Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

intereses pēc!

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

Vakar aizdomājos par vienu lietu...

Bija man puisis (nu jau EX) - tiešām jauks cilvēks,visur viens otru atbalstījām,uzticība,sapratne,rūpes vienam par otru,nekādu strīdu!Bijām ilgi kopā,ik pa laikam aizvien vairāk un vairāk parādījās puiša neizdarības,ko nespēju pieņemt,gala rezultātā-izšķīrāmies!Jūtas pazudušas,vairs kopā noteikti nevēlētos būt,jo esmu uzsākusi jaunu dzīvi un lai vai kā-nekāptu uz tā paša grābekļa!Runa ir par ko citu...

Aizdomājos par to,ka mums sanāca diezgan riebīgi beigt mūsu attiecības (vairāk gan no manas puses) - iniciatore visam biju es,sarakstīju viņam visu,kas mani nebija apmierinājis viņa raksturā/uzvedībā + lai mani vairs neuzmeklē!

Aizdomājos - vai jums ir bijis tā,ka pēc kāda laiciņa saprotat,ka visu varēja savādāk nokārtot uz bez tik "asiem naža asmeņiem"? Jo iespējams,ka draugi būtu palikuši,bet tagad ir viss mūsu starpā iznīcināts!Protams,būtu droši tagad muļķīgi rakstīt un kaut ko viņam teikt,bet vai kādreiz esat par šo aizdomājušās vai domājušas,ka vajadzēja savādāk rīkoties (ja esat kaut ko līdzīgu piedzīvojušas!)?

13.07.2011 17:12 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Jā un bieži, bet laiku atpakaļ nepagriezīsi.Vienīgais nākamreiz būšu gudrāka.
13.07.2011 17:48 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Uj, kā es savu bijušo lamāju un skarbiem vārdiem sagriezu mazos, mazos gabaliņos tā visa dēļ, ko man bija nodarījis. (t) (s) Bet ar laiku atkal sākām runāties un viss bija ok, izņemot dažas atmiņas. Lai gan pats pēctam pateicās par to, ka acis viņam atvēru. Sāpīgā veidā abiem, bet vismaz tagad vairs tā nedarīs, vismaz man ne. :-) (l) Tagad attiecības ar viņu ir tikai draugu līmenī, nekas vairāk. :-) (l)
13.07.2011 18:00 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Jā, ir gadijies. Sarunāju daudz muļķības, viņš arī. Pēctam salabām un bi9ja stulbi atcerēties. Bet balstoties uz tā brīža emocijām tas šķita normāli. :-)
13.07.2011 18:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits