Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi...

 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011

Sveiki! Man ir situācija tāda izveidojusies,nezinu,ko man īsti darīt... Tādēļ palūgšu jūsu domas.

Tātad,man bija puisis,mans pirmais draugs, ar ko kopā bijām 4 gadus, ir mums arii meitina. Miileeju so puisi loti,nu labi, var jau buut,ka ir veel k-kaadas juutas mazliet.Kopaa vairs neesam... Vins aizbrauca uz aarzemeem un atrada citu. Tad muusu meitinai bija gads,nu jau 4 gadus esam skiirusies un meitai jau 5. Vins dziivo ar savu draudzeni veel aizvien,beernu nav viniem. Es sobriid arii esmu vienaa valstii ar vinu, esmu arii izveidojusi gimeni,ir deels un lauliiba ar citu viirieti.

It kaa viss ir labi,miilu arii savu viiru. Tacu lieta taada,ka peedeejaa laikaa, aptuveni, peedeejo pus gadu, es KATRU NAKTI sapnoju,redzu sapnus par savu bijuso. Parasti mees satiekamies,runaajaam,meeginam atrisinaat sen aizsaaktus striidus, utt tajos sapnos. Un taa katru nakti. Vai man buutu vajadziigs psihiatrs vai kas? Sie sapni man atkal liek atmosties juutaam un es ilgojos, gribu vinu satikt... Reaalajaa dziivee tikusies neesam nu jau 2 gadus,meitu vins nesatiek, tikai sazvanaas. Es gribu satikt un pateikt,ka veel aizvien miilu vinu,kaut gan vina attieciibas izjaukt netaisos,gribu tikai,lai vins to zina.Protams,gribeetu atkal buut kopaa. Es nezinu,kas man ir uznaacis.Pie psihiatra iet arii nevaru,jo tad man naaksies izstaastiit viiram,kas par lietu.To es negribu.

Es arii negribu sapnot muuziigi par bijuso,ilgoties,utt.Virs man ir loti labs... Es nezinu,kas ir uznaacis man, visus sos gadus viss bija normaali. Ko man dariit,juusupraat?

20.07.2011 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Sapņi mēdz norādīt uz lietām, kuras Tev pašai jāatrisina. Kamēr nebūsi tikusi ar problēmu galā, tikmēr sapņos parādīsies šīs lietas. Zemapziņa ir diez gan spēcīga un pat ja Tu reāli ar savu galvu apzinies, ka tas nav labi, zemapziņā tomēr ir saglabājusies kāda doma, kas neliek mieru.
Es laikam vispirms to pateiktu bijušam un pēc tam vīram. Vienkārši tā vismaz kaut kā situācija kustētos uz priekšu un mainītos. Varbūt pietiks Tev ar to, ka tikai pastāstīsi bijušam par savām sajūtām un izrunāsieties.
Neviens priekšā nevarēs pateikt, kā rīkoties! :)
20.07.2011 22:43 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pateiksi savam bijušajam,ka mīli viņu,bet ko tev tas dos? Kam tev tas vajadzīgs? Ok,viņš to uzzinās un ko tālāk? Tas taču neko nemainīs un kopā tā vai tā nebūsiet! Beigās sevi vnk muļķes lomā nostādīsi,ka nevari bez viņa un viņš iegūs tikai lielāku gandarījumu no tā!
20.07.2011 22:45 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Bijušajam teikt nav jēgas, pirmkārt, es ar viņu īpaši nesazinos, bet ja arī sazinos, tad, vina draudzene visu izkontrolē un veel mani izlamaa peec tam:) Pluss, ko es vinam teiksu - es redzu tevi sapnos, miilu tevi veel aizvien, ko gan vins man atbildees?Pateiks,ka neko nevar liidzeet, visdriizaak. Viiram teikt arii labaak nevajadzeetu, vins diez vai sapratiis, saaksies veel greizsirdiibas sceenas...
20.07.2011 22:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
varbuut tu redzi vinju sapnii jo juus neesat liidz galam visu izrunaajusi un izstriideejusies. un varbuut kameer jus to neizdariisiet tev miera nebuus.maz ticams ka satiekoties jums veel butu kadas jutas un ka juus butu laimigi kopaa. un pret viiru arii tas nav godiigi, tu tacu zini kadas ir sapes kad otrs atrod citu..labaakaa izveele buutu vai nu izstriideet visu ar bijuso vai nu psihologs..tev jatiek ar sevi galaa, nebojaa tacu dziivi savam viram, kurs nav pelnijis tadu attieksmi
20.07.2011 22:48 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tavs rakstītais "Es gribu satikt un pateikt,ka veel aizvien miilu vinu", bet pēc tam savā teiktajā saki,ka nav jēgas savam bijušajam to teikt!Nu tad-viss ir noskaidrots,nesaki viņam neko!!!
20.07.2011 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
A ja Tu domā, ka nevienam teikt nevajag un visu atstāt tā, kā ir, tad ko Tu no mums gribi? Lai mēs taisām kaut kādus vudū paņēmienus un panākam, lai Tev tie sapņi nerādās? :D Piedod, varbūt es pārspīlēju, bet tad noformulē, ko mēs varam Tev palīdzēt šajā situācijā, ja Tu par to ar nevienu negribi runāt.
20.07.2011 22:51 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Tur jau taa lieta,ka nav jeegas, es arii to nedariisu, bet loti gribu to dariit, juutas ir atgriezusaas, peeksni,bet zinu,ka kopaa nebuusim un es arii necentiisos, neko dariit,lai buutu kopaa... Bet kaa man tikt no tiem sapniem valaa un izdzeest taas ataususaas juutas?
Un pret viiru kaadeel tas ir negodiigi?Es vinu nekraapju un necensos to dariit. Negribu vinu arii satraukt lieki,taadeel neko par sito vinam nestaastiisu labaak.
20.07.2011 22:53 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
ffoksa - negribu,nekaadus paneemienus;D
Vnk juusu domas,kaads vareetu buut iemesls. Un taalaak es pati risinaasu. Jo probleema ir taada,ka nesaprotu iemeslus, taadeel nezinu ka risinaat.
20.07.2011 22:55 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi - tavā rakstītajā/teiktajā redzu ļoti daudz pretrunu,bet nu ok...lai izdodas šo visu atrisināt!
20.07.2011 22:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
negodiigi tapeec, ka ir negodiigi dziivot ar vienu,bet domaat par citu, vai tu veeleetos ka tavs viirs taa dara?
20.07.2011 22:56 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Kādēļ Tev vīram jāatskaitās par to, kādēļ ej pie psihiatra? Tas taču ir ļoti personiski, Tev taču ir tiesības to paturēt pie sevis.
Pusgads, katru nakti.. tas tiešām liekas diezgan nopietni un to vajadzētu risināt.
20.07.2011 22:57 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Nju piekriitu par taam pretrunaam, tur jau ta lieta,ka pati esmu apjukusi, visus sos gadus biju sapratusi,ka tur vairs nekaa nav un se tev tev peeksni no skaidraam debesiim. Nu es jau rakstiiju, ka negribu turpinat par vinu sapnot un domaat, bet ko man dariit?Censos nedomaat, bet sapni ta vng ir pret manu gribu.
20.07.2011 22:59 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Nu viirs jau nu mieraa neliksies,kameer neizstaasu vinam,kaadeel eju pie psihiatra. Vinam tacu nebuus vienalga un gribees zinaat.
20.07.2011 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Es jau arī nezinu tādus paņēmienus! :D
Nu, tiešām, pati padomā kas Tavā dzīvē ir mainījies, ka pēkšņi esi sākusi atkal domāt par viņu. Varbūt Tavā vīra uzvedībā ir kas tāds, kas Tev pietrūkst bet ir bijis bijušajā, varbūt kopā ar bijušo juties vairāk novērtēta nekā ar tagadējo. Visādi sīkumi jau varēja Tev likt atkal ilgoties pēc kaut kā bijuša un pagājuša no pagātnes.
Paņem ar viru brīvdienas un aizbrauciet kādā ceļojumā. Pavadiet laiku kopā, iegūstiet jaunas emocijas, piedzīvojumus. Atbrīvosies no stresa un domāsi citas domas. Atvilksi elpu no ikdienas un varbūt saksi arī normāli sapņot. Galvenais, mierīgi padomā, kas Tev lika sākt atkal domāt par bijušo. Izdomāsi un arī sapratīsi, kā risināt situāciju!
Lai veicas! :)
20.07.2011 23:01 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vai tad tu nevari aiziet , pie psihologa, kameer vinjs ir darbaa?
20.07.2011 23:01 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Tad izdomā ko citu, ko teikt. Var taču izdomāt simtiem iemeslu, kādēļ Tu gribi apmeklēt psihiatru un nav pat īpaši jāmelo. :-)
20.07.2011 23:03 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Nav tik vienkaarsi,jo gads aptuveni jaagaida rinda, kaa jau mineeju, esmu aarvalstiis, man ir 2 beerni arii kurus nav kam atstaat.
20.07.2011 23:04 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Šķiet, ka es laikam pateiktu tādā situācijā gan ex, gan vīram... jo jūs abus saista tomēr bērns... Nē, nu, protams, ņemtu vērā arī to iemeslu kāpēc izšķīrāties. Ja muļķības dēļ tad padomātu.
Bet ja paliksi beigās viena?? Gribot visu nokārtot? Saprotu, ka sirdsmieram, vai tu Inguska21, zini ko viņš jūt pret tevi? Varbūt, ka neko! Vilties arī tā kā negribētos ne?
20.07.2011 23:06 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Adna 20, domaaju, ka nejuut neko, ja jau aarzemees atrada citu..skarbi varbuut skan, bet meitenei- autorei ir jaapzinaas , ka cilveks vinu nepseja noveerteet un piekraapa, par kaadaam juutaam vispaar tad var buut runa..
20.07.2011 23:08 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Nu vins aizbrauca uz aarzemeem,sauca mani, bet es nebraucu,jo gribeeju skolu pabeigt.domaaju,ka diez vai vins ko juut,bet es noteikti vinam neteiksu neko, tiesaam par mulki paliksu,un viiru zaudeet negribu noteikti.
Domaaju,tomeer aizbrauksu uz lv un aiziesu pie psihologa,atstaasu beernus mammai, un viirs arii neuzzinaas.
20.07.2011 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits