Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spocīgie stāstiņi :-p

 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009

Miegs nenāk un rīts jau tuvojas.. 8-) Izdomāju te palasīt spoku stāstus, bet tikai kādus pāris izdevās uzrakt..

Varbūt ne tik iespaidīgi, bet man arī ir gadījies pa miegam dzirdēt durvju zvanu tā, ka pamostos un domāju, vai neesmu nosapņojusi, gaidot, ka atkal zvanīs, un neko nesaprotu, kad "actiņā" nevienu neredzu. Un tas zvans bija tāds vecs, ļoti skaļš. Tad domāju, varbūt kaut kāds īssavienojums, un nolēmu nomainīt pašu zvanu un pogu. Kad tā izdarīju, vecais manā galvā vairs neskanēja, bet toties tas pats turpinājās ar jaunā zvana skaņu. Turklāt tas atgadījās gan gaišas dienas laikā, gan naktī. Labi, ka nekad nevēru durvis vaļā, jo tikai tagad izlasīju, ka tā varot nez kādus tur mošķus ielaist mājā. Nezinu - ticēt vai nē. :-|

Citādāk neesmu neko pārdabisku piedzīvojusi. Manuprāt, tad tiešām ir pašam jāredz un jāpiedzīvo kas neticams un prātam neaptverams, lai ticētu šausmu stāstiem, bet man nedz no paziņām, nedz radiem nav nācies tādus dzirdēt.

Ak, jā, atcerējos arī vienu gadījumu, kas mani pārbiedēja ne pa jokam. Parasti pilnmēness laiku izteikti izjūtu uz savas ādas, zināju jau, ka mazākais, ko varu izspļaut, ir murmināšana naktī un nemitīga grozīšanās, pēc kā no rīta jūtos samocīta, bet tā viena nakts man no prāta ir pavisam izdzēsta, kaut gan otrādāk - drīzāk nekad neaizmirsīšu! Nekādus nosapņotus murgus nākamajā rītā neatminējos, bet tas nekas, labi, piekrītu, ne jau katru nakti man sapņi rādās. Vienmēr, atnākot mājās, es slēdzu durvis ciet, pat dienas vai vakara gaitā vairākas reizes mēdzu pārbaudīt, vai tiešām esmu aizslēgusi, jo tā jūtos drošāk. Un slēdzu ciet tā, ka no ārpuses kāds cits ar savu atslēgu nemaz nevarēs atslēgt - aizgriežu visu līdz galam. Nākamajā rītā eju uz tualeti, un redzu - durvis ir pilnībā atslēgtas vaļā, visas slēdzenes tā, ka atlika tikai nedaudz spēcīgāk pagrūst durvis no ārpuses, un tās būtu vaļā. :-O Lieki piebilst, ka šādi durvis var atslēgt vaļā tikai no iekšpuses, respektīvi, tikai es (kā jau vienīgā dzīvokļa iemītniece). Nezinu, kāpēc tā, bet domāju, vai tik es neesmu izgājusi pa nakti pastaigāties mēnessērdzības ietekmē? (t) Ņemot vērā, ka tā nakts man vispār no atmiņas ir izdzēsta - nekādu mokošo miegu un grozīšanos pat neatceros. It kā atmiņā būtu melns caurums. :-( Mamma ir stāstījusi, kad biju maza, arī vienu nakti piecēlos no gultas, kā jau mēnessērdzīga. Priecājos, ka tagad tajā dzīvoklī vairs nedzīvoju, jo man liekas, ka tas vispār ir nolādēts. Cik daudz ģimene ir skaidrojusies, kam tas pienākas, izskandalējusies un pabojājusi attiecības tā dēļ.. Īsti laba aura viņam nav. Lai arī tas ir mans, noteikti gribētu nākotnē to pārdot un iegādāties sev citu. :-/

Pastāstiet kaut ko no sev zināmiem reāliem spoku stāstiem, kas atgadījušies jums vai paziņām!? ;-)

01.07.2011 06:26 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Labrīt! :-) Šī diena izskatās daudzološa tāpēc vien, ka tā ir piektdiena! :-D Lai visām viss izdodas!


Hey, meitenes, padalieties tak ar saviem paranormaliem piedzīvojumiem! ;-)
01.07.2011 12:45 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Labrīt! :-)
Nekas baigi spocīgs nebūs, bet tik un tā man tgd bail vērt durvis vaļā :-D Mans kaķis iet pa nakti laukā un nakts vidū mēdz uzlekt uz roktura vairākkārt, lai laižam viņu iekšā, kkur salasījos, ja pa nakti pie durvīm dzirdi klauvējienu un ja pajautā kas tur ir un neviens neatbild tad nevar vērt vaļā, un šonakt, kad pamodos, atkal kaķis bija jālaiž iekšā, to atcerējos un man bija bail kaķim durvis vērt vaļā :-D
Bet tā vispār man nakts vidū istabā ieslēdzās gaisma, ļoti sabijos,izslēdzu gaismu un atlikušo nakts daļu pavadīju zem segas, jo likās, ka istabā kāds ir :-D
01.07.2011 13:00 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Brīt ;-) baigais slinkums rakstīt,bet gribas padalīties :-P
Kad biju mazāka,paliku pie omes pa vasaru. Tētis bija stāstījis,ka tur ir ļoti aktīvs mājas gariņš. Vienmēr kad tur esmu,ceru,ka nesaskriešos ar viņu,bet vienreiz bija traki :-D Ome gulēja vienā istabā,bet es otrā. Viņa jau krāca,bet man miegs nenāca. Pēkšņi dzirdu,ka virtuvē ir kāds troksnis.No sākuma padomāju,ka man likās. Pēc tam,dzirdu,kā ūdens sāk tecēt izlietnē :-| un vēl pie visa dzirdēju,kā soļi nāca pāri istabai,kur gulēja ome. Uij,traki bail bija :-D Noslēpos zem segas un nelīdu ārā :-D Bet man ir diezgan liela pieredze paranormālajās lietās,vnk slinkums te drukāt :-P
Un runājot par durvīm,tad varu ieteikt,kad ejat dzīvoklī iekšā,centieties pēc iespējas šaurāk,tās vērt vaļā.Lai mājās netiek negatīvā enerģija.(šis ieteikums derēs,tām,kuras tic tādām lietām) |-)
01.07.2011 13:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits