Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

emocionalitāte

 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010

sveikas šajā lietainajā vakarā.. jau sen esmu sapratusi, ka esmu pārāk emocionāla, katrs sīkums mani var novest līdz asarām un mainīt garastāvokli.. domāju, ka kādai daļai no jums ir tāpat! bet vēlos dzirdēt, vai ir iespējams to mainīt, nostiprināt sevi, savu emocionalitāti?? varbūt kādai ir pieredze, kāda ir spējusi mainīties, jo tas traucē.. gribētos biežāk, lai ir vienalga, lai visu uztvertu vienkārši..

21.07.2011 23:42 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Sāc ar to, ka izproti, kas ir emocijas. Lieks un nevajadzīgs enerģijas patēriņš. Tad padomā, vai Tev to vajag. Nē.
;-)

Bet tā tīri praktiski. Sāc ar to, ka nepieņem lēmumus emociju iespaidā. Vienmēr reaģē tikai tad, kad esi emocionāli stabila. Pieradini sevi pie domas - nekādas runāšanas, rīcības, kamēr manī ir emocijas. Kad pāries, tad rīkošos. Un 99% rīcība būs citāda nekā sākotnējā, emociju iespaidā.

Pēc tam jau varēsi arī citās jomās.

Šeit svarīgi atzīmēt faktu, ka emocijas nevajag apspiest sevī. Tas gan ir slikti un izraisa vēzi. Emocijas vienkārši nevajag radīt, tad arī nebūs, ko apspiest ;-)
21.07.2011 23:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
chanely, patika kā uzrakstīji :-)
principā jau tas ir saprotams un reāli izdarāms.. bet ne tikai par situācijām pirms vai pēc emocionālā stāvokļa - piemēram, kādā sarunā dzirdēšu ko sev nepatīkamu/nevēlamu/ne tā kā es vēlos, man var sākt birt asaras, tas ir tā, it kā es nekontrolētu, it kā manas emocijas dzīvotu savu dzīvi..
21.07.2011 23:52 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Oi, tas gan ir slikti...

Distancējies no notikuma kā tāda. Ja Tev kaut ko saka, uzklausi to, bet neuztver personiski un nereaģē, uzreiz atklājot savas kārtis (tb raudi, bļauj vai tml.).
21.07.2011 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Cenšos savas emocijas neturēt sevī.Ja man ir slikti,tad es necenšos tēlot,ka man ir superīgi.Un otrādi-ja ir labi,tad netaisu garu ģīmi,jo apkārtējiem tādi ir.
Vienīgais,ko gan daru-ļoti cenšos publiski neraudāt.Atgādinu sev,ka jābūt stiprai un nedrīkstu raudāt publiski.Ja jūtu,ka tomēr nevarēšu noturēties,tad aizeju kaut uz tualeti,bet raudu viena.Nespēju paciest domu,ka citi varētu redzēt mani vāju un raudošu.
Visu citu gan neiegrožoju īpaši,jo es tāda vienkārši esmu-emocionāla.Esmu mēģinājusi iztaisīties savādāka-tjipa baigi vēsā,kontrolējošā,bet man nesanāk.Es vienkārši uztveru lietas emocionāli,sarežģītāk kā apkārtējie utt.
22.07.2011 00:15 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.05.2010
vēl varu piebilst, ka man tā ir tikai ar savējiem..
grūti savaldīties, bet es gribu censties būt stiprāka..
22.07.2011 00:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits