Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu jaunie pirkumi, jaunās atziņas utt. vērtējumi utt.- jeb meitiņu klačas

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Es gribēju tikai padalīties ar produktu un citu skaistuma, veselības preču jaunumiem un citām , manuprāt, atzinīgām atziņām. Kaut kā šomeness sanācis daudz ko pirkt, un gribēju padalīties savā pieredzē

Garenier Ambre Solar New želēja - baigi superīgi, manai gaišai ādai tas light superīgi der un pat bez pillinga baigi forši turās bez pleķiem :)

Loreal Studio Secrets make-upa bāze, tiešām izlīdzina ādu un baigi forša sajūta, ja vēl tonālais vai pūderis, tad efekts superīgs :)

Tagad pie neveiksmēm:

Isana lūpu balzams - nezinu kā citām, bet man nepatika, pa smago priekš vasaras un ātri noiet, vismaz man :)

Kruidvart sensetive - spray veidīgais dezodorants, rakstīts, ka bez Alko, atstaj pleķus un var izpūst arī kādu baltās nokrasas gabalu :)

Atkal pie labā:

Disco kosmētikas veikala līdz jūnija beigām akcija - pērc pa 9 ls un vairāk un saņem smaržiņas (škiet bija 25 ml)- tiri ciešamas smaržas :)) Vispār Ulric de Varens patīk,īpaši uz vasaru, kad negribās neko nopietnu, tur atlaide no 11 ls uz 6 ls :) Patīk, ka Disco visādus testerus arī sadod vienmēr :)Vēl daudziem dezodorantiem tur cena pari latam, mammai patīk, sapirku kā dāvanu.

Meitene - friziere no cosmo "mazuminsh" - superīga, pa 5čuku uztaisīja tiešām superīgu frizūru, man pakāpenisko :)

No ārsta uzzinaju, ka nevainīgajās garnelēs ir ļoti daudz holestirīna, un Actimel imunitāti stiprina jo tur ir pietiekami nopietnas antibiotikas, un ja dzert katru dienu, rodas pieradums un kad jādzer antibiotikas kādas slimības iespaidā, zāles var neiedarboties vispar - šīs divas lietas uzzināju no tiešām zinošās ārstes, man info noderēja, jo ēdu bieži garneles un gandrīz katru dienu lepsēju iekšā Actimelu.

Ko gaidu no Jums- kādu jūsu jaunumu, pieredzi par pirkumu, pakalpojumu, veselībai noderīgas atziņas vai personīgu pieredzi :)

Jauku nedēļu Jums, dāmas :) (l) |-) 8-) :-P

28.06.2011 00:13 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Zinu, ka atkal daudz, bet šoreiz īsāk nevareju, jo bija jāapraksta "produkts", nerakstīsi tak:"labs", "slikts", "labs" :-P
28.06.2011 00:14 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Isana šampūns un kondicionieris - paķēru pirmo, kurš bija pa rokai, jo vajadzēja kādu lauku mājās un ir tik labs, ka tagad lietoju arī ikdienā, ļooti patīk (l)

Oriflame grima bāze un laineris, kurš ir pie shape gada balvas 2008, arī ļoooti labi :-)
28.06.2011 00:17 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Labākais pirkums pēdējā laikā- Estrella saldais spāņu vīns, ko malkoju šovakar. Šomēnes nekas cits, izņemot lietusmēteļus un plastmasas traukus Jāņiem, nav pirkts.
Atklājumi- tikai par sevi. Daudz un noderīgi.
28.06.2011 00:17 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Taurenīt, kad Tava valoda uzlabosies?
Šādas diskusijas jau bijušas pārāk daudzas...
Manas vilšanās ir tikai 2, t.i.,
La coupe šampūns un Lāču cepumi (bezē ar mandeli un šokolādi), gari nerakstīšu kāpēc, vienkārši s*ds!
28.06.2011 00:18 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
esmu sajūsmā :
Art Deco laineris
Morgan de toi ķermeņa losjons ar mirdzumu (l)
šodien iegādātā dievīgā kleita
zemenes ar pienu

28.06.2011 00:21 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Delon ķermeņa sviests- pirku Kolonna, maksāja apt.3 ls. Smaržo dievīgi (man ir ar zemenēm) un mitrina arī ļoti labi. Ne sliktāk kā TBS. Ātri iesūcās. Noteikti pirkšu atkārtoti, tikai pamēģināšu ar citu smaržu.
Oriflame želeja sejas mazgāšanai ar tējas koka eļļu- ļoti atsvaidzinoša un labi smaržo.
Flomar acu ēnas baltā iepakojumā- pirku kaut kur pa 2 ls stacijas mazajos veikaliņos. Kopā 4 toņi vienā iepakojumā, ļoti labi turās, nesaiet krociņās un viegli uzklāt.
Nagu laka nude tonī- man ir tieši Loreal, pirku Mildas tirdziņā. Ļoti patīk, kā izskatās uz nadziņiem. Vienkārši, bet ļoti smuki. :-)
Dažādas rotiņas no ebay par lētām naudiņām- lielie gredzentiņi, ķēdītes ar piekariņiem utt.
Tie ir pirmie, kas ienāca prātā. Vīlusies pagaidām neesmu nekur. :-)
28.06.2011 00:22 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Vienīgā nepatīkamā atklāsme- vasara paies ļoti ātri! :-/
28.06.2011 00:24 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vēl es vietējā second hand nopirku ļoti feinu kleitiņu pa 3 Ls. :-P Melna ar baltām pumpiņām, īsa. Trakoti feina. ;-)
28.06.2011 00:24 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais: mans pēdējais pirkums - sarkanās kurpes - ir absolūts magnēts. Esmu saņēmusi neskaitāmus komplimentus, cik labi izskatos, tieši tad, kad man kājās ir tās kurpes. Viņās ir kaut kas maģisks.

Sliktais: nopirku Alfie alus dzērienu un izrādījās tik šausmīga susla! Nevienam pat neizdevās to "iesmērēt", visi, kam piedāvāju, atteicās :D
28.06.2011 00:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man patika Garnier Hydralock roku kreems :-) pietiekosi barojoss un mitrinoss, tiesi taads kaa man gribeejaas. arii tads pats kjermenja kreems ir forss, tikai gruti iesuucas aadaa. man labaak patiik vieglaaki kjermenja kreemi ;-)
un veel man patiik Madaras pieninjs attiirosais, aada peec taa palika miksta un maiga (l)
28.06.2011 00:25 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vēl aizmirsu pieminēt Madaras 3 iecienītāko produktu komplektu. Putiņas un nakts krēms ir ļoooti labi, bet saules puķe man nevisai, bet neskatoties uz to, vīlusies neesmu :)
28.06.2011 00:29 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Labais: Madaras attīrošās putiņas. Pat gaidu rītus, vakarus, kad varēšu tīrīt seju.
Art Deco konsīleris zilajiem lokiem zem acīm- labi turas un izskatās dabiski.

Nejēdzīgais: Šovakar nopirktie bumbieri- garšo kā benzīnā mērcēti gurķi.. mīksti :-P
28.06.2011 00:30 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Mans pirkums, kas mani iepriecina līdz dzīlēm ir tosteris! :D Es tik ļoti sen jau gribēju, līdz beidzot nopirkām (pareizāk, brīvdienās, kad bijām ciemos, draugs novērtēja, cik tosteris ir foršs un ka tam ir jēga :D)! (l)

Vēl esmu nokomplektējusi sevi ar jaunu sprota krekliņu un jaunām sporta biksēm.

No kopšanas līdzekļiem, sejai kādu laiciņu atpakaļ iegādājos sejas ūdeni no Bioderma Sébium H20, esmu ļoti, ļoti apmierināta!
:)
28.06.2011 00:31 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labs:
Oriflame Very Me Fat Lash skropstu tuša. Priekš tādas cenas tuša ideāla. Man ļoti labi atdala, nenobirst. Pasūtīju tikai intereses pēc, esmu ļoti apmierināta. 8-)

Schauma superfruit nutrition (tāda sarkani-violeta pudele). Mani mati tik mīksti, kā nekad :) Arī gali kļuvuši veselīgāki.

Dzintara ''Hit'' tonālais krems caurspīdīgam grimam. Par cik vasarā negribās ziest tonālo pa visu seju, nopirku lēto variantu, lai mazliet pielabotu sarkanumus. Man der! :)

Slikts:
Avon invisible light koncīlers (maskējošs līdzeklis). Tāds FUFELIS!!! Tik sauss, savelkās kunkuļos. Žurnālā rakstīts, ka domāts lokiem zem acīm- nu pilnīgs mēsls.

Nebija slikts, bet saskumu:
Man ļoti patīk RIMMEL Stay Mette komapktpūderis, bet viņiem Drogās nopērkams tonis 003, kurš man pa gaišu un 005, kurš man pa tumšu. Agrāk biju nopirkusi 003, bet to lietoju pa ziemu, kad biju bālāka. Tagad vairs neder :(
28.06.2011 00:31 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Melesi- taisnība! Trakākais, ka man vasara vēl tā īsti nav sākusies. Ja vien neskaita Jāņus. Sesijā vēl palicis maziņš kriksītis, kas rīt jāizdara. Un tad jāgaida jūlijs un ziņa par budžetu. Gribās rupji lamāties- tik daudz pūļu, bet arī tik daudz nofeilots. :-D
28.06.2011 00:32 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ā, un schauma superfruit nutrion- balzāms, ne šampūns. Arī smaržo mati visu dienu :)
28.06.2011 00:34 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vēl man patīk Gliss Kur matu maska melnajā bundžā- total repair vai kaut kā tā. Mati uzreiz tādi veselīgāki.
28.06.2011 00:36 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu ja, atcerējos vēl savu labāko atklājumu, un tas ir nogludinošs līdzeklis matiem, firma BES

galīgi lēts gan nav, bet ir to vērts, beidzot mati nepūkojas un vari iztikt bez taisnotāja :)
28.06.2011 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Labākais pirkums nāk no Open Air vintage pasākuma-superīga matu rota.vnk kaifs.
No produktiem: Gliss Kur balzams melnajā iepakojumā.Matiem dikti patīk.Vēl krāsainas Maybelline mini nagu lakas sapirkos. :)
No ēdamā...es pat nezinu,jo neko negribas daudz ēst šobrīd.Omītes dārza zemenes vienīgi.Un pirmais,svaigais medus no krustmātes dravas.ņamm.Nekas cits nenāk prātā...vienīgi viens krekliņš vēl,bet to neesmu saņēmusi.Tikai pasūtījusi nesen.
28.06.2011 00:39 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Kā jau katru mēnesi vilšanās par matu krāsu.Izmēģināju jau laikam visas no Drogu klāsta,bet pēc nedēļas jau atkal sirmi mati rēgojas un gribas nokrāsot.Dusmas riktīgas!
Un jaunajām apakšbiksēm mežģīņu maliņa nebūs ilgdzīvotāja :D nedaudz iegrābiens,bet varbūt nebūs tik traki.

Labs pirkums bija šodien- 3 kuponi zizu.lv bilžu izgatavošanai. Un grāmata no ibook.lv.Nevaru sagaidīt,kad sākšu lasīt.Pagaidām ar citu nelaimi jātiek galā.
28.06.2011 00:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits