Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drošības nauda

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011

Labrīt vai labdien meitenes! ;-) :-)

No septembra sākšu pirmo reizi īrēt savā mūžā. No tā visa neko nejēdzu, tieši tādēļ ir šī diskusija. Kad sazvanījos ar saimnieci,tad prasīju, kādi tad īsti ir noteikumi. Viņa atbildēja,ka ir jāiemaksā 60Ls (mēneša maksa) + 40Ls drošības nauda. Tā kā es neko nesaprotu no drošības naudām, tad varat paskaidrot,kas tas tāds ir, kāpēc jāiemaksā un vai man tā drošības nauda ir jāiemaksā pirms sāku dzīvot?

12.07.2011 15:56 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
droshiibas nauda ir jaamaksaa par peedeejo meenesi, ja nu gadiijumaa, tu peekshni izdomaa izvaakties aatraak nekaa paredzeets (vismaz taa es to saprotu). Bet vispaar ja ir tieshais saimnieks, tad taadas naudas neprasa, parasti tas notiek, ja izmanto maaklera pakalpojumus un tas ir viss atrunaats liiguma, tavaa gadiijumaa, tas nekur atrunaats nebuus.
12.07.2011 16:00 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Nu tā ir domāta, lai saimniecei būtu pārliecība, ka tiešām nopietni grasies īrēt dzīvokli, nevis nodzīvo 1 mēnesi un pazūdi, neko nesamaksājot. Tie 40ls ir maz. Man ir bijis jāmaksā, par 2 mēnešiem uzreiz, par 1. un pēdējo. Kā arī vienā dzīvoklī ko īrēju, prasīja 200ls drošības naudu, lai gan par īri prasīja 50ls.
12.07.2011 16:01 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
vai arii liigums buus? ja buus, tad noteikti jaaprasa, lai to droshiibas naudu tur ieklauj.
12.07.2011 16:01 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Drošības nauda saimniekam ir kā garants, tad,ja Tu aizlaidies, kaut ko sabojā utt. Ja viss ir kārtībā, izbeidzot saistības šo naudu saimnieks atdod vai arī to var izmantot, lai samaksātu par komunālajiem vai īri.
Parasti gan drōšības nauda ir īres maksas apmērā, bet nu katram pašam iespējas ņemt tik, cik vēlas.
Galvenais, nosļēdz līgumu, kurā viss šis ir atrunāts.
Un,jā, jāiemaks;a nauda pirms sāc dzīvot.
12.07.2011 16:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tieši tā - līgumā ir parasti ir atrunāts, kādam nolūkam tiek prasīta drošības nauda. Manā gadījumā tā ir kā maksa par pēdējo mēnesi, bet, ja kaut ko salauzīšu/ sabojāšu, zaudējumi tiks segti no drošības naudas.
Man ir biji arī tāds variants, ka iemaksāju drošības naudu un maksu par 1. mēnesi (kā līgumā teikts), savukārt, izīrētās (pārvaldnieks) piedāvāja nemaksāt par 2. un tik pēc otrā meneša turpināt ikmēneša maksājumus.
12.07.2011 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits