Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc esmu tāda?

 
Reitings 89
Reģ: 03.06.2011

Labrīt, meitenes!

Es brīžiem jūtos tik nelaimīga un nespēju tikt ar sevi galā, tāpēc man vajag padomu, ko iesākt..

Esmu ļoti jūtīgs, emocionāls cilvēks. Man traucē tas, ka, ja notiek kas ļoti labs, es nespēju pat padomāt par ko citu, ne pastrādāt, neko. Visu laiku domāju tikai par TO. Tas pats arī, ja notiek, kas slikts - visu laiku jādomā par to.

Tagad arī, esmu attiecībās, bet draugos sāku sarakstīties ar vienu puisi. Sarakstamies jau kādu laiciņu, ļoti patīk man viņš. Tad nu es nepārtraukti sēžu draugos klikšķinot refreshu un gaidot kādu vēstuli no viņa :-D Tā nu es jau dienām par to tik vien domāju, kā par viņu un nespēju neko padarīt, ne pastrādāt. Visu laiku tikai sežu un gaidu viņa vēstules :-O Citreiz pat stundām to daru..Kaut man būtu jādara citas lietas. Es nesaprotu, kāpēc ar mani vienmēr tā notiek dzīvē, ka es spēju padomāt šādās situācijās tikai par šo foršu/slikto notikumu un visu pārējo pametu novārtā..Ar to puisi, mums tāpat nekas nebūs, tas ir skaidrs, es pat viņu satikusi neesmu, bet jau sajūta, ka nespēju bez viņa dzīvot..Nu sviests kaut kāds. Protams, pēc kāda laika šīs sajūtas pazudīs, bet es vispār negribu tā justies, skriet viņam pakaļ. Es vispār gribu būt tāda vēsā un nepriecāties par katru viņa vēstuli.

Kā lai izmaina šīs sajūtas un kā lai beidzu par viņu domāt un čakarēt savu laiku? (e) Kā vispār nebūt tik emocionālai un neļaut šādiem notikumiem ietekmēt manu ikdienas ritmu?

12.07.2011 13:45 |
 
Reitings 89
Reģ: 03.06.2011
:-/
12.07.2011 13:46 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Man arī ir sirdī iekritis kāds cits puisis, man viņš tik tiešām patīk, tomēr man ir draugs un to nevar salīdzināt. Jā, mēs mēdzam sarakstīties, es pat mēdzu viņu satikt, taču tas ir tikai sarunu līmenī, jo es esmu novilkusi svītru un skaidri un gaiši viņam pateikusi, ka man ir draugs un ar viņu mums nekādu attiecību nebūs. Jā, man patīk viņa klātbūtne, bet mans draugs man ir daudz daudz svarīgāks.
Es tev ieteiktu sākt kontaktēties ar draugu šī puiša vietā :-) Es tā daru un puisis ir vienkārši starā (l)
12.07.2011 13:51 |
 
Reitings 89
Reģ: 03.06.2011
Čupse, nu es jau ar draugu kontaktējos, mēs jau esam kopā un dzīvojam kopā 6 gadus :-D
12.07.2011 13:54 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
Nu ja, bet neraksti tam puisis, uzraksti savējam ;-) Diez vai jūs 24/7 kopā esat :-D
12.07.2011 13:55 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
paškontrole ir treniņš,
bet uztver to kā savu odziņu, ar ko tu atšķiries no citiem :-) nesaskati tikai negatīvo šajā īpašībā, piemēram, tu lieliski proti novērtēt un izbaudīt labus notikumus. Tā teikt kārtīgi izdzīvo dzīvi :-)
12.07.2011 14:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits