Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecie labie.... kompleksi.

 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011

Sveiki Jūsmājās!

Jau labu laiku esmu sapratusi, ka mani pamatīgi nospiež kompleksu slogs. Par ko? Par visu iespējamo. Krūtis mazas, neglīta forma. Figūra nekāda, vidukļa nav, kājas ļenganas. Teiksiet- trenežieru zāle? Esmu tam par slinku. Turklāt- nebūtu kompleksu, viss arī liktos oki. Nemitīgi skatos uz citām un domāju- vai, kāda viņa smuka, pat bez make up. Kāpēc es tāda neesmu? Ikdienā arī nekrāsojos pārāk, jo neuzskatu to par vajadzīgu. Brīžiem saprotu, ka esmu smuka arī bez meikapa, jo man tas tiešām nav pārāk vajadzīgs, sevišķi tagad- vasarā. Bet tad uznāk tādas skumjas, kad paskaties uz tām, par kurām vīrieši jūsmo- un viņām uz sejas kārta špakteļa- tad liekas, ko tad es ar savu dabīgumu... Liekas, tāda pelēkā pele vien esmu, kaut ar veselo saprātu zinu- es tāda neesmu. Bet kā jau teicu- kompleksi... Viņi uzpeld brīžiem un liekas, ka labāk nokrāsot savus dabīgos brūnos matus blondus, pielīmēt skropstas, varbūt tad jutīšos labi... Bet tas diezvai ko atrisinās..Kā lai pieņēm sevi un nepārdzīvo par katru nieku, kas ir ne tā?

01.07.2011 23:10 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Ir tāds teiciens- Ja ruksis nocepas solārijā,tas nenozīmē,ka kļūst par zaķi ;)
Tas tā atkāpei ;)


Pēdējās dienās te pa pilno diskusijas par šo tēmu. Nu ir jau tikai 2 varianti- vai nu sadzīvo ar sevi un pieņem kāda esi,vai arī dari kautko,lai to mainītu.. ;)

01.07.2011 23:17 |
 
Reitings 268
Reģ: 16.09.2009
Tu saki, ka esi par slinku, lai kaut ko darītu, bet visas, kurām ir laba figūra, pie tās strādā. Uz pasuales ir ļoti maz meiteņu, kurām nekas nav jādara. ;-)
01.07.2011 23:19 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Parādi, man savu bildi, un es tev pateikšu,ka Tu maldies! :-)
01.07.2011 23:19 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tev puisis ir?
Man puiši vienmēr izārstē no kompleksiem :-D :-D ,stāstot kāda es skaista, perfekta utt.
Starpcitu vīrieši nemaz nejūsmo par blondajām šķipsnām un fake skropstām.Galvenais ir pašapziņa, ja dzīvosi harmonijā un mīlēsi sevi kāda tu esi, tad arī apkārtējiem šķitīsi skaista,starojoša un pievilcīga :-/
01.07.2011 23:21 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
Jā, to es saprotu, ka nevar būt skaista figūra, ja pie tā nepiestrādā, bet tādēļ jau saku, ka esmu slinka...
un nevis tā ir mana grand problem , bet, kā jau teicu- kompleksi...
kaut kāds glupums :-/ apnicis jau sapņot par kaut ko nereālu, par ideālu. Cilvēki teikuši- tu esi dabīgi skaista, tev pat krāsoties nevajag, protams arī komplimenti un uzmanība no vīriešiem. Draugs gandrīz katru dienu saka man jaukus vārdus par izskatu, bet viņš jūt ka es tam neticu :-(
01.07.2011 23:23 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
piekrītu Vickyyy (l)
un nevajag būt slinkai priekš sevis :-P
01.07.2011 23:24 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es ceru,ka Tu neesi no tam, kas sver 50kg, bet chikst, ka esot resnas..

Nez, man jau shkjiet, ka ir tikai 2 varianti - vai nu apklust un samierinaties, pienjemt sevi tadu, kada esi. Vai ari piestradat pie ta, lai patikamak uz sevi skatities!

Man kompleksu nav, jaa zinu, ka ir paris lieki kg uzesti, bet to delj matus nepleshu un patiku sev tapat! :)
01.07.2011 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu ko tad lai saku es? Man tās pašas problēmas, kas tev, tikai plusā vēl neviens nesaka komplimentus, pat puisis nē.
01.07.2011 23:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sāc meklēt problēmas sakni, ne jau no tā, ka Tev saka, ka esi skaista, ideāla, Tev viss bez mākslīgā super rodas tādi kompleksi, iespējams Tu lai savu pašapziņu paaugstinātu gaidi lai cilvēki par Tevi izsakās cildinoši, bet cilvēkam jābūt pašam apmierinātam ar sevi, nevis tas jādara citam.
Ja netiec galā pati ar sevi, tad griezies pie psihologa.
01.07.2011 23:39 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Nu ja esi par slinku lai kaut ko darītu sava izskata labā (sāktu sportot), tad diez vai varēs kāds tev palīdzēt - jo ja pati apzinies, ka "figūra nekāda, vidukļa nav, kājas ļenganas", tad diez vai kādam bārstot komplimentus par to, kas patiesībā nemaz nav, izdosies kaut ko mainīt un pacelt tev pašabziņu.
Un, manuprāt, cilvēkam, kas apzinās savus izskata trūkumus (tos, kurus var labot sportojot) un tie sagādā viņam pārdzīvojumus (piemēram, kompleksus par nepievilcīgu figūru), nevajadzētu tā vienkārši samierināties ar esošo situāciju, bet gan darīt kaut ko sevis labā.
01.07.2011 23:45 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
demoiselle, varbūt vēlies parunāties kur citur? šeit laikam nav tādas iespējas.. :)

njā, ar sevi es neesmu apmierināta, uiii līdz tam vēl tālu.brīžiem skatos uz sevi un domāju-o, esmu forša. bet tad, kaut kas noiet šķērsām greizi un liekas - nu ja, ko gan citu varēja gribēt no tādas.

šodien nolēmu- viss, būšu laimīga! ne par ko nekreņķēšos. bet nesanāk... :-/
01.07.2011 23:46 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Jā, man gluži tāpat kā Gurri, arī radās priekšstats, ka Tu gaidi, lai citi celtu Tavu pašapziņu un nemitīgi apliecinātu, cik Tu esi skaista.
Tev jābūt pašai iekšējai pārliecībai par sevi un nevajag būt pārlieku atkarīgai no citu cilvēku vērtējuma. Zinu, ka viegli to pateikt, bet ne tik vienkārši īstenot, taču tas ir darbs ar sevi, jo pašapziņa nav iegūstama vienā dienā.
Nu... un blondi mati un mākslīgas skropstas nav nekāda panākumu panaceja (t)Ahh.. Par izskatu neko vairs neko nevēlos komentēt,tik daudz jau par to runāts.
01.07.2011 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Periodiski man arī šādas domas uznāk. Man šķiet, ka sievietes cikliskās hormonu likstas taisa galvā visādas zupas.
Piemēram, vakar sāku raudāt. Svešs puisis uz ielas nopirka rozi, pieskrēja, uzdāvināja, nu tik jauki... bet ko es? Nu, sitiet kaut ar mietu, bet nesaprotu, kāpēc biju pelnījusi. Šokēta pateicu paldies, bet nu pēc tam galvā tādas domas raisījās.. sāku meklēt kaut ko, kas liecinātu, ka viņam patiesībā nepatiku.. |-) Nu sick... Bet nu tā kā ir sarkano prieku laiks, tad es vispār sevi nepazīstu. Hormoni runā manā vietā.
Un, jā, ir brīži, kad ļoti, ļoti ir nepieciešama atzinība. Katrai to gribas saņemt, gan jau arī tev, spalvinja. Tas ir svarīgi.
Ar labiem vārdiem citiem vispār neskopojos.. draudzenēm nebeidzu sākt atgādināt, cik viņas skaistas un burvīgas :) Bet kaut kā pienāk brīdis, kad gribas tādu labu, kārtīgu atzinību, nevis ielas koļītājus un skatienus... No tiem tuvākajiem kaut kas pietrūkst.. Bet kaut kā no viņiem jūtu tikai vērtējošu attieksmi, ne atbalstu un atzinību.
01.07.2011 23:54 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
es domāju,ka katrai brīžiem uznāk, bet,ja regulāri cilvēks ir negatīvās domās par sevi, tas jau ir egoisms.
protams, var tievēt, var karināt mākslīgās skropstas, bet,ja cilvēkam ir dzīvesveids īdēt un sūdzēties par sevi, tad tas turpināsies jebkurā gadījumā.
ir jāsaņemas un patiesībā jānokaunas. jo vienmēr būs kāds cilvēks,kas,piemēram, ratiņkrēslā, sēdēdams sapņo,lai viņam vismaz būtu tās 'ļenganās' kājas,kas ir tev un kuras tu nenovērtē.

pašai bieži uznāk un es sevi tā nokaitinu ar to visu, jo apzinos,ka ir cilvēki,kuriem diemžēl pat tik daudz nav dots.

problēma ir attieksmē pret sevi un citiem.
01.07.2011 23:59 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
switched on, es tev piekrītu par to hormonu padarīšanu. Man, kad tuvojas zemeņu laiks, viena diena vismaz ir norakstāma, jo tad es depresijā ielienu stūrītī un jūtos kā pēdējais nelaimes gabals :D
01.07.2011 23:59 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
dream-liquid, arī es šodien iedomājos par to, ka nenovērtēju, kas man dots. tādēļ gribu iemācīties būt laimīga un pateicīga par to, kas man ir....
02.07.2011 00:00 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
ir vnk jāsavācas,
kurš gan cits tevi cels, ja ne pats.
02.07.2011 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Nu man arī ir tā, ka bez kosmētikas esmu nekāda, ļoti nepatīk, ka man gaišas uzacis, bet tumši mati, seja vispār pazūd, tad vienīgais veids, kā sevi varu padarīt skaistu, ir labi uzkrāsot uzacis un visu pārējo:D Tad daudzi saka, ka esmu simpātiska, bet pašai, vakarā visu kosmētiku noņemot, kompleksi tāpat uzmācas. Vispār jau reti kura meitene ir skaista neko nedarot, tā ka par to neuztraucies, kompleksi ir ļoti daudzām, galvenais nenoslinkot sava izskata labā:)
02.07.2011 00:25 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
man arii paraadiijushies tie monstri- kompleksi... agraak ljoti patika kaa izskatos, tadbaigi izpluudu".. meeginu tikt atpakalj formaa, beeeeeet taa sasodiitaa riepa :%27-( ja vina nebuutu, es justos perfekti... a tagad juutos kaa lempene...
02.07.2011 00:55 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Par tiem blondiem matiem..

Man ari liekas,ka blondines ir skaistakas. Arī gribētu blondus matus,bet ar prātu saprotu,ka es būtu nenormāli neglīta ar tiem.Karoč man liekas,ka nokrāsojot blondus matus, manas problēmas atrisināsies :D
02.07.2011 01:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!