Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slikta atsauksme par salonu - frizētavu Edema

 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009

Laba diena!

Meitenes, vēlējos jūs pabrīdināt,ja plānojat iet uz šo iestādi.

Pirku akcijās kuponu, kur pie vienas reizes var veikt uzacu korekciju, to krāsošanu un skropstu krāsošanu.

Skropstas krāsoju 1x līdz ar to man grūti salīdzināt vai novērtēt gala iznākuma kvalitāti, bet aizdomāties liek fakts,ka man viņas tika krāsotas 2x...un beigās skats ar nav tāds kā cerēju..

Bet šoreiz ne par skropstām, bet gan uzacīm. Tā kā iepriekš viņas biju krāsojusi, tad palūdzu meistarei, lai ietonē par tonīti tumšākas. Tā kā viņa latviski ne vārda nesaprot, tad kko tik noburkšķēja un turpināja jau iesāktās darbības ar krāsām.

Vienlaicīgi krāsoja gan skropstas gan uzacis. Abas 2x. Beigās esmu tikusi pie koši melnām uzacīm :/ Tā sieviete saprata,ka arī pāršāvusi par strīpu sāka man viņas ar losjonu no visa spēka berzt, beigās iestūķēja pašai rokās vates pikuci un teica,lai tīru pati..Neizpratnē jautāju vai tādas man ar viņas paliks, a viņa pa krieviski tik noteica,ka ir smuki un tā tagad moderni :D

Plus vēl izraustīšana bija kā uz moku sola...

Ja negribās lasīt visu garo rakstu, tad šeit kopsavilkums:

frizētavā Edema strādā nopīpējusies, krievu sieviete, melniem matiem, kura neko neprot un nesaproto!

Neiesaku uz turieni iet!!!!

19.07.2011 15:18 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Es ar tur biju - nepatika. Nekāda uzacu forma netika izveidota, labi, ja dažus izaugušos matiņus izrāva. Fiksi visu kopā nokrāsoja (skropstas un uzacis) - i vsjo - gatova. :-D Vairs neiešu.
19.07.2011 15:23 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011

es gribu tumši brūnas krāsot, vienreiz aizgāju tepat savā pilsētā, it kā bija smuki, bet bija varētu teikt, ka melnas.
tai sievietei tajā darbā nav ko darīt, ja viņa nesaprot latviski, tas ir tā pirmkārt.. mums ir jāmācās krievu valoda, bet tiem, kuri dzīvo LV, mūsu valoda, tas ir jārespektē. es pati krievu valodu švaki saprotu, bet domāju to tā neatstāt, valodas vajag zināt.
un vēl tas, ka darbu veic kaut kā.. nu jā. :|
19.07.2011 15:24 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
ieteiktu iekopēt so arī antireklāma.lv un sudzibas.lv
:)
19.07.2011 15:49 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Un pats galvenais - aizej un pieprasi naudu atpakaļ !

neesi apmierināta, tās tavas tiesības . ja nevēlas atdot, piedraudi ar bez tabu . salons nevēlēsies , lai viņu darbiniekus pārbaudītu .
panem līdzi draudzenes vai vīrieti .
19.07.2011 15:52 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mana draudzene tur arī bija - atsauksmes tādas pašas,sliktas!!!
Attieksme drusmīga - nevis normāli krāso un tā,bet viss iet pa gaisu,ka viņai pat beigās deguns un vaigi bijuši nošmulēti,kā "meistare" darbojusies,cik centīgi un aizrautīgi!Beigās visu ātri,ātri pa roku galam izdarījusi un bez maz attieksme bijusi tāda - ātrāk lasies projām!!! :-/
Kad ieraudzīju draudzeni - skats vnk krimināls,iepriekš bija daudz labāk,pievienojos,ka šis salons-frizētava ir slikts!!!
19.07.2011 16:04 |
 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009
Draugs arī teica, lai prasu naudu atpakaļ.
Kamēr mani "krāsoja" tikmēr vienai meitenei pabeidza gelish manikiru, beigās viņai tika uzdots jautājums vai manikīrs apmierina. Meitene atbildēja, ka tā pa pusei, jo nebija gaidījusi, ka nagus apvīlēs tik īsus un tagad viņai būšot kādu laiku grūti pierast. Līdz ar to viņai lika parakstīt kkādu papīru,ka viņai nav pretenziju.Nezinu vai beigās viņa parākstīja, jo man tajā laikā acis bija ciet un krāsojās skropstas...

Laikam jau nav pirmā reize,kad klientēm ir sūdzības. Līdz ar to izdomājuši, ka liks parakstīt kkādus papīrus, lai pēcāk neceltu skandālus.
Man gan neprasīja neko parakstīt :D
19.07.2011 16:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Ak jā,manai draudzenei arī lika parakstīt papīru,ka ir apmierināta ar pakalpojumu, pat jau pirms pakalpojuma izdarīšanas!!! (s) Kaut kāda melnā/kreisā bode...
19.07.2011 16:17 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Nav gan par šo iestādi, bet vienu salonu manā pilsētā. Piedāvā visu ko, esmu gājusi frizēties un sauļoties, solārijs okei, bet tās frizieres. Vienu reizi aizgāju un teicu, ka vēlos pakāpenisku griezumu, īsākus priekšā un garākus aizmugurē... Pakāpeniski uzsvēru. Beigu beigās tiku pie taisna garuma īsākiem matiem priekšā un garākiem aizmugurē, vienāda garuma.Nu wtf, laikam ne vārda nesaprata, ko es teicu (e) Salons Līna, ja kas.
19.07.2011 16:18 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
arī man, diemžēl ir slikta atsauksme pērkot kuponu.
pirku matu taisnošanai ar keratīnu- cena 30Ls, salona Skaistuma, Sporta un Veselības Studija (tas šobrīd tiek remontēts) "meistares" vārds Egita Ķīķere- teica ka jau 3 gadus strādājot ar tādu dabīgo keratīnu, kas matus vairāk atveseļo, nekā taisno(tad kādā sakarā procedūras nosaukums ir taisnošana ar keratīnu??? (e) ) no salona tiku izlaista jau pēc 1,5 stundas(mati man ir apmēram līdz lāpstiņām) un protams pēc matu izmagāšanas no tasinuma vai atveseļotības nebija ne smakas.
19.07.2011 17:00 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Kādā ielā atrodas šis salons Edema?,iespējams esmu tur arī bijusi
19.07.2011 17:14 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Tērbatas 20.
19.07.2011 17:21 |
 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009
Tērbatas 20, otrais stāvs

Ir doma šodien aiziet uz turieni atkal un paprasīt naudu atpakaļ...tik nezinu vai maz ir kāda cerība. :/
19.07.2011 17:23 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Fuj, es arī esmu tur bijusi. Man vienkārši ļoti nepatika tā attieksme no meistarītes puses. Nezinu vai tā pati, bet ieķepēja man krāsu uz pieres un tad "ojojoj, nu nekas, pēc laika pazudīs." Mājās vēl bija tāds plankumiņš, sēdēju ar citronu uz sejas, lai balinās ārā (e)
19.07.2011 17:43 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.09.2009
Varbūt ne pa tēmu, bet vēl kkad nesen bija akcija perkamkopa.lv klīnikā royal dent mutes dobuma higiēna, tad nu ievadot vienu no higiēnistes vārdu googlē, neizmeta, ka viņa vispār ir higiēniste, jo pastāv taču reģistrs (bet šī skaitās sertificēta). Uzreiz pārgāja vēlme pirkt pakalpojumu, ka pat nav ne jausmas kas pa cilvēku ķerās klāt tavai mutei. :D
19.07.2011 23:03 |
 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009
Njā, man kkā bija radies iespaids,ka tās akcijas ir ok, jo iepriekš nebija šādi piedzīvojumi gadījušies.
Vsp ļoti pareizi ir darīt, kā meitene iepriekšējā komentārā minēja - vispirms jāiemet googlē un jāpaskatās atsauksmes.
20.07.2011 02:36 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Hei, meičuki, varbūt vēl kādai negatīvas atsauksmes par salonu darbu??
20.07.2011 03:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.02.2010
Man arī vienreiz gadījās paviesoties šajā iestādē. Vēlējos nedaudz aplīdzināt matu galus un ietonēt matu šķipsnas.Mani matu gali tika nevis normāli apgriezti, bet gan brutāli izroboti. No matu šķipsnu ietonēšanas arī nekas labs nesanāca, jo 5 milimetru platu šķipsu ietonēšanas beidzās ar to, ka tonējošo balzāmu man beigās izpludināja pa visu galvas virsu. Lieki piebilst, ka bordo toņa un 5 milimetru platu šķipsu vietā man visa galvas virsa bija ugunīgi sārtā tonī. Arī man toreiz gadījās krievu tautības sieviete. Brīnos kā šāda iestāde vēl vispār pastāv! Es arī neiesaku nevienai/nevienam apmeklēt šo iestādi, kura nav pat frizētavas-salona vārda cienīga!!!!!!
20.07.2011 03:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009
betija3, šāda iestāde pastāv tādēļ,ka reāli jau neviena nevēršās ar sūdzību patērētāju aizs.birojā. Darbojas tas salončiks uz nebēdu, jo neviens nekontrolē...
20.07.2011 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits