Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sienas izrotāšana.

 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011

Sveikas! Zinu, ka šī ir mana 3 tēma 10 minūšu laikā, bet tie jautājumi ir dažādi, nevarētu salikt vienā temā. :D

Tātad. Man pie sienas ar tām adatiņām (nezinu kā sauc - kņopītes? :D ) ir piespraustas daudz un dažādas bildes, arī plakāti no īpašiem gadījumiem, arī sienas karte. Bet lieta tāda, lai cik ļoti es viņu pieliekot nenostieptu (lai neatkarājas no sienas), laika gaitā tās bildes un plakāti paši atraujas no sienas vietas, kur nav piesprausti. Nu es tiešām neiznu kā to lai izskaidro, bet kad tu liec pirkstu klāt bildes vidum, var just, ka viņa nav klāt pie sienas. viņas tā kā atraujās. Tāpec es izdomaju, ka varētu viņas pielīmēt. Bet nejau ar kādu parasto līmes zīmulīti. Kā ir piemēram ar tapešu līmi? Piemēram bildi vai plakātu varētu noziest ar tapešu līmi un pielīmēt pie sienas (uz kuras jau ir tapete)? Turētos? Kā jūs domājat?

12.07.2011 14:05 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
jā, var. bet es labāk nopirktu divpusējo skoču ;-)
12.07.2011 14:13 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jā, piekrītu par divpusējo skoču. Visādas planšetes ar to esmu veidojusi. Tie skoči pieejami ar dažādu stiprību, ir pat tādi, ar ko spoguli var pie sienas līmēt.
12.07.2011 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits