Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

21.jūlija beztēma

 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010

Labrīt! Man tas gods šodien uzcept beztēmu. Manā pusē rādās, ka būs karsta un saulaina diena. (l) Šonakt dikti murgoju visu nakti, nevarēju normāli pagulēt. Vakar līdz vēlai naktij meklēju dzīvokli caur dažādiem sludinājumu portāliem, bet tā arī neko jēdzīgu neizdevās atrast. Viss, kas man patīk maksā dārgi. Varbūt kāda var piedāvāt dzīvokli Rīgas centrā? :)

21.07.2011 10:56 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt! (l)

Pošos darbiņam, sakārtoju dzīvokli un tad pašai jāsataisās...

Miegs gan nāca un nāk vēl joprojām šausmīgi, jo tā normāli aizmigu ļoti vēlu , visu laiku gorījos un knosījos, pašai tas traucēja |-)

Izskatās, ka diena tiešām būs ļoti karsta, bet es gribētu tādu laiku kā vakar vakarā bija, kamēr mans garastāvoklis nedaudz neuzlabosies :-D

Ak, jā es ar savu veco profilu nevaru ienākt cosmo.lv, logojos cik daudz reižu gribu, tāpat nekas nesanāca, nācās veidot jaunu profilu un tagad viss iet, nesaprotu ,kas viņiem tur nedarbojas.
Varbūt kāds mani nosūdzējis, tik diez par ko, tas tik tā varbūtības līmenī) :D
21.07.2011 11:17 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
ak, un jā, man ir NENORMĀLA izmēra aukstumpumpa :%27-( Pirmo reizi šitik milzīga, lai gan smēri jau smērēju kopš vakardienas, kad jutu, ka tūlīt, tūlīt būs... :-/
Varbūt kāda zina, ko vēl var lietot pret aukstumpumpām, no tautas medicīnas? (t)
21.07.2011 11:26 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Manējā arī ir gigantiska :D bet es lietoju "Eviju" ;)
21.07.2011 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrītiņ! ar kafijas krūzi rokā sēžu un lasu kas jauns pa nakti noticies cosmo. no rīta ar draudzeni braucām uz Rīgu un pļāpājām par kāzām, tagad daudz vielas pārdomām ( moš vēlāk arī jums pajautāšu jūsu uzskatus) :-)


vakar bija fantastisks vakars, braucot uz mājupusi mans šoferīts saka, ka jāsagaida sieva un jāsazvana manējais, lai varam aliņu iedzert pie jūras, mums gan divas mašīnas bija tā nu puikiņi dzēra alu meitenes šoferēja :-D aizbraucām uz kafejnīcu pie jūras, pasūtījām arī ēst un tā nosēdējām kādas divas stunads. ārā sāka līt un zibeņot, mēs omolīgi sēdējām un caur lielajiem logiem vērojām jūru un dažus trakos kuri spēlēja volejbolu, pilnai laimei pietrūka saldējuma kokteilis, bet tam pēc milzu porcijas vairs nebija vietas :-D
mājupceļā redzēju fantastisku zibeni, tādu nekad vēl nebiju redzējusi un tad radās doma, ka vajag nofočēt, bet protams izejot ārā ar fotoaparātu vairs tik traki nezibeņoja :-)
21.07.2011 11:32 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Labrīt! Kā es kaut vienu dieniņu gribētu pagulēt līdz 10, nu kaut vienu dieniņu :%27-( Bet še tev, tie bērneļi ceļas augšā jau ap 7 :( Nu neko, taisīšu viņiem ēst un izdomāšu kā izklaidēt pa dienu.
Bet rīt, rīt viņš atkal būs te! Neesmu redzējusi 5 nedēļās jau un rīt man pat iedeva brīvu, lai varu viņu satikt (l) 3 dienas, žēl, ka ne vairāk, jo atkal aizbrauks uz 5 nedēļām. Ehh, kāpēc viņam tā jūra vajadzīga :%27-(
21.07.2011 11:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
meitenes, es zinu, ka te ir vairākas, kas ēdušas zeDonats...kurus jūs ieteiktu? :-) :-)
21.07.2011 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
ņam ņam, kā tvai tantei?
21.07.2011 11:41 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
chau!
taisos uz darbu,sanemu neforshu iszinju,jacer,ka nenobojas visu dienu...ta jau viss ok... :-)
21.07.2011 11:41 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Labrīt!
šodien darbiņā trakomāja.. vispār visu šo nedēļu darbā kkādas lielās problēmas jārisina.. es nevienai nekad neiesaku strādāt ar ieslodzītajiem, tas ir murgs.. :-/
vēl jāgaida rezultāti par augstskolu, kas arī liek nerviem būt uzvilktiem! es nezinu, kapēc neesmu apdomājusi rezerves variantus, ja netieku LU..

Jauku visām dienu! ;-)
21.07.2011 11:42 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
tīdž, nu, vakar bija diezgan traki. Protams, kā gan var būt pēc tādas operācijas. Bet pie samaņas ir, runā, visu saprot. Māsiņas saka, ka viņa jūtoties salīdzinoši labi. Nu, cerams, ka šodien būs jau bik bik labāk.
21.07.2011 11:46 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
iztukšoju savu rīta kafiju, uz 10iem nāk privātskolnieks. žēl,ka viņš tāds agrais putns, es jau labprāt pagulētu līdz tiem pašiem 10iem :D
vakar bij skandāls. sīkumos iedziļināties negribu, bet 100%entīga vīrieša vaina un viņam, līdz pat šim brīdim, nav ienācis prātā atvainoties.es vnk šokā, jo ko tādu no viņa puses vispār redzēju pirmo reizi.
nu neko, kamēr darbā, savākšu savas nepieciešamākās lietas un aizbraukšu līdz 1dienai padzīvot pie saviem vecākiem. nezinu,kas būs tālāk... bet nu viss notiks kā tam jānotiek.
es patiesībā sevī uzstādīju termiņu,ka,ja viņš līdz vakardienas vakaram būtu atvainojies, viss būtu ok, es piedotu. bet viņš to nav izdarījis un drošvien nemaz nedarīs. tad nu...
21.07.2011 11:53 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Labrīt!
Šī nakts man tiešām bija diezgan murgaina. Nezinu, kas un kā īsti notika, taču sapratu, ka naktī mājas pagalmā kāds mēģināja veikt laupīšanu, taču pats tika aizbiedēts. Cik nopratu, aplaupāmie paši ātri noreaģējuši un ar ieroci izšāvuši gaisā, un laupītājs aizmucis ar moci.Iztrūkos no šāviena. Lai gan viss notika bez upuriem, tomēr tas mani atlikušo nakts daļu neatbrīvoja no roku un kāju trīcēšanas un caura miega.

Bet lai kāda arī būtu nakts, šķiet, diena būs ļoti saulaina un karsta! Lai visām sokas darbi un labi veidojas iedegums tām, kam brīvdienas! :-)
21.07.2011 11:55 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Labs rīts,šorīt tiešām labāks, gulēju kā nošauta un tagad jūtos ļooti labi,iemalkoju piparmētru tēju un jāķeras pie darbiņa :-D
21.07.2011 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
runājot par naktsmieru/nemieru-> zibens un pērkons mani netraucēja, bet nu redzēju tādu murgu, ka pilnīgi pretīgi paliek atceroties. sākumā ar draudzeni pirkām man maku, tad sarunājām ar pārdevēju, ka viņs vienu pataupīs un ka drīz būšot pievedums ar makiem, lai es pagaidu. gājām uz māju un attapos slimnīcā, kur itkā tikko biju piedzemdējusi, mēģināju nosēdēt uz tāda jocīga krēsla, bet visu laiku slīdēju nost, salamājos ar māsiņām, jo viņas man nevarēja atnest citu, pienāca mans draugs un jautāja kur bērniņš, viņam teica, ka mazgājot un viņs aizgāja. turpināju cīnīties par ērtāku krēslu, man atnesa trīs kopā saskrūvētus koka krēslus, nolika gaitenī un teica, lai sēžu, biju laimīga, ka beidzot varu normāli apsēsties un tad man atnesa lielu brūnu katlu un nolika blakus. sēdēju, līdz vienā brīdī interese ņēma virsroku un es pacēlu katla vāku un tur iekšā bija pilnīgi nesaprotam, beigts radījums, es māsiņai jautāju, kas tas viņa man atbildēja, ka mans bērns, bet viņš nomira no infekcijas. skrēju pa slimnīcu meklējot draugu un raudot, bet kkādā smadzeņu daļā sapratu, ka sapņoju un centos sevi mierināt, ka tūlīt jau zvanīs modinātājs! tāds riebīgs sapnis! :'-( :'-( :'-(
21.07.2011 12:10 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Labrit, meitenes! :)

Daudzām izklausās murgaina nakts bijusi, man viss ok, dzirdēju tik spēcīgu lietu, bet aizmigu kā sikais :-D
Vispār nezinu, kas man notiek, negribas vakaros neko darīt, ap kādiem 22 jau leinu čučēt, pat filmu vakari nemaz nesaista mani!
Šodien darbā no rita konstateju plūdus, tā ir kad strādā jūgendstila Vecrigas ēkā, nekādas ekstras :-D
Šodien darba intervija, es aptuveni iedomajos, kā varētu būt, bet baildes ir nedaudz. Jā, gribu uzmest savu tagadējo darba devēju, esmu ļauna nedaudz.
Dzeru kafiju, un tūlīt sanemšos un jāsāk strādāt, bet baigā suta nāk pa logiem iekšā, tas būs grūti.
21.07.2011 12:26 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Karsts rīts un vēl karstāka būs diena.

Ņam ņam- es esmu iecienījusi Mango Tango, Šokolādes dubulto, Dublinu.
Lai izdevusies diena, visām!
21.07.2011 12:28 |
 
Reitings 3
Reģ: 31.01.2010
Labrīt, meitenes!

Šodien solās būt ļoti karsta diena .. uhh, cerēsim, ka arī karsta ne tikai laika ziņā, bet arī karsta- notikumu dienā. (Turiet par mani īkšķus, vakarā uzrakstīšu, kāpēc esmu tā satraukusies!!!)

Starp citu, pats garšīgākais donatiņš ir Pistāciju Šreks, un cik atceros, tad šodien Donatiņu bode būs arī Kalnciema ielas kvartālā.

Lai jauka diena visām!
21.07.2011 12:31 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
labrīt :-)

šodienas plānā ir vienkārši visu dienu nogulēt pa gultu. es gribu atpūsties un izgulēties. Pēdējās 3 dienas ir bijušas garas un smagas. Tā kā ārā nenormāls karstums būs, tad nu arī būs labāk pagulēt mājās pie ventilatoru nekā iet ārā to karstumu ķert.

Dzīvokļi tagad arī būs dārgi,jo visi studenti meklē un tāpēc cenas ir uzskrūvētas.
21.07.2011 12:36 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Vakarvakars iesākās jauki - Cabo gardās vakarinas, alus, jauki cilvēki.
Mēs gan protams gudrie gājām kājām, tā nu ejot atpakaļ mājup stundu nācās iet zem pamatīga gāziena. Slapjšs bija viss kam vajag un nevajag būt (t) Sākumā bija forši, bet pēc pirmajām 30 min nereāli sāka sāpēt galva. Paceļam vienā priedā riktīgi bija iespēris zibens :-O
Atnākot konstatējām, ka draugam no sarkanajiem šortiem baltais krekls nokrāsojies. Visu nakti nostāvēja balinātājā, bet tur, kur bia tas sarkanais - tagad ir iedzeltens. Ko vēl tur var iesākt?
Man ļoti sāp pēdas, šķiet, ka šodien plānotais juras brauciens būs jāatceļ, jo knapi varu nostāvēt. :-/
21.07.2011 12:38 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Gulēju ļoti labi, tagad dzeru tēju un domāju, ko lai sadara... gribas uz jūru. gribas arī nedaudz māju piekārtot... un īstenībā gribas neko nedarīt.
pabumbulēšu un varbūt došos šopingā...
21.07.2011 12:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits