Nedoma par kazaam

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Sveikas!

Mani moka si doma precesanos. Es vinjam neko neuzspiezu jau sen vairs nerunaju par precesanos,jo vnk jau sezh si tema.

Bet aizvakar braucot pie maniem vecakiem,vins saka uzskaitit ko grib izdarit sava dzive-sakraat naudu dzivoklim,pabeigt skolu, ja bus iespeja uzcelt mums maju utt utt,bet es pateicu,ka es gan gribetu pakraat kaazaam...Jo tuvojas 2 gadi muusu kopdzivei.Iestajas klusums no vina puses.Pec 1min vins pateica-es nezinu ko Tev atbildet...Zinu ko Tu gribi dzirdeet.Uz ko es atbildeeju-es ari neko negaidiju,tikai pateicu savas domas.Ok,vinam ir tikai 21,man paliks 24,un neliegsu man tas ir svarigi,jo tadejadi cilveks parada domas par nakotni-kopa ar mani,bet...vienmer,kad par to iet runa no manas vai vinu vecaku puses,vins sak nervozet,dazreiz dusmoties.Ok,man nav veelme,ko uspiest vai ka,bet es baidos,ka tagad veltu savu dzivi un nervus vinam,bet kada diena paliksu pie sasistes siles,jo reali tagad esmu jauna,bet bail,ka pec gadiem 3,kad man bus 27,busu peksnji viena!Saprotu-bailes no atbildibas utt,bet visam nekad nesapelnisi,pec vinja planiem viss bus manos 30!Nerunajot par to,ka kaazas nav pat vinaj domas.Itka ir teicis,ka grib appreceet,bet tas ir tikai tad,kad saligstam pec stridiem un ir sajuta,ka tie vardi ir tikai manis noturesanai taja bridi :( Viss itka liecina,ka nespelejas ar mani,miil utt,bet sita doma mani nepamet...

ka ir ar Jums,vai kada ir palikusi pec sadiem solijumiem pec kada laika 1?

21.06.2011 14:44 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Nu mees esam kopaa tuuliit jau 5 gadus un es uz preceeshanos neiespringstu. Jaa, kaadu gadu atpakalj man likaas, ka, ja mani tuuliiti neapprecees, buus pasaules gals, bet tagad par to nedomaaju. Vinjsh gan paaris reizes puspajokam ir jautaajis, vai es ar vinju preceetos, bet bildinaajumu neigaidu. Kaa buss, taa buus. Nepreceeta nepalikshu :D
21.06.2011 16:19 |
 
Reitings 75
Reģ: 29.01.2009
1.es Tavā vietā priecātos, ka džekam 21 gada vecumā ir vispār tik lieli plāni :) iespējams, ka viņš par kāzām negrib runāt, tāpēc, ka nav nostabilizējies finansiāli. vīriešiem manuprāt ir svarīgi apzināties, ka tiešām varēs parūpēties par savu nākamo ģimeni.
2.ir jau pierādījies, ka lietas, kas tiek uzspiestas, cilvēkam vēl vairāk izraisa riebumu
3. kāpēc Tev liekas, ka velti savu dzīvi un nervus viņam? Tev taču sava dzīve jāvelta sev un jārealizē savi mērķi.
4.un pie sasistas siles var palikt esat vai neesat precējušies. you never know -you know
es domāju pagaidām tiešām priecājies par to, kas Jums ir. un pārējais pats notiks pats no sevis.
21.06.2011 16:33 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
jums neliekas dīvaini, ka esat ilgi ar kādu kopā (tās tās ilglaicīgās draudzenes domātas), bet vīrietis pat nedomā par precēšanu? protams, var jau aizbildināties, ka tas nav svarīgi, bet būtu liekulīgi teikt, ka nu nepavisam nav svarīgi, ne?
21.06.2011 16:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
saadi, apzinja, ka velos appreceties man radas tikai ~25 gadu vecuma, lidz tam bijam runajushi, bet nebiju gatava! Jaa, tagad pedejo gadu, jutu, ka sak gribeties.

BET - pagaidam par to galvu nelauzu kaut vai finansu delj. Kazas ir daargs pasakums. Un shobrid lieku paris tk nav, ta ka..nekjeru par to krenkji un pavisam noteikti nesatraucos! Gan jau! :)
21.06.2011 16:36 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Mans uzskats ir,ka 3-4 gadi nav nemaz tik ilgs laiks,kad jau būtu obligāti jāprecas.

Es biju kopā ar draugu 4 gadus ,un jau domājām par kāzām un gredzens pirkstā man bija,bet nu cilvēks mainās un nebija iespēja mums vairs sadzīvot.Un tagad pasakos visiem šķēršļiem,kas neļāva pieļaut tādu kļūdu un apprecēt to cilvēku,es būtu nelaimīga tādā laulībā,lai gan pirms tam likās,ka labāka cilvēka nav ;)

21.06.2011 16:36 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Varbūt atkārtošos, jo visu diskusiju nelasīju. Domāju, ka savā veidā Tavs puisis domā par nākotni kopā ar Tevi,jo pati jau raksti "ja būs iespēja, uzcelt MUMS māju".
Starp citu, ar savu puisi esam kopā vairāk kā 8 gadus un neesam vēl precējušies. Jāatzīstas gan, ka ar vien biežāk par to domājam un gan jau pienāks īstais brīdis.
21.06.2011 16:37 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
saadi, nevienā vietā neesmu apgalvojusi,ka vīrietis nedomā par precēšanos.
Es gribu skaistas kāzas, tas maksā.
21.06.2011 16:39 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
manā skatījumā, ja ir nopietnas attiecības ar domām par nākotni, tad vismaz bildināt vīrietis noteikti var.
vismaz man būtu tā dīvaini, ja būtu kopā jau ntos gados un iepazīstinot nākots teikt, ka tas ir tikai draugs... tā, it kā paši vēl nezinātu, ko, kā un vai vispār vēlamies.
21.06.2011 16:39 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
ā, un es pati tuvākajos gados precēties negribu. :-)
21.06.2011 16:40 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Saadi, tur gan es varu piekrist, gribas jau stādīt priekšā kā vīru, nevis draugu. Bet nu kā jau meitenes minēja, kāzas ir dārgs pasākums.
21.06.2011 16:43 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Zinaju,ka teiks,ka gribu preceties,jo draudzenes ir!Nee,ne taapeec,neesmu 16 gadiga meitene,kurai vajag to,kas ir citiem!Noteikti nee,man to vajag pasai!Tikpat daud draudzenju ir brivas un lidinas par radinjiem,ari to man gribas!Tikai ar savu cilveku!
Par maaju,jaa saka,muusu maaaju,bet ka te mineju,man agrak ta tika teikusi,tik tapec,lai raditu prieksstatu,ka grib kko nopietni,viniem liekas,ka ta liek mums noprast,ka grib ko nopietnu,tikai kad runa iet par daarzu vins saka-MANA dara nebus pukju,tikai zaale,bet kr paliek MUSU MAJAAA MUUSU DARS?Stulbi un piekasigi,bet,tomer.Ir ta,ka tagad man pasai vais negribas un,acimredzot,nav laiks un varbut liktenis dod kadu majienu,ka nevajag un paldies par to.
Un piekritisu ka teica vina ome-Mana laika amna draudzene uvilka baltu kleitu un vini abi pa kluso ar satiksmes autobusu aizbrauca sarakstities!Forsi,bet ne musdienam.
Nespiezu vinu,pasarg dies,nav mans ipasums,lai liktu darit sava dzive lietas ko nevelas,bet zel,ka nevelas ar mani!Un ka jau mineja te,man ari dazreiz liekas,ka vinam ir erti,jo pildu VISUS sievas pienakumus,sakot ar virtuvi,beidzot ar gultu.Es vinu miilu un kaut 10 gadi gaidisu,bet ja man tas ir apliecinajums,tad vinam zimogs,laikam jau sanak taa...
21.06.2011 16:46 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Nu come on, kāzas ir dārgs pasākums tādā gadījumā, ja tās rīko, lai savā ziņā "pazīmētos" visiem radiem, draugiem, kolēģiem, no kuriem, būsim godīgi, tikai dažiem ir daļa par šo lielo notikumu.

Ja mērķis ir sagādāt karbonādes un dzeramos visam miestam, tad piekrītu - tas tik tiešām ir dārgi. Precas tomēr divi cilvēki, un ielūgt 20 gadus neredzētas tantes tikai tāpēc, ka tā vajag, nu ok...
21.06.2011 16:50 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un mierigi par so temu nevaram parunat,vins nevelas.Pat kad filmas rada kaas un es apraudos,vins kluse.Ja es pastastu,ka mans bralens precesies,radu-paskaties cik vina sievinai fors puncis jau,vins saka-mani tas neiterese...Vins PATS to uztver uzreiz ka majienu,kaut man ir prieks,ka mans bralens bus tevs un ar ko lai prieka dalos,ja ne ar vinu? Pat sados brizos vins nevar savakt savu ego.
21.06.2011 16:50 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
gemini, es to attiecināju uz to, ko es minēju. ;-) ja vīrietis nedomā par kāzām. nezinu taču, par ko tavējais domā vai ne.
21.06.2011 16:56 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Mārdžisita, nu ko, lai saka, Tavs vīrietis vienkārši vēl ir par jaunu. Manā skatījumā 21 gadus vecumā vairums džeku vēl mātes piens aiz lūpām.
21.06.2011 17:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Hanna - nav runa par 20 neredzetas tantem.
Normalas, nelielas kazas sanak uz cilvekiem 60 (radi, draugi, kolegji no abam pusem). Tatad 2000 LVL ka minimums.

Protams, var aiziet uz zagsu un sarakstities tikai ar lieciniekiem un uzkost piradzinju pagalma. Paldies, tas man nav vajadzigs!
21.06.2011 17:05 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
es gan labaak gribeetu piiraadzinjus pagalmaa ar lieciniekiem, nevis shikas kaazas sazin kam :D kaut arii maneejais vienu dienu sapnoja, ka ja buus kaazas, tad noteikti skaistas, ar retro autinju utt... :D
21.06.2011 17:11 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
ū jā, kad gāju apkalpot kāzas uz 60 cilvēkiem, daži, ar vakarā galdu un brokastīm, teikšu tā uz saviem 600 ls vien sanāk, pat bez nekādam lielām ekstrām. Vēl vieta jāīrē, baznīcas nodeva vai zagsā jāsamaksā "nodokļi", apģērbs, trasports (kaut vai degviela, nav jau vairs tā lētā), muzikanti (riebjas kāzas ar mūzikas centra kruķīšanu), izmaksas tomēr sanāk diezgan pamtīgas :)

Tāpēc es sapņoju par mazām kāzām (4 cilvēki) un lielais tusiņš vēlāk :D
21.06.2011 17:11 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Mārdžisita

Iesaku vispār par un ap precību tēmu nerunāt kādu laiku, jo liekas, ka tu viņam ar to tēmu esi kā skabarga dibenā...viņam ir alerģija pret šo tēmu, jo domāju, ka tu viņam šādu nepatiku esi radījusi, liec, mierā to nabaga puisēnu, nu negrib, negrib...
21.06.2011 17:11 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Es savejam jau pateicu, ka ja grib mani precēt, tad lai aizved uz kādu silto zemi, (varetu but sala d-amerikaa) un es baltā kleitā, viņš aŗī uzposies baltā uzvalkā, ta arī divatā salaulājamies :-D (l)
Man bessī tie ļaužu bari, uzskatu, ka tas ir pasākums prieks diviem cilvēkiem, priekš kam visus tos ntos radus...
Vinsh teica, ka laba ideja :-D :-D
Mārdžisita, nu nevajag raudāt par to, ka pusis vēl nevelas preceties, tikai žēl, ka Jūs to visu nevarat izrunāt ;-)
21.06.2011 17:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits