Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palidziet ludzu!!!!

 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009

Meitenes manas attiecibas ir nonakusas strupcelja palidziet ludzu man,es iepazinos ar savu draugu pirms gada viss bija tik jauki tik viegli miilji ka nekadne ar vienu, mes sapnojam par berniem par kazam,bet tagad nezinu kas notiek esu atsvesinajusies no vina iza musu stridiem mes strdidamies katru dienu gandriz par katru sikumu es jau nezinu ko darit ja agrak kad stridejamies padusmojos un viss bet tagad ja sakas strids es saku raudat jau nervi netur vairs,vins saaka ka es esu vainiga pie stridiem jo pirma tos saku katreiz,sodien man pateica vai nu mes dzivojam un nestridamies vai nu skiramies nu kas ir ar mani varbut man vins apnika it ka ne pastaigajot ar draudzenem gribas uz majam pie vina varbut vaina taja ka mes dzivojam kopa ar vecakiem??varbut mums dzivokli noiret lai saktos kads jauns etaps dzive?skirties meiginajam bet nevarejam izturet diena viens bez otra ko iesakt? :'-( varbut vel problema jo vins gada laika mani nekur nelaida atpusties un pats negaaja?varbut apnikam viens otram ka stridamies visu laiku? :'-(

25.06.2011 00:44 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ak jel, cik labi buutu, ja kaads tev buutu iemaacijis pieturziimes lietot...
25.06.2011 01:00 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
es rakstu raudadama nervos ja tev nav ko man atbildet neraksti nevis kritize
25.06.2011 01:04 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Zvaigzniite,saprotams,ka tev nav viegli un gribi,lai tevi uzklausa un dod padomu,bet tad drusku tiesām ir jāievēro komatu lieta,lai var saprast domu (s)
25.06.2011 01:07 |
 
Reitings 41
Reģ: 29.01.2009
Nju paskaties pati - pašķirties nesanāca :) Tātad nav lemts. Nesatraucies uzreiz tā. Varbūt jums tiešām kaut kas ir jāmaina - Tev jāapsolās analizēt sava uzvedība, abiem atrast tikai savu dzīvokli. Tas, ka ir kašķi - visiem ir. Atkarīgs jau, cik nopietni katrs tos uztver. Man grūti teikt, jo mēdzu ilgi lietas analizēt un tad kko teikt. Varbūt, sāc pirmā mainīties...Izdari ko mīļu, pasauc viņu kkur. Atpūties arī pati. Nav jau prom jābrauc. Te pat Jūrmalā uz Spa kaut vai aizbrauc :) Vienvārdsakot, man liekas jūsu kašķiem ir arī kas cits apakšā, bet Tev noteikti ir jāatpūtina savi nervi :)
25.06.2011 01:39 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
:-D :-D :-D
iza mūsu strīdiem :D

Bet par tēmu - es šķirtos.
25.06.2011 01:39 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Lasot iedomājos, ka to kāds pasaka vienā elpas vilcienā... :-D

Vispār... pie visiem strīdiem ir vainīgas meitenes, 98% gadījumu... :-D Atpūties no viņa pāris dienas. Būs tak labi.
25.06.2011 02:31 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
vecaki jau nu noteikti par labu attiecibam nenak, dzivojot kopa.
p.s. tiesam gruti saprast un aptvert visu ko uzrakstiji.
25.06.2011 02:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)