Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cubus veikali!!!!!!

 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011

Labvakar meitenes!!

Gribu padalīties par kādu lietu! Ļoti pārsteigta nēsmu, bet tomēr!!

Tātad, šodien iepirkos Dominā. Ieeju Cubus veikalā, oho!! Katram apģērbu pārim ņem 2 un kkāda atlaide... Paskataties meitenes uzmanīgāk uz apģērba cenu lapiņas :-D

IEvēroju normālas šallītes. Protams ja ņem divas maksā itkā lētāk... bet.. 2 šalles, ja nemaldos 9.99 LS kopā. OK paņemu vienu šallīti rokās apskatos kvalitāti, kāda tam kubusam mēdz būt :-D un ko es ieraugu?? viena šī šallīte maksā 3. ar kaut ko. Tātad sanāk lētāk pat ņemot katru atsevišķi, kas sanāktu apmēram 7, 8 LS!! :-

Paņemu vienu šalli un dodos pie kases! Pārdevēja jautā vai neņemšot otru!! :-D es atbildēju, ka šallīte sanāk lētāk nekā uz melnā aplīša ar cenu 9.99.. Un pārdevēja nespēja neko atbildēt! Kā mēli norījusi!!

P.s. Ja šeit ir kāda cubus strādniece, man ir pofig!! :-D

Jābūt uzmanīgākām ;-)

05.07.2011 21:28 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
nedomāju,ka pārdevējas vainīgas..kā vinjām liek, tā viņas dara!
ps es nestrādāju cubusā
05.07.2011 22:05 |
 
Reitings 67
Reģ: 29.01.2009
Labi, ka pamanīji. :)
05.07.2011 22:08 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
nadiiniite
Pārdevējām IR jāzin, ko pārdod! Vai vismaz jāspēj paskaidrot, kāpēc tāds ap*isiens veikalā notiek!
Tik pat labi, es strādātu par ārstu, cilvēks nomirtu, un es pateiktu - neko nezinu!
05.07.2011 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 521
Reģ: 29.01.2009
Es 1x Bik Bokā skatos uzlīmēta cena 17.Ls, paplēsu nost cenu,skatos jābūt 11,99 Lv, arī mājas lapā bija 11,99Ls,bet visos veikalos cenas pārlīmētas,visiem tieši otrādi liekas,ka ja pārlīmēta cena,tad atlaide ir,man tāpat likās,domāju paskatīšos, cik pirms tam maxsāja un ieraugu,ka vēl lētāk :-D tā mūs te čakarēt cenšas. Man jau liekas, ka, ja būtu teikusi, lai pārdod par tādu cenu, nebūtu pārdevušas,tāpēc nepirku principa pēc vispār,tik atceros,ka nofočēju to "prikolu"kādas mums veikalos ir akcijas!!! :-D :-/
05.07.2011 22:11 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Par bik bok man arī cits stāsts! Bet tas jau bija pirms 5 gadiem apmēram... tik un tā pastāstīšu!
Izlaidumam vēlējos nopirkt melnas klasiskās bikses, ieraugu ir. Skaisti izskatījās un derēja kā uzlietas!
Cena bij pieņemama... konkrētāk neatceros! Ņemšu! Eju pie kases.. kasē cenu sit par kaut kādiem 5 LS vairāk... Pārdevēja neizpratnē. Zvana vadībai vai kam nav ne jausmas.. Pastāsta problēmu ātri. Noliek klausuli un saka, ka īstā cena ir tā ko uzrāda kases aparāts... Es negrībīgi, bet tomēr samaksāju... bēsī tiešām, ja uz preces viena cena a kasē cita un ,protams, lielāka... Tā starpcitu šodien gadījās man centrālās stacijas mēness aptiekā. Meitene nebija pārlikusi jaunās cenas... dēēm :-D
05.07.2011 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 521
Reģ: 29.01.2009
nu bet kāpēc ir jābūt citādākai cenai???!!! to viņi paši izdomā,jo es skatījos,ka cena Eiro,kas norādīta citām valstīm, pārvēršot latos ir tāda pati,kā norādīta LV karodziņam pretim cena, bet šie izdomā 5Ls uzmest pa virsu un pārlīmē tās cenas (e)
05.07.2011 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits