Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD!

 
Reitings 27
Reģ: 07.07.2011

hei!

Tā kā,man straujiem tempiem tuvojas csdd braukshanas eksāmens,gribētu lai pastāstiet kā gāja jums,meitenes! :-)

kādas izjūtas,kā pārvarējāt stresu,ar kuru reizi nolikāt tiesības,kā inspektors,kāds marshuts(aptuveni),utt..

vnk zinu,ka katram tas ir bijis kas īpash un iespejams izvērties par galvu reibinoshu pasākumu!

padalieties ar savu pieredzi! :-P :-)

18.07.2011 01:46 |
 
10 gadi
Reitings 1326
Reģ: 29.01.2009
Man tas viss vēl priekšā.
Kad tu ņēmi braukšanu, pēc teorijas? ;-)
18.07.2011 02:18 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
pirms braukshanas eksaamena ieraavu nervu zaales.. maitas, nepaliidzeeja.. gaaju uz mashiinu un drebeeju kaa apses lapa, bet kad pieseedos pie stuures viss pazuda, kaut arii mashiina noslaapa pat neizbraucot no laukuma :D:D:D bet nu kameer pierod, tas taa, viss ok :) taada sajuuta, ka esmu dzimusi ar stuuri rokaa, jo brucu es labi un jau daudzus gadus ieprieksh maaceeju braukt (pirms sava br. eksaamena), biju laimiiga, smaidiiga, situ pa stuuri dziesmas meldinju, biju uzmaniiga, visu ieveeroju- noliku ar 1. reizi un nevienu soda punktu :) VEIKSMIIIIIII (l)
18.07.2011 02:34 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
To murgu pat bail atcerēties :-D 1. eksāmens mn likās kā mana mūža briesmīgākā diena, jo uzsniga 1. sniegs un pa sniegu nebiju braukusi un tā nu sanāca ka tieši eksāmens iekrita tajā dienā.
Rezultāts-Es(kura nekad nav braukusi pa sniegotu ielu)+eksāmena BMW kuram ir pakaļas piedziņa=katastrofa uz ceļa! :-D Normāli driftoju krustojumos, jo mašīnu savaldīt bija grūti+vēl slāpa nost :-D Man bija tāāāds stress, a instruktors vispār vēsā mierā visu laiku pa logu skatījās ārā kā putniņi lido(kaut kāds krievs kurš knapi latviski runāja) :-D Lieki piebilst ka eksāmenu nenoliku :-D :-D :-D aa un maršruts-nu pats vieglākais kas var būt-Pārdaugava.

2. reizē jau bija labāk noliku ar 1 nenozīmīgu kļūdu, jo nepareizajā ātrumā ieliku.
Maršruts-Centrs, Maskačka.

Secinājumi-vajadzēja ņemt to izmēģinājuma braucienu, lai arī daudzi saka ka nav vajadzīgs, es TIEŠĀM IESAKU, ja vien neesi mācījusies ar BMW braukt. Jo man bija grūti pierast pie tās mašīnas jo mācījos ar daaaaudz "mīkstāku" tas BMW nenormāli ciets, jūtīgs likās. Un tas pirmais eksāmens tā arī pagāja kamēr pieradu pie tās mašīnas.
18.07.2011 02:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 27.06.2011
Tagad jau būs jākārto ar Golfu :)
18.07.2011 02:59 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
laktiņa - ar Golfu kārtos tikai tie, kas kārtos v/a priekš braukšanas ar automātisko kārbu, bet tie kas gribēs normālu v/a tie kārtos ar BMW :)
18.07.2011 03:05 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man noveicaas..man bij golfinsh...noliku ar pirmo reizi... visu celju muldeejos ar instruktoru...veel uzbraucu netiishaam vinjam par vinja pliko pauri:D... sanaaca likuma noslaapt,bet veikli izgaju no situaacijas,izstaastot kaa pareizaak bij jaabrauc...jo domaaju,ka viss..izgaazos...bet nee...beigaas pazinjoja,ka noliku..aiz laimes apchuraajos:D..veel visu celju staastiiju,ka man buus tikai automaats:D
18.07.2011 03:06 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Pirms eksāmena, kad sēdēju tajā gaidīšas telpā, man likās, ka vēders pa muti izkāps ārā.
Aizejot uz mašīnu biju mierīgāka. Izbraukāju veiksmīgi figūras un tad braucām pa ielām. Maršruts man bija pa Pārdaugavu, dažas vietas bija, kur 19 trolejbuss braukā. Tā stop zīme pie sliedēm un pēc 15min es jau biju atpakaļ laukumā un parakstīju protokolu, ka eksāmens ir nokārtots.
18.07.2011 11:49 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kāda jēga ņemt izmēģinājuma eksāmenu, tā ir tā pati nauda, kas ja liktu eksāmenu, ar atšķirību ka, ja nobrauksi labi, tev tikai pateiks, ka būsi nolikusi. A ar eksāmenu toties pastāv iespēja, ka noliksi. Karoč, izmēģinājuma eksāmens ir priekš blondām kazām, kas nemāk izdevību sarēķināt.
18.07.2011 11:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
es arī izmēģinājuma neņēmu, piekrītu Becky par to, ka īsti jau jēga nav no tā.

Man ar manu eksāmenu bija tā, ka pilnīgi nevienam neteicu (izņemot šejienes sunci :-D un, protams, instruktoru)..beeet nepaskatījos, no cikiem strādā tā iestāde, kādas 20 min salu un gaidīju ārā..tikmēr jau biju izdomājusi, ka esmu šo to svarīgu (no dokumentiem) aizmirsusi, kaut gan beigās tie nemaz nebija vajadzīgi :-D Nu, tā, bet nebija baigais stresiņš..no rīta taisījos un domāju - cik forši būtu, ja man "kases automāts" tiktu, un tā arī bija..domu spēks, haha :-D Un, kad izbraucu uz ielām, sasmaidījos, jo maršruts bija tieši iepriekšējā dienā ar instruktoru nobrauktais, nemācēšu paskaidrot, kur tieši braucu, sanāk bišku ap to csdd ēku un tad līdz Radissonam un atpakaļ. Viena kļūdiņa it kā bija, bet es tā arī nesapratu, kurā vietā. Noslāpt laikam nenoslāpu, tikai vienā trakā bedrē gandrīz trāpīju. (t) :-D
18.07.2011 12:04 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.07.2011
Lilcha-man teorija jau gaja uz beigām un tad njēmu braukshanu..nozjēloju,jo ātrāk sāc braukt,jo ātrāk izproti zīmes,likumus,vieglāk teorijas eksāmenu pēc tam nolikt.. :-)
bet nu nekas,kaut kaa lidz galam esmu tikusi..vēl astei pāri jāpārkāpj..lielu bonusu man deva tas,kad ar savu instruktoru sarunāju,ka pāris reizes pabraukāshu ar citu instruktoru(bijusho csdd inspektoru),lai pierodu ka ir pie citas mašīnas,pie ta ka blakus sēž svesh cilvēks,un jā,pirmajā reizē braucot ar viņu man bija panika,kļūda pēc kļūdas.. :-P
un man jau liekas,ĻOTI lielu lomu spēlē instruktors..beigas pat žēl būs škirties no savejā.. :-D

p.s paldies meitenes par saviem stastiem,tiesham interesanti :-)

18.07.2011 12:33 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu es neuzskatu, ka izmēģinājuma eksāmens ir priekš blondām kazām... :-D
Ja nav braukts ar to bmw, var vismaz izmēģinatm, kā tas ir, man izmēģinajuma
eksāmens ļoti palīdzēja.
Tas bmw ir tik sasodīti jūtigs :-/ (t)
18.07.2011 12:55 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Elchaa, bet kāda jēga, ok, nav braukts, bet tu samaksā to pašu eksāmena cenu, bet ja ņem eksāmenu, moš arī noliksi, bet izmēģinājumā - nu nevari tu nolikt, tevi tik var papaijāt pa plecu un patiekt, ka bija labi - totāli izsviesta nauda.
18.07.2011 12:58 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu labi, nevar nolikt. Bet var izbraukt iespējamu csdd maršrutu, jo kad es liku, pārrunāju ar vairakiem cilvekiem, visiem bija pārsvarā viens maršruts.
Labi, piemēram, ja cilveks nav braucis ar bmw, viņš aiziet pie kaut kāda cita instruktora pabraukt, tāpat samaksā naudu un nevar arī nolikt.
Es izvēlejos labak piemaksāt 5 lvl vairak par braukšanu csdd izmēginajuma eksāmenā, nekā braukt pie parasta instruktora ar to pašu bmw.
18.07.2011 13:07 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Maršruti ir daudzi, ņem uzreiz eksāmenu un noliksi/nenoliksi, maksā tāpat kā csdd izmēģinājuma,tas īstais jau tāpat kā izmēģinājums un tāpat izskaidros kļūdas, ja nenoliksi. Nav jau ierobežojumi, to eskāmenu tu vari kārtot kaut 100x. Ja būtu tā, ka drīkst tikai 3 reizies, tad izmēģinājuma eksāmenam jēga ir, savādāk - nē, nekas vairāk par padārgu braukšanas stundu tas nav.
18.07.2011 13:11 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
CSDD izmēģinājuma eksāmens Becky nemaksā tik daudz, cik CSDD braukšanas eksāmens. ;-)
Nu tieši tā, dārgāka braukšanas stunda - citi var atļauties, citi nevar ;-) :-D
18.07.2011 13:15 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Elcha,nu kkāds piečuks starpība, tāpat nav jēgas! Moš novaicas ar pirmo reizi nolikt, a tā tu vari izmēģinājumu nobraukt perfekti, a pēc tam tāpat 3x vēl likt.
18.07.2011 13:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 19.07.2010
mani izdzenāja pa Maskavas ielas rajonu + vēl visu prezidenta pils rajonu.. biju dusmīga par to, ka man bija bijušas tik daudz braukšanas kā reti kuram, beeeeet.. tur nebiju ne reizi braukusi, visu, protams, izdarīju, bet likās, ka apjukšu baigi.. bija 1 vidēja kļūda-iebraucu krustojumā kreiso pagriezienu taisīt un tā jau uz dzeltenā vajadzēja pabeigt manevru, bet kas notiek? man noslāpst ne tikai 1x, bet arī 2x.. tā nu paliku krustojuma vidū.. man tajā brīdī likās, ka neesmu nolikusi. bet no uztraukuma laikam pa traku laidu vaļā to sajūgu :-/ un vēl man bija 2 mazās kļūdas. vienā-izslēdzās pagrieziens.. otrā-ar otro netīšām sagāzēju līdz 50km/h :D es arī ņēmu izmēģinājumu, un ĻOTI labi, ka tā! jo vispār es nedraudzējos ar sajūgu, pārāk labi viņu nejūtu, man iepriekš vajadzēja zināt ko,kā,kāpēc. piemēram, liekot eksāmenu man gadījās TĀDS kretīns, kurš man bļaujot virsū atbildēja,kad kaut ko jautāju,kur var krēslu nolaist utml. jautājumus. ja nebūtu bijis izmēģinājums, es sāktu krist panikā, ka uz mani bļauj. tas vairāk psiholoģiski. figūrās arī sāka braukt man virsū un pa ceļam arī kaut ko man bubināja virsū. nevienam neiesaku piedzīvot tādu pārdzīvojumu kā man tas bija. diezgan pazemojoši. vispār diezgan haotiski izstāstīju, bet man tās ir nepatīkamas atmiņas,tāpēc tā..
bet lai vai kā.. esmu šoferis, un tas ir super ;-)
18.07.2011 13:41 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
bby, laikam tu nezināji savas tiesības.Bet tu jau pie pirmās viņa bļaušanas par krēslu varēji izkāpt no mašīnas un iet rakstīt par to inspektoru iesniegumu, ka viņš nepaskaidrot lietas, kas viņam obligāti ir jāpaskaidro pirms eksāmena.
18.07.2011 13:48 |
 
Reitings 31
Reģ: 19.07.2010
Jordana, visu zināju.. mani brīdināja, ka tādi kretīni tur ir, es to visu ļoti labi zināju. uzzināju arī to, ka tas neko nemainīs ja rakstīšu iesniegumu. ā, arī eksāmena laiks man bija garāks kā 50min. 55min vai pat visas 60min.
18.07.2011 13:50 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
bby, mainītu gan kaut ko. Tu tiktu pie cita inspektora un tas dabūtu trūkties.
Un vismaz tu savus nervus nečakarētu ;-)
18.07.2011 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits