēdēt mājās pie TV, jo viņš taču negrib nekur ar viņiem iet.. :-/

22.07.2011 13:04 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Neko neuzspied. Paies laiks, iespējams, ka arī Tava drauga draugi pamainīsies, un tad viņi atkal patusēs kopā, bet, ne kā agrāk!

Bet, es pilnīgi saprotu Tavas sajūtas, jo pati arī jutos slikti, ka draugs netikās ar saviem draugiem, jo domāju, ka tā mana vaina (nu dažreiz arī bija), bet, tagad, kad esam padzīvojuši kopā, tad viss ir iegājis savās sliedēs, ir mums kopīgi un atsevišķi draugi!

Jūs kopā esat četrus mēnešus, Tavs draugs taču grib izmantot jau kauko attiecību sākumu burvību. Baudiet kopā! ;)
22.07.2011 13:14 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Saprotu Tavu uztraukumu, jo pašai ir bijis līdzīgi. Attiecību sākumā, it īpaši, ja vīrietis ir ieķēries kā bez prāta, viņš palaižas gan darbā, gan attiecībās ar draugiem, bet labā ziņa ir tāda, ka tas samērā ātri pāriet :-) Un tad var sanākt otra galējība- pavadīs tik daudz laika ar draugiem, ka sāksi dusmoties.

Ideālais variants ir zelta vidusceļš- gan kopā, gan atsevišķi. Jebkuram clvēkam ir nepieciešama sav brīvā telpa vai tikšanās ar trešajām personām.
22.07.2011 13:26 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011
Bet es negribu, lai kaut kas mainas, jo viņa draugi viņam kā brāļi, nu viņi kā viena ģimene, tik daudz kopā pārdzīvojuši un tā :-(
Manām draudzenēm puišu nav, nu tādu nopietnu, tāpēc savu puisi ņemt līdzi uz meiteņu izklaidēm, pati īpaši negribu.
Vēl ir tā, ka ja mēs sākam runāt par to, ka varbūt tomēr viņam vajadzētu aiziet izklaidēties ar saviem draugiem, viņš saka, ka tur nebūs manis, viņam nebūs ko darīt utt. Mani tas dažreiz tāāā tracina (e) Es viņam arī esmu ļoti pieķērusies, taču es neatsakos patusēt ar draudzenēm tikai tāpēc, ka tur nebūs mana puiša. Man ir vajadzīga kkāda brīvība, viņam, acīmredzot, nē (t)
22.07.2011 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
ehh, gribeetu, lai maza daljinja no shiis probleemas mani piemekleetu :D
jo man saak likties, ka man ir nevis viens puisis, bet daudzi - vinjsh un vinja draugi. Kad izklaideejamies atsevishkji, tad katrs ar saviem draugiem, kad kopaa, tad vinja draugi. pat tad kad neizklaideejamies, vienmeer un visur ir vinja draugi. labi, ka gultaa vinjsh vinjus nerauj liidzi..
22.07.2011 17:10 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.04.2011
nesaprotu, kur problēma? vai nav vienalga, ko domā viņa draugi, ja jau viņš pats ir izvēlējies to kā ir tagad? :-| un reāli, priecājies, ka puisis negrib izklaidēties ar alko, bet pavada laiku ar tevi!
22.07.2011 19:47 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Būtu labi kaut kādu vidusceļu atrast. Man ir līdzīgi - man nepatīk, ka draugs vairs netiekas ar saviem draugiem. Attiecību sākumā vēl dažreiz brauca ciemos pie viņiem, bet ar laiku... Tagad manas draudzenes ir arī viņa draugi :D Tas nemaz nav forši, jo ja mēs gadījumā pašķirtos, viņš justos kā izmests no laivas un viņam pat vairs nebūtu draugu, pie kā aizbraukt patusēt. Nē, nu, aizbraukt jau varētu, bet reāli viņiem kontakts pa lielam ir zudis...
Es uzskatu, ka ir jābūt katram saviem draugiem, savai kompānijai un arī kādiem kopīgiem draugiem, bet mūsu gadījumā mani draugi ir tie kopīgie draugi.
22.07.2011 19:55 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011
sunscreen - lūk, tu man vārdus no mutes izrāvi :-D
Tiešām, ja man ar puisi kkas notiks, mēs izšķirsimies, viņš būs palicis bez draugiem un meitenes, pavisam viens.
Vienkārši iepriekšējajās attiecībās bija līdzīgi kā demoiselle - draugi vienmēr bij blakus, sākumā man tas ne pārāk, bet ar laiku bij ok. Tāpat ja nevēlējos būt tajā kompānijā, aizgāju tusēt ar draudzenēm. Ja tagad aizeju ar draudzenēm, viņš sēž mājās, nu retu reizi satiekas ar draugiem :-/
22.07.2011 20:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nesaprotu kāda iemesla dēļ tu gribi,lai viņš ar tādiem kadriem apkārt dzerstās,ja viņš pats to nevēlas.Lai tikai tie kadri nepadomātu,ka tu šo nelaid nekur?
Acīmredzot,cilvēks pieaug,mainās prioritātes,vēlmes un līdz ar to pamazām arī draugu loks mainās.Es būtu tikai priecīga.Nestreso.Tā ir puiša paša vēlme-netikties tik daudz ar viņiem.
22.07.2011 20:02 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Hmmm, man iepriekšējās attiecībās bija bez maz vai otrādāk - es biju tā, kas negāja ar saviem draugiem, bet ar viņa tikai tusēt. :-D Nu labi, tas nebija ilgi, vrb kādu mēnesi. Un viņš arī pateica, lai eju kkur ar saviem draugiem arī un pēc viena strīda to arī sapratu, ka nevar viņš man būt visa mana dzīve, ka vajag taču izklaidēties ar saviem draugiem. Nu un pēc tam jau bija tā, ka kādreiz tusējām ar viņa draugiem, citreiz ar maniem. :-)
Manuprāt, vairs nevajag viņam neko teikt. Gan pienāks pašam tāds brīdis, kad sapratīs, ka vajag tomēr viņam savus draugus. :-)
22.07.2011 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits