Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad vecākiem uzrodas otra pusi

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Mani interesē pieredze, domas, viedoklis par situāciju, kad kādam no jūsu vecākiem ir draugs/draudzene. Interesē tieši attieksme no jūsu puses, kā to uztverat, kā jutāties.

Mana situācija ir šāda. Mammai ir draugs, par ko esmu ļoti priecīga, jo viņa kopš tēvs nomira visu savu laiku veltīja mums bērniem ( man un brālim). Mēs jau sen kā lieli, man 20, brālim 23 gadi. Tieši tādēļ priecājos, ka beidzot viņa ir spērusi soli uz priekšu un nopietnāk attiecas arī pret sevi kā sievieti.

Viņas draugu iepazinu, liekas jauks, neko slikti nesaku, galvenais lai mamma laimīga. Arī es tam draugam patīku, ir stāvā sajūsmā, cik es esot laba un mīļa meita, kārtīga, viesmīlīga bla bla. Sākumā domāju saslavē,lai pielīstu vai tamlīdzīgi. Bet nē, izrādās viņam ar ir meita, manā vecumā. Un viņa ir tāda riebekle, tiešā nozīmē. Sākumā jau neko neteica, pēc tam atklājās. Viņa viņu terorizē, pieprasa naudu, neko nepalīdz, uzvedība un tonis pret tēvu ir šausmīgs. Un pat manai mammai atļāvusies baurot virsū.

Tad nu padalieties pieredzē, par jūsu sajutām, emocijām. Jo es nesaprotu kā tā var izturēties, tomēr pieaudzis cilvēks pret savu tēvu, kurš tā jau atdod savai meitai pēdējo. (s)

05.07.2011 16:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Gan jau apakšā ir kāds pamats, pagātnes notikumi, ģimenes problēmas, kādēļ viņa tā uzvedas. Par riebekli jau tāpat vien, no zila gaisa nekļūst.. :-)
05.07.2011 16:59 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Tad jau vairāk tā ir VIŅU (Tavas mammas drauga un meitas) darīšana, saistība tur ar jums tik, cik, ka samazgas gāž virsū visiem,kas viņai ceļā.
Tēvs pats gan jau vainīgs, ja jau pieļauj, ka tā izturās.
Manas mammas drauga dēlam arī tiek prakstiski viss, ko viņš vēlās, bet tā nav manas ģimenes darīšana. Nebiju šo dēļu satikusi vairākus gadus, jo mēs viņu vairs nelaidām savā mājā (izvairījāmies, pareizāk sakot, no viņa), nu ir pagājis laiks un orātiņš arī nācis klāt.
05.07.2011 17:00 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
No savas pieredzes teikšu, ka tā nav tava darīšana, kādas attiecības ir mammas draugam ar viņa nu jau pieaugušo meitu. Viņš ir tēvs un viņam pašam ar to jātiek galā.
05.07.2011 17:07 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Es netaisos jaukties iekšā, bet man vienkārši interesē, kas tādos cilvēkos ir iekšā, ko viņi domā, ja klaji var ņirgāties par savu tēvu un nu jau par manu māti, jo viņi dzīvo kopā.
Protams arī mana mamma netaisās rīkot scēnas, bet tas nav normāli.
05.07.2011 17:10 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domaaju ka taa ir audzinasanas vaina. esmu redzejusi tadus vecaakus kuriem berni jau no bernibas kapj uz galvas un tur nu vinji pasi ir vainigi, tadelj domaju ka attieksme ir tada , kadu bernu izaudzina.
05.07.2011 17:12 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Mums katram iekšā ir kaut kas cits un mēs katrs mēdzam rīkoties nepareizi. Un katram ir savi iemesli.
05.07.2011 17:13 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Iespējams, ka tas ir meitas protests pret tēva attiecībām, iespējams tāds vienkārši ir viņas raksturs, iespējams, ka tas tēvs nemācēju uzaudzināt viņu labāk. viss kas ir iespējams.
05.07.2011 17:14 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Nezinot konkrētus apstākļus un visu pušu viedokļus ir grūti,kaut ko komentēt, tāpēc atliek vien ticēt Tavam situācijas izklāstam :-) Es tikai varu pateikt,kā tas izskatās manām acīm. Un šobrīd tas izskatās tā - jaukā, labā, mīļā es un briesmīgā mammas drauga meita. Man ir sajūta, ka Tu maaazdrusciņ esi greizsirdīga uz, kā Tu saki jaukā, mammas drauga meitu.
05.07.2011 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Pēc pieredzes- iespējams saistīts ar iepriekšējiem notikumiem ģimenē..
05.07.2011 17:26 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Ai grūti jau izskaidrot to visu. Būtībā meita dzīvo ar māti, jau 10 gadus viņas vecāki ir šķīrušies. Sanāk ka lielākoties meitu audzināja māte, tēvs palīdzēja, bet strādāja citā pilsētā. Kamēr meita studēja, dzīvoja pie tēva un tad arī sāka kāst. Lielākoties dzīvoklī bija viena, jo tēvs braukāja komandējumos utt. Varēja darīt ko grib.

Ok, viņas tēvs dara kā grib, bet kur cieņa. Audzināšana ir viens, bet kā vispār var tik necilvēciski izturēties, tomēr vecumā, kad jādomā ar galvu.

05.07.2011 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Tu zini situāciju tikai no savas mātes (nu un varbūt viņas drauga) viedokļa un skatījuma (un domājams, ka par šo neesi runājusi ar mātes drauga meitu), tā, ka iespējams, situācija ir bijusi mazliet savādāka un meita līdz šim nevar ar to samierināties un savā ziņā "atriebjas".
05.07.2011 17:30 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Tējas roze - nezinu kā ko tādu tu izsecini. :-D Kā jau teicu, viņš man tieši tā arī nolika, tik labu un mīļu, ka likās ka pielien, jo neviens man pēc dažām tikšanās reizēm nav teicis, tādas lietas. Pēc tam atklāja, ka es ar viņas meitu esam pilnīgi pretstati, ka viņa meita ir egoiste. Tie ir viņa vārdi.

Uz ko gan man būtu jābūt greizsirdīgai?
05.07.2011 17:30 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
joselyn - tieši tādēļ es gribēju pa interesēties, varbūt kāda ir bijusi šīs meitas vietā. Gribu saprast kas sēž tādos cilvēkos iekšā.
Sākumā kad uzzināju, ka viņam ir meita biju sajūsmā, domāju nodibināt kontaktus utt. Tagad pat bail uzrakstīt kaut vai draugos (t) negribu ka mani uzskata par to slikto, kas viņas dzīvo maitā
05.07.2011 17:33 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es īsti nesaprotu šīs diskusijas jēgu. Mēs katrs esam savādāks un rīkojamies atšķirīgi - ne vienmēr visiem apkārtējiem pieņemami. Katram mums tam ir savi iemesli. Mēs te neuzminēsim kāpēc tā meitene tev nepatīk. Bet ja tēvs viņai tādai ļauj būt, lai viņa ir. Uz tevi taču tas neattiecās.
05.07.2011 17:36 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es esmu bijusi meita, kas riebīgi izturas pret saviem vecākiem un viņu jaunajiem draugiem/draudzenēm, bet kāpēc tu domā, ka man bija tādi paši iemesli šādai rīcībai, kā tavas mammas drauga meitai?
05.07.2011 17:37 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Okey, nesapratāt ko gribu.
UN es neteicu,ka nepatīk tā meitene, izlasīt vajag. Gribēju saprast otras puses sajūtas. Bet ok. Lai paliek, ja nav jēgas tad nav. ;-)
05.07.2011 17:38 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
atšķirība ir tāda, ka tu esi jau izaugusi, bet topošā pusmāsa vēl nē . viņa visdrīzāk izaugs , kad pārcelsies dzīvot citur . Mammu gan apbižot neļauj . Tēvam noteikti arī ir grūti klājies, varbūt viens audzinājis un meita vienkārši iemācījusies ar vinu manipulēt. Kopa ar brāli norādiet, ka nu "haljava " ir beigusies, tā uzvesties vairs nedrīkst , lai meklē darbu un sāk uzvesties kā pieaugusi . vai sasauciet ģimenes sapulci . tas tiešām strādā . apsēžaties un aprunājaties ar tēvu atklati un sirsnīgi . pasaki visu to, ko uzrakstīji šeit .

Parasti problēmas ir tieši no ta , ka jaunā paaudze nespēj atrasties kopā ar vecākiem vairs . Ja tiešām tā, tad vienīgais ir piespiest meitu uzsākt savu dzīvi.

05.07.2011 17:39 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna - iespējams, ka jā. Es tak tikai gribēju,lai dalāties savās sajūtās, neiešu tak tagad skriet pie viņas un teikt zinu,kas pa vainu. Esmu šādā situācijā, kad pieņemu mātes otru pusi. Gribu saprast cilvēku,kas nepieņem un tur naidu gan pret tēvu, gan nu jau namu māti.
05.07.2011 17:39 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nelasiju ko citas raksta, bet man pret šādām situācijām ir sava nostāja- un ne tā labākā diemžēl. To arī zin mani vecāki- kas viņus sagaida, ja domātu pašķirties un atrastu citu otru pusi.

Protams liela nozīme ir tam kapēc vispār vecāki ir šķirušies. Tavā gadijumā viena vecāka zaudējuma gadijumā tev protams nav nekāda iemesla turēt ļaunu prātu uz mammas draugu. BET varbūt tai otrai meitenei vecāki šķirušies dēļ strīdiem, krāpšanas varbūt tēvs darīja pāri mātei vai tamlīdzīgi un tad es saprotu to otru meiteni ļoti labi- arī man būtu tieši tāda attieksme kā viņai + man pilnīgi nekādā cieņas līmenī nebūtu tēva draudzene.

Saprotu, ka no malas tas izklausās dīvaini un es pat nezinu tam izskaidrojumu kapēc tieši tā jau domāju kopš mazotnes. Bet es zinu ka tā būtu 100%, ja nonāktu tādā situācijā.
05.07.2011 17:41 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
es nesaprotu kā vispār ir iespējams riebīgums pret mammas /tēta otro pusīti , ja cilvēks ir labs . mana mamma mani un bralīti viena audzināja , visu sevi atdeva mums un es lai negribētu, lai viņa ir laimīga ? tas būtu pārak savtīgi un ļauni .
05.07.2011 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits