Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cīņa ar sevi par sevi

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Mīlestība, kā tas reāli notiek.

Pašlaik es atrodos darbā, man nav ko darīt un nolēmu jums pastāstīt par lietām, kādas tās ir patiesībā.

Es esmu tā persona, kas rakstīja par pauzi, nevis numur divi, bet gan numur viens. Stāsts sekojošs:

1. Iepazināmies augstskolā, kopā mācījāmies, bija savstarpēja pievilkšanās jau no paša sākuma, man bija draugs un viņam bija draudzene, bijām vienkārši draugi. Sēdējām kopā praktiski visos priekšmetos, gājām kopā mājās no skolas un kopā gājām smēķēt pārtraukumos. Joki, spoki un visādas jautras izdarības mūsu starpā. Es izšķīros, viņš izšķīrās, sarakstījāmies. Mums bija daudz kopīgu interešu un rakstura īpašību. Sanāca pārgulēt dzērumā, viņš pēc tam centās sev ieskaidrot, ka nevēlas neko nopietnu, bet nespēja pats sev pretoties, es arī cerēju, ka viņš būs plāksteris un aizlāpīs bijušo, bet trīs nedēļu laikā mēs iemīlējāmies. Mums nebija daudz strīdu, kad radās kāda problēma, mēs to centāmies atrisināt it kā tas būtu pasaulē ļaunākais murgs. Mēs sasteidzām attiecības, bet tobrīd tas likās vienaldzīgi, jo bija baigā kaisle un romantika un tajā pašā laikā arī vnk draudzība. Mēs bijām kā dvēseļu radinieki un abi to atzinām. Laiks gāja uz priekšu, aptuveni septītajā mēnesī sāka parādīties rutīna, bet mēs norunājām, ka nebūsim kā citi pāri un nešķirsimies, bet gan to risināsim. Pagāja divas nedēļas un mēs izšķīrāmies. Pāris dienas pirms astoņu mēnešu jubilejas. Jo viņš man teica, ka sāk mani mīlēt kā draugu. Ka pazudusi ir dzirkstele, man arī bija tas pats, tikai es to vairs neapzinājos. Nākamajā dienā, kad mēs izšķīrāmies, mēs satikāmies un nolēmām paņemt pauzi, bet mums tas diezko labi nesanāca, mēs turpinājām tikties katru dienu, jo nevarējām viens bez otra, tad mēs nolēmām pauzi ņemt nopietni, nopietni paņemt to pauzi sanāca aptuveni trīs dienas, tad mēs sagājām atpakaļ kopā un viņš atzina, ka viņam ir bail, ka nenotiek tas pats, vai tam vispār būs jēgas un tā tālāk. Viss mainījās, mana attieksme, viņa attieksme, mums atlika pabūt kopā 3 dienas un vakar vakarā mēs izšķīrāmies, pavisam. Pa dienu bija baigais skandāls, vakarā vēl sazvanījāmies..un atvadījāmies, tas bija ļoti sāpīgi, vieglāk bija dusmoties.

2. Es ļoti labi apzinos, ka es viņu vairs nespēju mīlēt pēc pirmās izšķiršanās un viņš arī. Tajā dienā beidzās mīlestība, es vnm esmu teikusi un uzskatījusi, ka mīlestība ir stāvoklis starp DIVIEM cilvēkiem. Viņš pārstāja mani mīlēt, tā vienkārši, kaut gan mīlēja ar visu sirdi un dvēseli. Neviens mani tā vēl nebija mīlējis. Es saprotu arī to, ka man pietrūkst nevis viņa, bet gan tā, kas mums bija. Viņš gribēja, lai mēs paliekam vnk draugi, bet tas nav iespējams, jo mēs nekad nespētu būt vnk draugi. Viņš piektdien raudādams man vēl teica, pirms mēs sagājām atpakaļ kopā, ka viņš nespēj bez manis dzīvot un, ka ļoti mīlot. Es zinu, ka tā tas ir. Vakar viņš teica, ka mēs nekad vairs netiksimies, apgalvoja, ka viņš būšot kkur tālu prom, iespējams, ka pametīs LV. Viņš man atteicās teikt, ko darīs, jo tā būšot labāk. Iespējams, ka jā. Sarunājām, ka atcerēsimies tikai labo. Es zinu to, ka viņš mani ir padarījis par labāku cilvēku nekā es biju iepriekš, bet no otras puses, fakts ir tāds, ka es esmu nocietinājusies. Šādi man vēl nekad netika sāpējis, palaist vaļā kādu cilvēku, kas atstājis tiešām lielu pēdu manā dzīvē, bet es zinu, ka līdz ar šo, man dzīvē atveras jaunas durvis, jauna nodaļa. Pagaidām es nezinu kā šī nodaļa tiks rakstīta, kas tur tiks rakstīts, to rādīs laiks. Es esmu atradusi jaunu, labu darbu un jaunu skatu uz pasauli. Es zinu, ka es vairs nekad nebūšu tāda, kādu viņš iemīlēja un, ka manī notiek pārmaiņas, jo ar katru reizi es pārakmeņojos. Es vakar sev nozvērējos, ka lai izvairītos no šīm atmiņām es nekad vairs neļaušu sev iemīlēties. Es zinu, ka tas droši vien izklausās pēc debīliem sāpinātas sievietes tekstiem, bet es to domāju nopietni. Es vienmēr esmu vēlējusies būt karjeriste un manuprāt, šī ir tā iespēja. Vakar ejot gulēt es pārcilāju visas domas galvā un šorīt pamodos ar mierīgu sirdi. Raudāšana ir beigusies. Nav jau jēgas. Pirms astoņiem mēnešiem es ļoti vēlējos mīlēt un tikt iemīlēta, bet tagad es no šī postulāta atkāpjos. Man ir laiks, ko veltīt sev, savai karjerai un izaugsmei. Es parūpēšos par sevi un mīlēšu. Es sapratu, ka neviens mūs nespēs darīt patiesi laimīgus, ja mēs to paši nedarīsim. Laime ir jāatrod sevī. Mana tuvākā draudzene uzskata, ka pastāv mūžīga mīlestība, tāda, pārcilvēciska, varbūt tāda arī pastāv, bet es neesmu no tiem cilvēkiem, kas to visticamāk iemantos kaut kad. Es esmu viena no tām dāmām, kurām katru dienu vīrieši pievērš uzmanību, izsaka komplimentus, man ir dabisks skaistums, un seksapīls, kas vienmēr valdzina vīriešus, bet mana personība ir pārāk sarežģīta un noteikta. Savu personību es atradu jau septiņpadsmit gadu vecumā, kad iestājās manas dzīves posms, kas vakar noslēdzās. Vakar, tā pati draudzene, kas tic pārmīlestībai teica, ka viņa ir kā ieduļķots ezers, kas nav ne īsti tīrs, bet nav arī nefiltrējams. Viņu var izfiltrēt, un aina apmēram divpadsmitos pa dienu. Bet es esot kā jūra, kurai neredz krastu, ar izteikti tumši zilu ūdeni un noplūdušu naftas staciju. Jūra esot caurredzama tikai aiz biezā naftas slāņa. Apmēram trijos pa dienu.

3. Lūk, tāds ir mans stāsts, iespējams kādai no jums būs ko no tā mācīties, vai vismaz viela pārdomām. Par tām attiecībām, pat, ja es veidošu tādas, tad tikai pēc vairākiem gadiem, lai man būtu laiks cīņai ar sevi par sevi.

cosonicash

13.07.2011 16:34 |
 
Reitings 120
Reģ: 29.01.2009
Pirms cik gadiem iepazināties kā draugi un kad Jūs sākāt tā nopienti tikties? Tas ir kaut kāds pievilkšanās spēks! :)
13.07.2011 16:40 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Jebkura šķiršanās rada izmaiņas attiecībās un pārsvarā tās negatīvākās..pēc šķiršanās parasti vairs nekas nav kā agrāk un nevar jau nemaz būt! ;-)
13.07.2011 16:43 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Pirms mēs sagājām kopā, mēs praktiski gadu bijām draugi :)
13.07.2011 16:43 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
un jebkurš cilvēks diemžēl atstāj rētas..
13.07.2011 16:49 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Jā, bet ziniet, es priecājos, ka tas ir beidzies, ir iestājusies skaidrība un es jūtos mierīga un man ir laiks strādāt ar savām problēmām, kas traucēja gan man, gan viņam attiecībās. Man tiek dota iespēja iemīlēt sevi.
Nedomājiet, ka es priecājos, ka es būtu tikusi no viņa vaļā, es tikai sāku domāt ar galvu...loģiski domāt.
13.07.2011 17:22 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
gudra meitene :-) !
13.07.2011 19:20 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Lasot aizdomājos par to - ja bija tik liela mīlestība, viss tk rožaini un skaisti, tad kā pēc tikai 7 mēnešiem var iestāties rutīna un mīlestība vienkārši pagaist?! :-/ Varbūt tad tā nemaz nebija īsta mīlestība? Un - laiks dziedē visas rētas :-)
13.07.2011 20:26 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Bessa
Pēdējais teikums ir ļoti paties. Ticu tam, ka laiks spēj dziedēt visu! Ja ne līdz galam, tad rēta jau paliek, bet tomēr sāpe pāriet.
13.07.2011 22:25 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
mīlestība :-D
13.07.2011 22:28 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Manuprāt, tas tādēļ, ka smadzenēs kkas klemmēja, kkas galvā klemmēja uz to visu.
14.07.2011 00:29 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
ak, jā, ietektu tvert dzīvi, tai skaitā vīriešus, vieglāk. Vīriešiem(vīriešiem, nevis puikām), visiem, pat vismīlošākajiem riebjas drāmas un kaitina sievietes pārliekais "sarežģītums", kas nereti viņām pašām izkatās kā dvēseles dziļums un noslēpumains valdzinājums, bet īstenībā piešķir personībai smagumu, kas žņaudz nost un nomāc.
14.07.2011 00:37 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
pirmkaart, nesaprotu kaa var miileet, kaa tu saki, ar sirdi un dveeseli, ja juus esat bijusi tik mazu laiku kopaa? :-| tas man iisti nav skaidrs. miilestiibai, manupraat, vajag krietni ilgaaku laiku.
otrkaart - Tu liecies paaraak sarezgiita personiba. Aciimredzot Tev tieshaam lemts buut karjeristei, jo veidojot attieciibas lietas vajag tieshi vienkaarshot nevis sarezgjiit.
14.07.2011 00:41 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Es uzskatu, ka viss ātri beidzās, jo tika pārāk sasteigts. Es sākumā cerēju, ka viņš būs plāksteris, bet sanāca, ka viņš uztaisija pats sev vietu, kur tagad vajag plāksteri :D
14.07.2011 01:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits